Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
    A co do mleka to jakie to mleko ma być bo mi nie za bardzo mleko wchodzi a jeszcze ciepłe to bbbbllllleee
    Ja piję zimne 1.5 % pomaga mi ale słyszałm o tabletkach tez bardzo skutecznych znajoma brała bo bardzo ją męczyło dowiem jak sie nazywały i dam znać
    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
      hej, ja jestem w 26 tygodniu i też mam tylko brzuszek. lekarze mówią, że mały jak na tak duże dzieciątko, a ja przytyłam tylko nie całe 4 kg. Też się tym martwiłam, ale podobno nie ma co się oglądać na inne ciąże. Więc chyba skoro już jesteśmy dwie - to jest wszystko ok
      dzięki nator1, to pocieszjące , ja tez przytyłam zaledwie 4 kg i brzuszek jak napisałam mam malutki, przynajmniej ja tak uważam , jak byłam na usg 2 tygodnie temu , moja dzidzia była odpowiednich rozmiarów, więc mam nadzieje że to tylko taka moja uroda i mimo małego brzucha i małego przyrostu wagi , moja córcia rośnie i rozwija sie odpowiednio, musi tak być !!!!
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
        madzik i co pomaga na zgage bo ja już nie wytrzymam tak mnie pali ze az boli
        Mnie pomaga,jeśli nie pomoze to polecam Maalox w saszetkach.
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj



          MłodaM.17
          nie przejmuj się anemią. dużo kobiet w ciąży ma.ja też miałam a dziecko 4400g
          pij sok z buraków i barszcze

          Skomentuj


            Ola pracuję jeszcze..tez nie wiem ile podołam tak siedzieć w pracy, bo mi juz kręgosłup wysiada. zastanawiam sie nad zwolnieniem..bo i tak 100% płatne . no i najjlepsze. w tym wszystkim że bym sie w koncu wyspała, bo od maja to chyba bedziemy mieć problemy ze snem..hihi. milego dnia dziewczny


            Skomentuj


              Witam Nator1 ...! Dziękuje dziwczyny za pocieszenie. Bardzo tego brakuje w takich chwilach zwatpienia. Troszke lepiej już się czuje bo wmawiam sobie , że wszystko będzie ok i maluszek jest zdrowy. W poniedziaek idę do lekarza zobaczymy ...
              Paulichen gratuluje dziewczynki! Będziesz jej moga robić kiteczki i ubierać sukieneczki. Haha. Cudownie.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                a ja wczoraj miałam straszną biegunkę i wymioty i nie wiem czy to poród się zbliża czy co? Dziś też czuję się do d...Ach już mnie to wszystko pomału męczy Ten 9 miesiąc jest naprawdę ciężki przynajmniej dla mnie


                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam ranne ptaszki!!!
                  Ja dopiero po 9.00 wstaje i psa nauczyła wychodzić później
                  Kupie mleko 1,5% i migdały bo dziś jeszcze wszystko ok ale bede próbowała naturalnych sposobów
                  A czy ciśnienia 133/76 134/75 130/71 są prawidłowe
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    wg mnie jest to cisnienie w normie, napewno jest to cisnienie w normie bo sama takie mam;
                    na poczatku ciazy 110-120/60 a teraz juz troche ciezsza jestem i ostatnio nawet prawie bieglam do poloznego bo zachcialo mi sie na skroty isc i sie dziecko pogubilo (ale Vincent mial ubaw w wozku) i ten mi od razu cisnienie mierzyl to mialam 130/70
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      Dzięki grygoranna
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        do uslog
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          cześć Dziewczyny,
                          dziękuję za tak ciepłe przyjęcie
                          Co do zgagi to ostatnio zaczęłam się powstrzymywać od jedzenia na 1,5godz przed snem i śpię na dodatkowej poduszce - i w końcu mam spokojne wieczory. Gdzieś wyczytałam, że podobno spacery po jedzeniu pomagają, ale ja niestety już leżałam na patologii ciąży i spacerki odpadają ale może ktoś skorzysta. A co do leków: to mimo mojego zawodu (farmaceuta), jakoś wolę sama się pomęczyć niż ryzykować... Ale czego MY nie zniesiemy dla naszych dzieciątek?!?!
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                            dzięki nator1, to pocieszjące , ja tez przytyłam zaledwie 4 kg i brzuszek jak napisałam mam malutki, przynajmniej ja tak uważam , jak byłam na usg 2 tygodnie temu , moja dzidzia była odpowiednich rozmiarów, więc mam nadzieje że to tylko taka moja uroda i mimo małego brzucha i małego przyrostu wagi , moja córcia rośnie i rozwija sie odpowiednio, musi tak być !!!!
                            Ja miałam USG w szpitalu (jakieś 2tyg temu) i lekarz był zaskoczony, bo Synka mam "ogromnego". Stwierdził, że chyba mam zły termin, bo jego zdaniem to jestem do przodu ok 2 tyg. Ale ja wiem, że to nie możliwe bo to mój "prezent ślubny" we mnie rośnie i oboje z mężotatkiem wiemy, że to właśnie tego dnia nabroiliśmy
                            Lekarz mały brzuch tłumaczy mocnymi mięśniami i pierwszą ciążą
                            Pozdrawiamy
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              ja mam 4 -tego do szpitala i 5-tego cc jak dotrzymam

                              Skomentuj


                                GRAZA 2008 TEZ MAM TAKIE A NAWET TROCHWE WYŻSZE I POŁOŻNA NIE MÓWIŁA, AŻEBY BYŁO ZŁE
                                NITKA JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ MAM NADZIEJE,ŻE TYM RAZEM SIĘ LEKARZ NIE POMYLIŁ GRRRR...TAK JAK Z SYNKIEM FAKT,ŻE WYBRAŁAM NAJLEPSZEGO W MIEŚCIE I PONOĆ JEST NIE OMYLNY A JAK NIE WIDZI POPROSTU NIE MÓWI




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X