Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pijana matka urodziła pijane dziecko!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

    Opieka społeczna...no...i tak już wielu rodzicom odebrała dzieci..
    Najbardziej denerwujące i nie wiem jeszcze jakie...jest to, że często dzieci odbierane są rodzicom biednym, że nie maja właśnie pieniędzy na wychowanie i rozwój właściwy dziecka i przyznawane są rodziną zastępczym, gdzie daje się około 1000 zł za dziecko..dlaczego tego 1 tyś złotych nie dadzą tej biologicznej matce? Nigdy tego nie rozumiałam!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
      Opieka społeczna...no...i tak już wielu rodzicom odebrała dzieci..
      Najbardziej denerwujące i nie wiem jeszcze jakie...jest to, że często dzieci odbierane są rodzicom biednym, że nie maja właśnie pieniędzy na wychowanie i rozwój właściwy dziecka i przyznawane są rodziną zastępczym, gdzie daje się około 1000 zł za dziecko..dlaczego tego 1 tyś złotych nie dadzą tej biologicznej matce? Nigdy tego nie rozumiałam!
      właśnie też o tym miałam napisać zero pomocy dla samotniej wychowującej matki. Pijakom opieka daje więcej na picie niż samotnym matkom... No ale wątek o pijących matkach a nie samotnych Za dzieciaka moja ciocia dokarmiała i pomagała takim dzieciom, dwójce chłopak i dziewczyna bo rodzice pijacy ,jak łapali cug to na dwa tygodnie wybywali z domu, a dzieci nie miały nawet kromki chleba... Ale wiecie co - te dzieci sa już dorosłe, i niestety ale powielili schemat życia swoich rodziców, mimo że ta moja ciocia oddała im spory kawał swojego serca i szczerze myślałam ze wyjda na normalnych ludzi.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

        Dają właśnie kase Tym co piją i oni dostają na picie. A zabierają dzieci tym co nie mają kasy, choć o dzieci dbają jak najlepiej potrafią. Nie wiem czy pamiętacie sytuację jak matce chcieli zabrać dzieci bo nie miała co do garnka włożyć ... Płakały te dzieciaczki, że one chcą być z mamą ? I co zamiast matce pomóż dać kasę jakaś by ulatwić jej życie, nie wiem wysłać te dzieci do jakichś szkół, przedszkoli a matce dac prace zabiorą jej dzieci , dzieci pójdą do innej rodziny, które na te dzieci dostanie kupe kasy ... Czy to ma sens ? A oni gadają o szczęściu dzieci jak trzeba to nie zabierają tym pijaczkom i dzieciobójczynią a porządnym matką czy rodziną zabierają przez to że ich nie stać na coś...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

          Eh, o takich historiach można książkę napisać lub film nakręcić i daję sobie łapę uciąć, że każda z nas zna choć jeden tak niesprawiedliwy przypadek a co do tych ochlaptusów, pijoków to nawet nie chcę się wypowiadać bo szl********* jasny może człowieka trafić...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

            Bo u nas nie istnieje polityka prorodzinna. Wręcz na odwrót- decydujesz się na dziecko i z góry już wiesz , że nadszedł czas biedniejszych lat i trzeba zacisnąć pasa. Wiecie co, tylko takie kobiety pijane powinii od razu przeciną c jajowody by nie krzywdziła kolejnych dzieci, bo te pijaczki rodzą praktycznie co roku.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

