Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poprostu drewniana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poprostu drewniana

    Gdy mój smyk niedawno bawił się zabawkami postanowiłam przyjrzeć się, które lubi najbardziej i dlaczego...staram się dokładnie sprawdzać przed zakupem czy wybrany przedmiot jest bezpieczny, dostosowany do wieku i solidny. Wielokrotnie córce przybywały a to lalki, misie, plastikowe cudeńka. Jak to maluch szybko odstawiała większość z nich. Ostatnio wspominałam swoje dzieciństwo i przypominałam sobie czym ja jako taki szkrab jak ona lubiłam się bawić i były to drewniane klocki, drewniany konik na biegunach i maleńki drewniany fotelik bujany. Udałam się następnego dnia do sklepu ze starociami i tam dostałam podobne zabawki, które miło kojarzyły mi się z dzieciństwem w świetnej cenie w porównaniu do tych które są w nowoczesnych sklepach dziecięcych. Przyniosłam je do domu i moja maleńka uwielbia je. Są miłe, ciepłe, ekologiczne i nigdy nie wyjdą z mody.
  •    
       

    #2
    Odp: Poprostu drewniana

    A to zdjęcie z tej zabawy
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: Poprostu drewniana

      Drewno rządzi Ale wiesz, takie klocki drewniane (<-- tu przykład) to w normalnych sklepach też są i nie trzeba szukać w tych ze starociami - drewno to drewno, klocek to klocek, więc czy ja wiem czy te dzisiejsze się jakoś mega róznią od tych sprzed 30 lat? Nie wydaje mi się.

      A te z fotki to mi przypominaja niemieckie klocki Eichhorn czy jak to się pisze.
      Fajne

      Skomentuj


        #4
        Odp: Poprostu drewniana

        Witajcie.
        Jasne, że duży wybór zabawek drewnianych jest w przeróżnych sklepach. I nie trzeba szukać ich w starociach ale wiem z doświadczenia, że tam można znaleźć unikalne egzemplarze w niskiej cenie. W dzień wrzucę zdjęcie konika i fotelika, które kupiłam w jednym z takich miejsc.
        PS. A klocki są z Elefun (Majka dostała je w prezencie)
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Poprostu drewniana

          mamy te same klocuszki w domu
          Piekny blondynek!
          sliczny chlopczyk:*

          Skomentuj


            #6
            Odp: Poprostu drewniana

            A ja chciałam pochwalić pomysł z dokładną obserwacją jakie zabawki dziecko lubi, a jakie nie. Wiadomo, że każdy maluch będzie wolał coś innego - każde ma jakieś indywidualne upodobania - jeden będzie lubił kolorowe puzzle, inny klocki z drewna, jeszcze inne dziecko wybierze pluszaki.
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 10:57.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X