Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Yoennenie przejmuj się, nie jesteś sama. Ja też sama wszystko szukam,przygotowuje ,podliczam itp.Jak mam go wyciągnąć do Smyka to normalnie koniec.Sam chyba jeszcze nigdy nie wspomniał żeby zabrac sie za szukanie rzeczy dla małej ,ciągle ja musze sie upominać "może poszukamy tego ,tamtego".Też mojemu mówiłam że za miesiąc to ja nie bede latac pod sklepach jak dzik i robić zakupy na szybko.Co zrobisz, tacy sa juz faceci.Tylko się tłumaczą że oni pracują itp.Głowa do góry,będzie dobrze. Jak zobaczą tą małą kruszynke to oszaleją i bedzie git. Buziaczki


    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny MÓJ MĄŻ w sklepie z ciuszkami zgrzyta zębami. To jest dosłownie okropne. Nie słucha mnie i czeka aż skończę wybierać więc Ja wychodzę ze sklepu z niczym w dodatku wściekła.
      Na allegro oglądam wózki i pościółke a on samochody, samochody i samochody. Każdą decyzje musze podejmować sama. Ciekawe co będzie jak mały się urodzi czy zmieni troche postępowanie bo jak narazie jest beznadziejnie.
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Witam. Kiedyś zajrzałam na to forum, coś tam popisałam, ale chyba nie było jeszcze marcówek, więc dopisuję się.

        Mam na imię Ola.
        Moja Martusia ma urodzić się 24 marca, ale jak na razie ma mieć cesarkę i wtedy prawdopodobnie będzie wcześniej

        Jak tam Wasze samopoczucie?

        Skomentuj


          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          witam dziewczyny,
          widzę, że dawno nikt nie zaglądał na ten wątek, a ja właśnie chciałam się dolaczyć z moim "brzuszko-synusiem"
          Podobno zobaczę się z moim dziciątkiem 23 marca 2009, tak niedługo a za razem cała wieczność.
          mam tyle obaw i wątpliwości a tu tak mało czasu!
          pozdrawiam wszystkie Mamy
          O mamy podobny termin Ja mam 24, czasem na usg wychodził 21, ale mam mieć cesarkę gin mówi, że skieruje mnie po 15, więc może to będzie 18, 19.

