Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Negri Pokaż wiadomość
    Witam Mamusie

    byłam dziś na KTG i muszę jechać jutro, bo moja Królewna tak usnęła, że za nic nie mogłam jej dobudzić i badanie nie wyszło, a jak tylko wyszłam ze szpitala to zaczęła buszować - niezły charakterek będzie

    dziewczyny czy Was przepuszczają ludzie w kolejce w sklepie? mi się tylko raz zdarzyło, a dzisiaj stałam w kilometrowej kolejce, faceta przede mną trącalam nawet brzuchem taki był tłok, a ludzie nic-dziwne troche
    ja nieraz ciężarną przepuszczałam-to chyba powinna być norma
    Chyba nie ma na co liczyć mi to ostatnio się wpychają i aż krew mnie zalewa. Nawet wczoraj jak byłam na poczcie to starsza pani była bardzo niecierpliwai wciskała się przede mną. Tak mnie to wkurzyło że chciałam już spytać czy na cmentarz się tak spieszy...
    A jak byłam jakiś czas temu u gina to jedna pani była z mężem i on sobie siedział a te ciężarówki które już nie miały miejsca to stały. Spaliłabym się ze wstydu mając takiego faceta przy boku
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      W takiej sytuacji to ja na miejscu tej ciężarnej co stała to bym powiedziała temu facetowi do słuchu - to juz przegięcie, tym bardziej że ta jego kobita powinna zareagować, żeby poderwał zad
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        czesc brzuchalki
        jejciu mloda super morze jak ja kocham morze i leniuchowanie wesolch swiat i oy pogoda dopisala ja wczoraj namowilam meza i w przyszlym tyg o ile bedzie pogoda tez pojedziemy nad morze on wezmie rower a ja lezaczek hehhe
        narazie to u nas znowu pada wczoraj kupilam kwiatki sadzonki i salate,szczypiorek
        zrobie sobie ogródeczek w doniczkach kurcze ale co w deszczu mam sadzic
        zastanawiam sie jeszce nad truskawkami czy jak posadze je teraz to bedą owocowac w tym roku?? znacie sie na tym bo ja szukalam w necie i nieznalazam

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          oj szkoda że mnie tam nie było, ale by dostał w beret

          Skomentuj


            To coś podobnego jest w sklepach są kasy dla kobiet w ciazy a oczywiscie jak sie tam podchodzi to wszyscy jak by nic nie widzieli.
            A tak jest prawda ze trzeba na beszczelnego sie pchać i tak robie w końcu pocoś te kasy są
            Milenka juz na nami od 20 kwietnia

            Skomentuj


              Dzien doberek jak tam pospaly Panie bo ja wcale:/...kurczaczku ogrodnik to ze mnie zadny takze Ci nie doradze...nasze mamy to napewno wiedza...chociaz mi sie wydaje ze nie:/...ja to tylko posadze pomidory i ogorki...w zeszlym roku mielismy i byly pycha moze nie takie jak w Pl ale napewno smaczniejsze niz w sklepie...a tak wracajac do naszych brzucholkow to czy Was tez boli czasami brzuch tak samo jak przed @????mnie najbardziej z rana...ale moze to normalne...
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                jeśli chodzi o kasy i przepuszczanie to różnie to bywa. u mnie w ikei to podchodziłam do takiej kasy pierszeństwa i nie było mi głupio się wepchnąć jak znajoma kasjerka akurat siedziała, w innych sklepach to różnie zazwyczaj przepuszczał ktoś kto sam miał dziecko jakieś młode małżeństwa, w urzędzie stanu cywilnego jak stałam do kasy to jedyny jakiś starszy pan zauważył że stoję na samym końcu bo inni się poodwracali a ostatnio w tesco kasjerka przerwała kasować i mnie zawołała mówiąc wszystkim że to jest kasa pierszeństwa bo nikt się nie ruszył. W sumie to bardzo rzadko ktoś zwraca uwagę na to ale najcześciej są to albo ludzie którzy sami niedawno zostali rodzicami albo starsi panowie.
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  moze raz czy dwa czulam taki bol ale dzis w nocy bolał mnie ogolnie caly brzuch i nie moglam wyczuc czy to żołądek ,jelita czy od ciązy ale teraz juz nie boli

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    Wrocilam od lekarza...
                    Zdenerwowalam sie. Mam zakaz jedzenia slodyczy (jestem w grupie ryzyka, bo mama i siostra maja cukrzyce, tyle ze typu b). Mam cukier w moczu, za wysokie cisnienie i jeszcze mi sie jakis grzybek przyplatal Po swietach mam wizyte w poradni cukrzycowej a 28.04 u mojej ginekolog.
                    Dzisiaj bylo tylko krotkie "Baby-Kino" ale dziecina wyglada na zadowolona. Mialo to nasze baby dzisiaj spokojna faze i lekarka zagladala dokladnie miedzy nogi. 2,5 tygodnia temu mowila, ze widzi chlopaka a dzisiaj juz taka pewna tego nie byla. Tak ze na dzien dzisiejszy jestesmy w punkcie wyjscia Jestesmy gotowi na Julie albo Juliana i jest nam obojetne, czy bedzie syn czy corka.
                    Eh... Troche mi skrzydla opadly po tych dzisiejszych nowosciach. No i urlop stoi pod znakiem zapytania. Ale najwazniejsze, zeby dziecko dobrze sie rozwijalo.
                    Zycze Wam wszystkim wesolych jajek
                    anna maria



