Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    Witaj Nusiak,nie wiem ile będzie to u mnie trwało ale tyle wiem tylko że będe musiała leżec trzy dni w szpitalu,który znajduje sie 60 km od mojego domu
    Tak sie zastanawiam czy jak sie jest ubezpieczonym to sie dostaje jakieś pieniądze za pobyt w szpitalu ? mój mąż coś wspominał mi na ten temat.
    Cytat znaleziony w necie -moze Ci sie przyda

    Zasady wypłaty za podyt w szpitalu określone są w umowie - polisie
    ważna jest suma ubezpieczenia i min liczba dni za które PZU wypłaca
    Do wypłaty konieczna jest deklaracja przystąpienia i "druki roszczenia"
    ostatnio uległy zmianie:
    -potwierdzenie zgłoszenia roszczenia przez ubezpieczonego
    -dyspozycja wypłaty
    -druk zgłoszenia odpowiedniego zdarzenia
    konieczny jest również potwierdzone ksero wypisu ze szpitala,
    ksero dowodu osobistego,

    Dokładnej informacji powinna udzielić osoba zajmująca się techniczną obsługą
    ubezpieczenia w miejscu pracy. Pozdrawiam
    Last edited by iwona_be; 20-07-2009, 22:49.

    Skomentuj

    •    
         

      Nusiak jestes bezbłędna
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Silus ja? Ale czemu?

        Marti ale mówisz o ubezpieczeniu jako o polisie? To masz wszystko w
        warunkach określone. To często musisz być określoną liczbę dni w szpitalu.


        Skomentuj


          Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
          Silus ja? Ale czemu?

          Marti ale mówisz o ubezpieczeniu jako o polisie? To masz wszystko w
          warunkach określone. To często musisz być określoną liczbę dni w szpitalu.
          Nusiakpisze o zwykłym ubezpieczeniu takim jakie płace w pracy,odciągają mi co miesiąc w pracy składke do ubezpieczenia.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Chodzi Ci o składkę zdrowotną na ZUS?
            Poszperałam:
            http://www.zus.pl/default.asp?p=4&id=429

            Poczytaj, bo tam jest dokładnie naspiane ile dni musisz być w szpitalu,
            żeby Ci coś wypłacili. Tzn ten zasiłek.
            Last edited by Nusiakova; 20-07-2009, 23:12.


            Skomentuj


              dobranoc dziewczyny-spokojnej nocy
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                cześć dziewczyny! wieczorne deszcze już przeszły i znowu mamy słońce
                tak wcześnioe jest, a ja już mam mieszkanie ogarnięte i gotuję zupę dla Asi.
                Sikornik mój m. też ciągle je te fast foody, mogę nawet powiedzieć, że codziennie, bo z kolegami z pracy łazi na lunch. i też chudy jest jak patyk, waży 20kg więcej ode mnie
                Marti nie martw się będzie dobrze! to znieczulenie wcale nie jest takie straszne, miałam podczas cesarki takie i jak je robili to nic nawet nie poczułam. podczas operacji też nic nie czułam oczywiście, ale za to mogłam sobie w lampie nad stołem poobserwować co ze mną robią - to też nie wydaje się wtedy takie straszne no i to uczucie, że w ogóle nogami nie możesz ruszyć jest głupie. w ogóle jak dotykałam własnych nóg, to się zastanawiałam co to za mięso tu leży

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam Was kochane,zbieram sie i wyjeżdżam za chwilke na wieś. Już sie oblizuje na samą myśl o kiełbasce z grila bo tu w mieście nie mam żadnego ogródka żeby sobie zrobic grila.Moi teściowie zrobili tam Alankowi osobistą piaskownice ma też tam swój ogromny basen-będzie sie pluskac.
                  Pa pa pa całuski 102!



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Hej
                    Pogoda świetna, zaraz idziemy po zakupy i do parku.
                    A Amelka jeszcze nic od 6 nie zjadła , jeszcze do lekarza idziemy.Kurcze aż mi się serce kraja
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Colorka ale pisałaś, że Amelka pije chociaż. może wtedy dawaj jej przecierowe soki, czytałam, że taki sok, to jak jeden mały posiłek.
                      miłego spacerku życzę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        Colorka ale pisałaś, że Amelka pije chociaż. może wtedy dawaj jej przecierowe soki, czytałam, że taki sok, to jak jeden mały posiłek.
                        miłego spacerku życzę
                        Pije Kubusia , ale uwierz mi jak sie bawimy to tylko plusk plusk słychać w brzuszku.
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          może od tego picia taki dźwięk? jak Ty się dużo napijesz, to też będzie tak słychać. no ale zawsze warto się wybrać do lekarza.
                          Last edited by magda8528; 21-07-2009, 08:36.

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            może od tego picia taki dźwięk? ja Tymsię dużo napijesz, to też będzie tak słychać. no ale zawsze warto się wybrać do lekarza.
                            Tak od picia ale ona tylko ma picie w tym brzuszku.Nic zmykam Panienki Ciao
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              witam serdecznie miłe Panie

                              Johnny wczoraj nie chciał spać do północy - okazało sie że boli go brzuszek
                              ale jak juz ze zmeczenia padł to nie jadł 8 godzin

                              my tez od razu kulnęliśmy sie do wyrka choć były wielkie plany że wypijemy piwko i obejrzymy w nocy jakiś film...
                              no cóż nie tym razem, może dziś???

                              Radek w Skarbówce a ja mam kupe sprzątania,
                              bo przeciez nie odniesie nawet kubka sprzed kompa po kawie do zlewu

                              Skomentuj


                                Sikornik przyzwyczajaj się, bo nauka odnoszenia czegokolwiek gdziekolwiek to jak walka z wiatrakami chyba, że masz jakiś bardziej pojętny model faceta.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X