          Skomentuj


            nio to tylko pozazdroscic ze bedziesz miala swoje malenstwo wczesniej ja nie wiem jak to u mnie bedzie jeszcze.... samopoczucie dobrze tylko trzeba lezec
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Ja nie wiem dziewczyny ja to nie mam takiego problemiku, moje słonko zawsze jedzie ze mną na zakupki kiedy chcę jechać, ale wcześniej to z nim ustalam.
              Ustaliłam z nim że w styczniun robimy podstawowe zakupki typu pierwsze śpiochy, kawtaniki, body, pampersy i kosmetyki więć niw było problemiku jak pojechaliśmy i kupiliśmy jeszcze łóżeczko i pościel a to wszystko dla tego że mu wytłumaczyłam że nigdy nic nie wiadomo kiedy urodzi sie synek a co jak za miesiąc będe musiała leżeć w łóżku albo jeszcze gorzej i trafie do szpitala nigdy nie wiadomo.
              Przemuwiły do niego te argumenty więc pogadajcie ze swoimi mężami a jak dalej bęą przekładać i mówć że jest jeszcze czas to umówcie sie z mamą ,siostrą obojętne weźcie kase i jedzcie robić zakupki . Powodzenia
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Wiecie co a moj Misio sam nawet jezdzi ogladac wozeczki dla naszej coreczki i robi nam zdjecia tych wozeczkow i pokazuje nam puzniej ciesze sie ze tak wzial to do siebie ze zostanie tatusiem nawet czasami zostaje na nadgodziny w pracy... ja na swojego nie moge narzekac nawet jak przynosi mi cos slodkiego to podwojnie i sie tyje... ale mowi ze on musi dbac o swoje dziewczynki
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  mój mąż z kolei tylko gry i gry na kompie ale jak się tak pożądnie wściekne i tupnę nogą to zaczyna mi pomagać z resztą powiem wam szczerze że nie mam aż tak wielkiego problemu z tym czy mi facet pomaga wybierać kolor pościeli czy nie ja sądzę że ja mam lepszy zmysł co do zakupów i nie przeszkadza mi kiedy sama muszę wybrać ciuszki mężczyźni... możemy chodzić po media markcie godzinami z Damianem (jego to kręci mnie nudzi) a jak tylko się wybierzemy na po jakąś bluzeczkę czy spódnicę dla żonki to trzeba migiem bo jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia... a tam, najważniejsze że się i tak kochamy
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    MłodaM.17 a kopiuj ten moj pomysl, fajnie, z ekomus sie podoba. Pomyslalam,z eten album dam mojemu dziecku gdy skonczy 18lat albo sie ozeni/wyjdzie za maz. Jeszcze nie wiem, teraz mam radosc z kompletowania tego. W sumie l;adneir sie ulozylo, bo profil widze i ogolnie duzo czesci ciala poogladalam jak USG mi robil, ale prze to ulozenie nbie wiem co mam.
                    A czuje sie dobrze, ruchy czuje, przewaznie poznym popoludniem albo wieczorem mnie kopie, ale jeszcze nie az tak intensywnie. Czula, ze dziecko sie rusza juz duzo wczresniej, ale odczuywalam te ruchy na zasadzie bulgotania lub laskotania w brzuchu. Teraz sa kopniaki. O wlasnie przed chwila dal/a o sibie znac
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      No wiecie Mój też ze mną na zakupki pojedzie ale problem w tym, że wszystko odkłada, bo mówi,że jeszcze sporo czasu A czas tak szybko leci. Ale mam nadzieję, że zdążę. Dziś obiecał że wcześniej wróci z pracy. Może wyciągnę go na lody i spacer jakiś. Dobrze nam zrobi z Hanią taka wieczorna eskapada
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny ja juz 2 razy byłam w szpitalu bo miałam malutką dziurke w pęcherzu gdzieś do góry ale naszczęście nastapiło zasklepienie i wody juz nie uciekają, rozwarcie też mam do tego skraca mi się szyjka i jest miękka. Nafaszerowali mnie antybiotykami i lekami na podtrzymanie ciązy i przyspieszyli rozwój płucek dzidziusia a dzisiaj skończyłam 33tc. Lekarze mówią ze mam sie nastawić na poród w każdej chwili A szpitale przepełnione i jak tu sie nie denerwować

                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          A moje kochanie zrobiło nam niespodzianke i jest teraz z nami
                          Ale niestety w poniedziałek o 5 rano bedzie wracał do pracy
                          My sobie dzisiaj pójdziemy gdzieś na kolacyjke i może do kina
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            mój mąż z kolei tylko gry i gry na kompie ale jak się tak pożądnie wściekne i tupnę nogą to zaczyna mi pomagać
                            Weź wogóle nie wspominaj o graniu na kompie.Nie mogę patrzeć na to NBA i Pro Soccer itp.Te dwie mnie doprowadzają do szału .Ale pociesza mnie to że zostało mało czasu do kwietnia a pozatym musi się wziąść za pisanie pracy magisterskiej....no i tak jak wspomniałaś , najwazniejsze jest to że jest miłość
                            Pozdrawiam


                            Skomentuj


                              Widzę dziewczyny,że dyskusja zeszła na nasze drugie połowy Powiem Wam,że z moim mężem nie mam aż takich problemów.Jak trzeba coś zrobić to zrobi,po zakupy pójdzie,posprząta itd. Już od dawna ma zapowiedziane,ze w lutym jedziemy na WSPÓLNE zakupy dla maluszka,chociaż dobrze ,że ciuszki już kupiłam wcześniej. Ale czasami mnie nerwy biorą jak siedzi przy kompie i gra w tysiąca
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                a mój synuś coś nie chce się ruszać w dzień za bardzo aż dziwne dziś byliśmy na kreglach oczywiście ja nie grałam ale trochę się ruszał za to w nocy najbardziej lubi kopać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X