Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Uwielbiam słodycze

    Ja też uwielbiam słodycze. W sumie to chyba pod każdą postacią wszystko zależy u mnie od tego co mam w zanadrzu i od nastroju choć też muszę zaczęć je ograniczać

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Uwielbiam słodycze

      U mnie najgorsze jest to, że nie powinnam jeść ich wcale bo jak sobie powie a dobra niech będzie ran na jakiś czas to przestaję nad tym panować ;p

      Skomentuj


        #93
        Odp: Uwielbiam słodycze

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        U mnie najgorsze jest to, że nie powinnam jeść ich wcale bo jak sobie powie a dobra niech będzie ran na jakiś czas to przestaję nad tym panować ;p
        To chyba normalka, przy najmniej u mnie :P nie na darmo przecież mówi się, że to uzależniający afrodyzjak

        Skomentuj


          #94
          Odp: Uwielbiam słodycze

          dla takich rasowych łasuchów jak ja dobrą alternatywą są słodkości własnej roboty, polecam własne batoniki musli czy własne owsiane ciasteczka

          Skomentuj


            #95
            Odp: Uwielbiam słodycze

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            dla takich rasowych łasuchów jak ja dobrą alternatywą są słodkości własnej roboty, polecam własne batoniki musli czy własne owsiane ciasteczka
            Szczerze się przyznam, że przeważnie jak coś piekę to mega kaloryczne, czekoladowe, albo z duża ilością kremu :P jeszcze nigdy nie piekłam takich zdrowych ciasteczek a masz jakieś sprawdzone przepisy?

            Skomentuj


              #96
              Odp: Uwielbiam słodycze

              Mam i jest rewelacyjny, poniżej wklejam link, każdy kto ich skosztuje od razu chce ode mnie przepis i sama go mam z polecenia
              xxxx
              Last edited by disne; 29-06-2020, 20:26. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Uwielbiam słodycze

                [QUOTE=mikaa997;390172]Mam i jest rewelacyjny, poniżej wklejam link, każdy kto ich skosztuje od razu chce ode mnie przepis i sama go mam z polecenia
                xxxx

                dzięki, Uuu to będę miała co piec przez weekend wyglądają smacznie, a widzę, że i nie są trudne do wykonania
                Last edited by disne; 29-06-2020, 20:26. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Uwielbiam słodycze

                  są bardzo łatwe i wydają się być zdrowe, ja dodaję nawet mniej cukru niż jest w przepisie i robię je mniejsze, wolę mieć więcej, mniejszych ciasteczek

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Uwielbiam słodycze

                    Koło mojego biura zrobili piekarnię i niestety teraz bardzo często do niej chodzę. Niestety, bo mają tam pyszne pączki.

                    Skomentuj


                      Odp: Uwielbiam słodycze

                      Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                      Koło mojego biura zrobili piekarnię i niestety teraz bardzo często do niej chodzę. Niestety, bo mają tam pyszne pączki.
                      oo ja już mam smaka :P jutro będę bezkarnie mogła je jeść

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Uwielbiam słodycze

                        Dziewczyny, a lubicie czekoladę na gorąco? Moim zdaniem to jest genialny napój idealny na wszelkie utrapienia (no chyba, że macie cukrzycę) I są też naprawdę niesamowite smaki czekolady np. miętowa, można ją kupić w xxx takie z pozoru dziwne połączenie są w rzeczywistości wyśmienite
                        Last edited by disne; 29-06-2020, 20:25. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Uwielbiam słodycze

                          Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                          oo ja już mam smaka :P jutro będę bezkarnie mogła je jeść
                          Ja bym chciała codziennie bezkarnie je jeść. Ale pewnie po miesiącu czy dwóch musiałabym być wtaczana do biura.

                          Skomentuj


                            Odp: Uwielbiam słodycze

                            Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                            Ja bym chciała codziennie bezkarnie je jeść. Ale pewnie po miesiącu czy dwóch musiałabym być wtaczana do biura.
                            oj dziewczyny szkoda życia na takie odmawianie sobie przyjemności Można zjeść sobie a potem obiecać sobie że pójdziecie na spacer iz głowy
                            Ja nie wyobrażam sobie aby nie zjeść czegoś słodkiego jak mam wielką ochotę

                            Skomentuj


                              Odp: Uwielbiam słodycze

                              Ja i moja rodzinka oszaleliśmy ostatnio na punkcie ciaatek belvita.
                              Są one pożywne i dają dużo energii. Sprawdzają się jako przekąska ,jak również dobre sniadanie z kawą czy herbatą . Nasze ulubione to ostanio kakaowe i orzechowo-miodowe.Polecam)

                              Skomentuj


                                Odp: Uwielbiam słodycze

                                Napisane przez rycerzyk6 Pokaż wiadomość
                                Ja i moja rodzinka oszaleliśmy ostatnio na punkcie ciaatek belvita.
                                Są one pożywne i dają dużo energii. Sprawdzają się jako przekąska ,jak również dobre sniadanie z kawą czy herbatą . Nasze ulubione to ostanio kakaowe i orzechowo-miodowe.Polecam)
                                A dla mnie to są słodkie chociaż nie powinny być aż tak słodkie Ale przyznaję że też nam smakują -całej rodzince

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X