Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Dla mnie to sprzątanie to mój wybór i nie potrzebuje do tego Pani perfekcyjnej.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Poza tym jak jest syf to trzeba posprzątać, a nie pokazywać to jeszcze w tv.
      A jak się samemu tego nie lubi to się najmuje panią do sprzątania. Nie rozumiem co za problem. Przecież mamy prawo nie lubić sprzątania, prasowania. Jak mi kran przecieka w kuchni, a nie umiem, a nawet jak umiem to nie lubię wymieniać uszczelki, to dzwonię po hydraulika.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        No niestety w różnych domach różnie bywa :/ jak rodzice nie wpoją nawyku sprzątania to kto? Masakra po prostu co tam się dzieje w ich domach, ale dla mnie takie programy są potrzebne, żeby uświadamiać jak ważny jest porządek, szczególnie przy małym dziecku w domu.
        Ksawery ma już 2 latka i 3 miesiące

        Skomentuj


          #19
          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          Bałagan tak, każdemu się zdarza nie sprzatać przez kilka dni. Zwałszacza przy dzieciach trudno jest utrzymac "idealny porząded". Ale bałgan a brud i syf to już całkeim inna sprawa :/.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            No właśnie, ja nigdy w życiu nie widziałam tak zadawnionego wieloletniego brudu co w tym programie. No czasem w amerykańskich programach pokazują ludzi, którzy cierpią na zbieractwo - to z tym mi się kojarzy...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Niektórzy to mają chlew w tych domach;/

              Skomentuj


                #22
                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                maja, ale to ich prywatna sprawa, jak żyją. moim zdaniem większość z tych przypadków jest specjalnie przejaskrawiona, ja na przykład czuję się doskonałą panią domu, zwłaszcza odkąd mam tą zmywarkę: http://www.***********/zmywarka-bosch...3e08eu-413574/
                a rozenek się w ogóle rozpada, taka ona perfekcyjna. pewnie sama nie sprząta

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  Ja lubię akurat perfekcyjną Panią Domu, ponieważ ma ona naprawdę interesujące porady, no może nie wszystkie, ale nie większość naprawdę sie przydaje, a poza tym ludzie potrafią mieć taki bałagan w domu, że przez pół roku nie sprzątają a ona coś z tym w końcu robi

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    W porównaniu z angielską wersją ta nasza jakos tak blado wypada... Cała ta zadyma ze sprawdzaniem kurzu w rękawiczkach i przyznawaniu korony w różowych sukienkach zawsze mnie rozbawia do łez

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Program o sprzataniu... :/ no spoko, co kto lubi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Mnie ten program też śmieszy Ale skoro komuś ma to pomóc w uporządkowaniu swoich czterech kątów to nie mówię NIE. Generalnie wstyd byłoby mi pokazać "całemu światu" ten syf jaki mają uczestnicy w swoich domach.



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          u nas sasiad wystepowal to powiedizla ze oni wczensiej przyjezdzaja i pod kampere sami bajzer lobią zeby to wygladalo tragicznie itp. Wiec to tez takie byle co na pokaz w ogoel m isie nei podoba to juz jak kiedys pare odc obejrzalamtak teraz omijam ten program calkiem

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            Ja też nie jestem fanką tego programu. Jeszcze chwalić się wszystkim, że się trzyma skarpetki w zlewie kuchennym albo miesiąc się nie odkurzało w pokoju. Jak ktoś ma ochotę coś zmienić w swoim życiu, ogarnąć w mieszkaniu to nie potrzebuje do tego programu, tylko trochę chęci, motywacji czy wsparcia i pomocy rodziny. Ale przecież coż muszą w telewizji pokazywać i coś muszą ludzie oglądać. Jedni lubią perfekcyjna Panią inni kto poślubi mojego syna, a inni nie mają telewizora w domu i też żyją. O gustach się podobno nie dyskutuje

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              u nas sasiad wystepowal to powiedizla ze oni wczensiej przyjezdzaja i pod kampere sami bajzer lobią zeby to wygladalo tragicznie itp. Wiec to tez takie byle co na pokaz w ogoel m isie nei podoba to juz jak kiedys pare odc obejrzalamtak teraz omijam ten program calkiem
                              Teraz to już widzę wszystko pod publikę się robi.Żenada! Pewnie jeszcze im za to płacą...
                              No ale mimo tego programy tego typu mają ogromną oglądalność. Zawsze mnie to dziwiło.



                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                takie spoleczenstwo, zamiast ogladac cos madrego to ludzie wola takie odmożdzacze, a jak z tego dobra ogladalnosc to i dobry hajsik Dlatego coraz wiecej takiego gowienka powstaje. niestety....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X