              Rodząć co rok i dostają becikowe i to pewnie w podwójnej ilości bo i ona i chłop nie robi wieć 2 tysiące się należy i cóż jest za co pić i przy okazji kolejne dziecko przypadkiem spłodzić :/ Tu tak jak piszesz przydałoby się by po porodzie zaraz tak robili.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                Z becikowym od 2012 zmienili, aby dostać trzeba od minimum 10 tygodnia być pod opieką lekarską , i być na conajmniej trzech wizytach lekarskich. Poza tym trochę tych papierków trzeba pozałatwiać a takie typowe pato przeważnie zostawia dzieci w szpitalu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                  Sąsiedzi mojego męża tak żyją na zasiłkach. Chłop powiedział, że on nie pójdzie do pracy, bo na płodzeniu dzieci więcej zarabia niż taki co zapiernicza dzień w dzień po 8h lub więcej..on woli siedzieć pod drzewem i pić piwo. Jego żona ma 25 lat i 7 dzieci, 8 w drodze, jest wyniszczona psychicznie i fizycznie, nie ma zębów...dom z drewna, bez łazienki i ubikacji. Fekalia robią do wiadra w sieni, dom połączony ze stajnią. Wody nie ma, biorą wodę od rodziców mojego męża wiadrami ze studni...w jednym pokoju śpi około 18 osób, rodzice, dzieci, dziadkowie i tak wszyscy przy wszystkich kopulują... mi się chce wymiotować jak pomyśle o takich rodzinach i wiecie co? Kasy im nie brakuje...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                    lady bzyk - co za sytuacja Normalnie aż nie chciałabym w to wierzyć ale niestety wiem że takie rzeczy dzieją się i pewnie nikt się tym nie interesuje i każdy trzyma się z daleka :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      lady bzyk - co za sytuacja Normalnie aż nie chciałabym w to wierzyć ale niestety wiem że takie rzeczy dzieją się i pewnie nikt się tym nie interesuje i każdy trzyma się z daleka :/
                      A co my mamy tam iść i mu przyrodzenie odciąć? Ja zaszyć? Co my możemy zrobić, no nic przecież...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                        Sąsiedzi mojego męża tak żyją na zasiłkach. Chłop powiedział, że on nie pójdzie do pracy, bo na płodzeniu dzieci więcej zarabia niż taki co zapiernicza dzień w dzień po 8h lub więcej..on woli siedzieć pod drzewem i pić piwo. Jego żona ma 25 lat i 7 dzieci, 8 w drodze, jest wyniszczona psychicznie i fizycznie, nie ma zębów...dom z drewna, bez łazienki i ubikacji. Fekalia robią do wiadra w sieni, dom połączony ze stajnią. Wody nie ma, biorą wodę od rodziców mojego męża wiadrami ze studni...w jednym pokoju śpi około 18 osób, rodzice, dzieci, dziadkowie i tak wszyscy przy wszystkich kopulują... mi się chce wymiotować jak pomyśle o takich rodzinach i wiecie co? Kasy im nie brakuje...
                        lady bzyk czy nie pisałaś identycznego postu przy innym temacie?
                        I nie wiem jak to róznoważyc- smród, bieda a piszesz że kasy im nie brakuje..
                        To na pewno jakaś patologia , ale raczej też im się nie przelewa.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                          lady bzyk czy nie pisałaś identycznego postu przy innym temacie?
                          I nie wiem jak to róznoważyc- smród, bieda a piszesz że kasy im nie brakuje..
                          To na pewno jakaś patologia , ale raczej też im się nie przelewa.
                          Tak pisałam, pisałam też do Redakcji, że wątki się powtarzają, zasugerowałam im, żeby je połączyli, bo widziałam, że są 2, 3 nawet do 4 wątków takich samych.
                          Właśnie tak jest, smród, bieda, brak łazienki, wody, ubikacji a pieniędzy mają dużo, bo 7 dzieci i na każde dziecko pieniądze dostają, ale nic nie robią w domu, bo lepiej jak ktoś z opieki przyjedzie i zobaczy jacy oni biedni są, że wody nie ma, może dadzą więcej kasy... ...i jest tak jak pisałam, on chleje, pracuje dorywczo lub na chwilę, ona bez zębów... masakra, ale dzieci tam będzie przybywać, bo to dla nich dobry biznes.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                            Jakoś nie wierzę, że kasy im nie brakuje. A opieka pieniędzmi też tak nie szasta. Dostaję tyle co mogliby by przechlać. W Polsce posiadanie dużo dzieci nie jest opłacalnym biznesem. Raczej przebywa bo to patologia nie za dużo wiedząca o antykoncpecji.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                              Może pieniądze dostają ale tyle dzieci to przecież wydatków Wykarmić całą rodzinę a wydatki szkolne i życiowe oj nie mieści mi się to w głowie I pewnie na jakikolwiek remont w domu to nie ma pieniędzy już A nie ma tak że czwarte dziecko i kolejne to już więcej pieniędzy dostają Sąsiadka ma 4 dzieci Nic im nie brakuje ale rodzina wielodzietna i jeszcze paczki żywnściowe dostają z opieki

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pijana matka urodziła pijane dziecko!

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Może pieniądze dostają ale tyle dzieci to przecież wydatków Wykarmić całą rodzinę a wydatki szkolne i życiowe oj nie mieści mi się to w głowie I pewnie na jakikolwiek remont w domu to nie ma pieniędzy już A nie ma tak że czwarte dziecko i kolejne to już więcej pieniędzy dostają Sąsiadka ma 4 dzieci Nic im nie brakuje ale rodzina wielodzietna i jeszcze paczki żywnściowe dostają z opieki
                                No widzisz, rodzina wielodzietna, paczki dostają, nic im nie brakuje...samo przez się już widać jak jest.
                                Beatrise mówisz patologia, jednak może i chłop chleje, ale dzieci nie bije, nie gwałci córek, żony nie bije, wiem, że może i nie wierzysz, nie ważne, opisałam tylko pewną sytuację sąsiadów męża, tyle.
                                Patologią bym tego nie nazwała, dla mnie patologia to bicie i gwałty w rodzinie, bo to jest chore i sprzeczne ze wszystkim, w co bym mogła wierzyć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X