Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzone miejsce na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

    My z kolei góry i te niesamowite widoki...niesamowicie przyjazna atmosfera jak kogoś spotyka się na szlaku. Tam zawsze ładujemy akumulatorki na cały rok i ciężko nam się stamtą wraca do domu. Nad morzem wytrzymujemy góra 3 dni. Nudno tam jest ;P



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

      a ja wlansie uwielbiam ta nude a w gorach lubie byc ale troszke meczy mnie to lażenia po gorach Sa piekne i te gorskie powietrze jest bardzo wspaniale ale ja jeste mtyp czlowieka lenia Lezenie, opalanko, plywanie, spanie do poludnia To moja natura haah

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

        My akurat mamy rodzinę nad morzem ale praktycznie z tego nie korzystamy Tzn. jedziemy tam w gościnę, z dzieciaczkami na plażę też ale nie możemy tam swojego miejsca znaleźć. Tak to jest. Są ludzie gór i ludzie morza



        Skomentuj


          #19
          Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

          Aga a ja mam rodzine w gorach Wymienmy sie rodzinkami hahahaa

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            Aga a ja mam rodzine w gorach Wymienmy sie rodzinkami hahahaa
            Ha ha ha los to jednak niezłe płata figle. Ile ja bym dała żeby mieć kogoś w górach! To sobie teraz pozazdrościmy :P Nosz kurde felek



            Skomentuj


              #21
              Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

              nad morzem mam kolezanke ale sama ma 3 dzieci i male mieszkanko. Raz bylismy u niej na noc i bylo ciezko a co dopiero na kilka dni....

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                My z kolei góry i te niesamowite widoki...niesamowicie przyjazna atmosfera jak kogoś spotyka się na szlaku. Tam zawsze ładujemy akumulatorki na cały rok i ciężko nam się stamtą wraca do domu. Nad morzem wytrzymujemy góra 3 dni. Nudno tam jest ;P
                ja i mąż też kochamy góry hehe bo z gór jesteśmy - Zośka już nie jeden szlak lekki bo lekki w chuście lub nosidle zaliczyła jak byłam w ciąży to mi tak strasznie tych wędrówek brakowało, na szczęście córcia też lubi chodzić na własnych nóżkach to już marze o wspólnych wakacjach na szlaku

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja i mąż też kochamy góry hehe bo z gór jesteśmy - Zośka już nie jeden szlak lekki bo lekki w chuście lub nosidle zaliczyła jak byłam w ciąży to mi tak strasznie tych wędrówek brakowało, na szczęście córcia też lubi chodzić na własnych nóżkach to już marze o wspólnych wakacjach na szlaku
                  O nie! Jak ja zazdroszczę! To kiedy możemy wpaść Tak na poważnie
                  powaznie chciałabym kiedyś w górach zamieszkać. Oby było mi to dane Nie mów tylko,ze jeszcze Zakopane, bo się denerwuje
                  obserwuję



                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                    O nie! Jak ja zazdroszczę! To kiedy możemy wpaść Tak na poważnie
                    powaznie chciałabym kiedyś w górach zamieszkać. Oby było mi to dane Nie mów tylko,ze jeszcze Zakopane, bo się denerwuje
                    obserwuję
                    zapraszamy u nas zawsze dom otwarty dla Gości nam bliżej jest do Zawoi i jej Babiej Góry, a co do marzeń o domku to życzę z całego serca by się spełniło

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                      Aga tez zycze Ci by Ci sie marzenie spelnilo!! A ja sobie kupie wille nad morzem :P Jak wygram w totka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                        Dzięki Ja to bym była w 7 niebie jakbym budziła się każdego ranka a za oknem widzialabym góry. W weekendy smigalabym na szlak przy każdej możliwej okazji.Ach! Te marzenia. ..



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                          Dzięki Ja to bym była w 7 niebie jakbym budziła się każdego ranka a za oknem widzialabym góry. W weekendy smigalabym na szlak przy każdej możliwej okazji.Ach! Te marzenia. ..
                          ja zawsze mówie, że dobrze iż za marzenia się nie płaci bo bym była już dawno bankrutem ogromnym

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            ja zawsze mówie, że dobrze iż za marzenia się nie płaci bo bym była już dawno bankrutem ogromnym
                            Ja to niedługo nie zdziwię się jak opodatkuja nam TE NASZE MARZENIA Co za czasy



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                              Bożzzz Aga nei strasz Jak opodatkuja to co mi zostanie? Zadnych marzen A czasami mam takie ze mogabym zaplacic fortune :P

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wymarzone miejsce na wakacje

                                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                                Bożzzz Aga nei strasz Jak opodatkuja to co mi zostanie? Zadnych marzen A czasami mam takie ze mogabym zaplacic fortune :P
                                Na marzeniach można nieźle zarobić więc kto wie co to będzie w tej naszej Polsce To by było dopiero



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X