Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    [B]doti[/B gratuluje - Ty to masz szczescie - fajnie , ja na tesco nie bralam udzialu nigdy a teraz chyba tam sa same smsowe

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
      a brała któraś z was udział w jakimś konkursie na http://tescolovesbaby.pl/konkursy/? Bo nie wiem czy w ogóle warto próbować?
      brałam udział nie raz teraz zrezygnowałam bo nic nie wygrywałam

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Też u nich próbowałam i nic sie nie udało (tych konkursach nie sms'owych)

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          A dziewczyny w sms to ogólnie bierzecie udział bo mnie się wydaje że to czasem ściema kiedyś już jak coś wysłałam to później jakby mi ubywało pieniędzy z karty Karta za 20 zł a dzwoniłam mało i myślę że ściągali sobie przez te konkursy Niewiem ale takie było moje przepuszczenie że to ściema

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Ja własnie zakończyłam testowanie z #********************************* #sosylowicz , ciekawe smaki kuchni chińskiej, podobało mi się ,że do słoiczka są dołączone przyprawy co sprawia , że przygotowanie egzotycznego dania jest banalnie proste

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Ja własnie zakończyłam testowanie z #***************************************************************** #sosylowicz , ciekawe smaki kuchni chińskiej, podobało mi się ,że do słoiczka są dołączone przyprawy co sprawia , że przygotowanie egzotycznego dania jest banalnie proste
              fajnie ze ci się udało Tu dziewczyny też chyba te same sosy testowały I jak te smaki w ogóle przypadły wam do gustu warto dla odmiany te smaki zmienić ? jeszcze ich nie jadłam

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                fajnie ze ci się udało Tu dziewczyny też chyba te same sosy testowały I jak te smaki w ogóle przypadły wam do gustu warto dla odmiany te smaki zmienić ? jeszcze ich nie jadłam
                mi Karaibski chyba najbardziej smakował i myślę że raz na jakiś czas będę go kupowała
                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                Ja własnie zakończyłam testowanie z #***************************************************************** #sosylowicz , ciekawe smaki kuchni chińskiej, podobało mi się ,że do słoiczka są dołączone przyprawy co sprawia , że przygotowanie egzotycznego dania jest banalnie proste
                A wysyłałaś im zdjęcia?

                Mi się marzy kampania viledy ale za szybko kliknęłam i zamknęłam ankietę przed dodaniem wierszyka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  mi Karaibski chyba najbardziej smakował i myślę że raz na jakiś czas będę go kupowała

                  A wysyłałaś im zdjęcia?

                  Mi się marzy kampania viledy ale za szybko kliknęłam i zamknęłam ankietę przed dodaniem wierszyka
                  A gdzie były te testowania że mi to umknęło ?? NA ********************************* ? Spróbuję karaibskiego

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    to chyba sobie to tesco odpuszczę

                    pradip jeśli miałabym wybierać to też chyba karaibski, aczkolwiek nie pamiętam już jak arabski smakował, bo jadłam jako pierwszy Do viledy były już potwierdzenia adresu, u mnie brak więc też nie mam na co liczyć.
                    Kurcze ja tych zdjęć jeszcze nie wysłałam z sosami...

                    Lara testowania były na street... Pewnie teraz znowu rok przerwy będzie zanim uda się załapać do kolejnej kampanii

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      A gdzie były te testowania że mi to umknęło ?? NA ***************************************************************** ? Spróbuję karaibskiego
                      Doti już Ci odpisała gdzie
                      Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                      to chyba sobie to tesco odpuszczę

                      pradip jeśli miałabym wybierać to też chyba karaibski, aczkolwiek nie pamiętam już jak arabski smakował, bo jadłam jako pierwszy Do viledy były już potwierdzenia adresu, u mnie brak więc też nie mam na co liczyć.
                      Kurcze ja tych zdjęć jeszcze nie wysłałam z sosami...

                      Lara testowania były na street... Pewnie teraz znowu rok przerwy będzie zanim uda się załapać do kolejnej kampanii
                      Ja właśnie też nie wysłałam bo nie wiem gdzie
                      o arabskim pisałaś że bardzo dobry bo nawet synek wcinał
                      Czyli już po ptakach :/ szkoda mi tej viledy bo kliknęłam że nie byłam na stronie i zamknęło mi ankietę no nic nie można mieć wszystkiego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        Doti już Ci odpisała gdzie

                        Ja właśnie też nie wysłałam bo nie wiem gdzie
                        o arabskim pisałaś że bardzo dobry bo nawet synek wcinał
                        Czyli już po ptakach :/ szkoda mi tej viledy bo kliknęłam że nie byłam na stronie i zamknęło mi ankietę no nic nie można mieć wszystkiego
                        raczej tak, bo na fb pisali, że mieli już potwierdzenia adresu, chociaż w strefie eksperta jeszcze się pokazuje, więc może jak ktoś nie potwierdzi adresu... hehe marzenia

                        Skomentuj


                          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                          Napisane przez doti83 Pokaż wiadomość
                          raczej tak, bo na fb pisali, że mieli już potwierdzenia adresu, chociaż w strefie eksperta jeszcze się pokazuje, więc może jak ktoś nie potwierdzi adresu... hehe marzenia
                          Ja już machnęłam ręka

                          Oillatum zamieścił listę testerów ale nie dość że jest strasznie nieczytelna to jeszcze nie lubię takiej formy bo niby znów "jestem" na liście ale czy ja to ja to nie wiem

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            Ja już machnęłam ręka

                            Oillatum zamieścił listę testerów ale nie dość że jest strasznie nieczytelna to jeszcze nie lubię takiej formy bo niby znów "jestem" na liście ale czy ja to ja to nie wiem
                            gratuluje nam sie nie udało

                            Skomentuj


                              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              gratuluje nam sie nie udało
                              Nie wiem czy jest czego bo jak pisałam już kilka razy mogłam być na tego typu listach a nic nie przychodziło...

                              Za to dostałam dziś z Biodermy Atoderm Intensive nie powiem bo szalenie się ucieszyłam (oboje z młodym jesteśmy zsypani) ale nie wiem skąd to i co mam za to zrobić kojarzycie może?

                              Skomentuj


                                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                                było wielkie testowanie na biodermie kosmetykow tych ale to dawno temu - choc tam bylo jakies zamieszanie ze niby kilka osob zglosily sie kilka razy - wiec moze wskoczyłas na ich miejsce gratuluje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X