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Witam dziewczyny ,u mnie dziś "święto morza" i mycie okien byłoTrochę się nawłaziłam na te parapety i teraz mnie brzuszek boli...Ale teraz chwila relaksu,mały śpi to spokojnie kawkę wypiję

                      A co do tego przepuszczania w kolejkach to u nas jest totalna znieczulica,będąc w ciąży może ze dwa razy mnie przepuszczono..Kiedyś to prędzej można było bez kolejki coś załatwić bo wisiały kartki,"kobiety w widocznej ciąży i matki z dziećmi do lat 3 są obsługiwane poza kolejnością".No ale dobre czasy się skończyły niestety ,chociaż wydaje mi się ,że z małym dzieckiem prędzej przepuszczą niż kobietę w ciąży.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                        witam was
                        co do wygladu i komentarzy wiem cos o tym ja jesem mlodziutka najmlodsza mama tutaj a sama wygladam na 15 lat hehe najgorzej mnie zdenerwowala ostatnio sasiadka jak powiedziala na moje dziecko "fajna zabawka no nie"!!! tak sie zdenerwowalam ze jeszcze do tej pory nie daje mi to spokoju wiem ze jestem mloda ale przeciez nie zrobilam sobie dziecka dla zabawy!!! az w domu sie poplakalam bo jest to przykre...
                        też coś o tym wiem ja mam 20 lat ale jak wyjdę z moim małym na spacerek bez makijażu to znajomi pytają czy to aby nie mój braciszek albo czy czasem nie jest to dziecko którejś szwagierki (mąż ma 2 starsze siostry jeszcze bez dzidziusiów) i ja każdemu z osobna muszę tłumaczyć. Jak urodziłam to bardzo zabolało mnie to co powiedziała moja ciotka nie pomyślała i się mnie zapytała "a ty w ogóle kochasz tego małego bo mi się wydaje że takie młode dziewczyny to traktują jak lalkę takie maleństwo" dostałam od tego lekkiej depresji w szpitalu i tak się rozpłakałam że szok do tej pory nie bardzo chcę z nią rozmawiać....
                        tak to jest jak człowiek myśli 'strą datą' choć każdy na około trąbi że kobiety czekają do 35 lat z pierwszym dzieckiem że kariera, dom a na końcu dziecko to bardzo źle, a jak się trafi jakiejś młodszej to pierd*lą głupoty
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          cześć mamiska
                          jestem na chwilkę i chciałam napisać wam co robię , otóż spakowałam się teraz trochę leniuchuję , jutro śpię u mojego więc nie będzie mnie na forum a w sobotę o 6 rano jedziemy<jupi> .
                          w moim mieście pogoda ładna w miarę chociaż było deszczowo jeszcze rano :P.
                          Mam nadzieje że Poli będzie dobrze w podróży .
                          No to buziaczki :*:*

                          Skomentuj


                            dziewczyny wiecie może co to oznacza jak główka jest balotująca???

                            bo tak mi napisał w karcie ciąży wczoraj i oczywiście nic nie wyjaśnił, tylko że szyjka skrócona o 2/3 i dopiero teraz zauważyłam

                            w necie nic nie mogę znaleźć fachowego nt. temat cholerka

                            POMÓŻCIE

                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              dziewczyny wiecie może co to oznacza jak główka jest balotująca???

                              bo tak mi napisał w karcie ciąży wczoraj i oczywiście nic nie wyjaśnił, tylko że szyjka skrócona o 2/3 i dopiero teraz zauważyłam

                              w necie nic nie mogę znaleźć fachowego nt. temat cholerka

                              POMÓŻCIE
                              z tego co wiem to oznacza że dzidziuś ustawia się do wyjścia. Próbuje wpasować główkę w kanał i jak już się ułoże to raczej tak zostanie do końca.
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                Czesc wszystkim!
                                Jutro zaczynam 20 tydzien! Jej, jak to szybko leci. Do tej pory przytylam 2,5 kg i przez ostatnie 2 tyg. brzuszek urosl mi az 3 cm! Ale i tak jest nieduzy. W okolicach pepka mam 74 cm. Ale zawsze chudzina bylam wiec i tak sporo przybralam bo chyba z 10 cm.
                                Podobnie jak niektorym z Was doskwiera mi bardzo kregoslup. Pocieszajace jest to ze Wy tez tak macie bo juz myslalam ze to tylko ja mam taki trefny (zawsze mialam z nim problemy). Dzidzius rozrabia mi w brzuszku i czuje to od dluzszego czasu!
                                Mieszcze sie jeszcze w prawie wszystkie ciuszki. Ale bardzo podoba mi sie ten rosnacy brzuszek. Dopiero teraz naprawde zaczelam czuc jaki to inny, cudowny stan.
                                Nawet ostatnio zaczelam ogladac w Necie male ciuszki. Wczesniej jakos mnie do tego wcale nie ciagnelo. Chyba budza sie we mnie prawdziwe matczyne instynkty. Dzidzius byl zaplanowany a jednak nie czulam wczesniej czegos takiego jak teraz. Wy tez tak macie?
                                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X