Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sikornik coś w tym musi być bo szła z południa na północ

    Skomentuj

    •    
         

      Witam wszystkie Mamy ja po krótkiej przerwie bo mój syn ma za długie łapy i się śpieszy nakombinował z komputerem po odłączeniu światła bo mu się czekać nie chciało aż się włączy i przyśpieszył tak że system zablokował ale już po krzyku i jestem jak na weekend to się opisałyście musiałam chwilę posiedzieć żeby być na bierząco i nowe dla mnie mamy się odezwały witam mam nadzieję że znajdziemy wspólne tematy u nas po obiadku i małego usypiam pogoda fajna to coś w domu zrobić się chce i zaraz idę pobawić się w ogrodnika bo po tych upałach to chwasty i tak rosły a iść się prażyć nie chciało żeby powyrywać później zajrzę
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        Następna burza do nas idzie, chmura ciemna strasznie

        Skomentuj


          witam u nas pogoda do kitu bez słonca sobota i niedziela tez nie za ciekawa , ale tak jest jak mam meza to pogody nie ma nie mozna wszystkiego chciec ....

          Skomentuj


            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
            witam u nas pogoda do kitu bez słonca sobota i niedziela tez nie za ciekawa , ale tak jest jak mam meza to pogody nie ma nie mozna wszystkiego chciec ....
            ja się cieszyłam że pada bo po co mi pogoda jak męża nie mam a tak to mi żal nie było że w domu siedzę
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
              Następna burza do nas idzie, chmura ciemna strasznie
              teraz u nas była hahahaha

              przez to nigdy nie pójdziemy odebrać paczki dla Johnnego na pocztę
              a tam sa nowe body, bo już mi ze wszystkich 3-miesięcznych i 68 powyrastał i czapeczki na lato...

              Skomentuj


                hej dziewczyny! nie wiem co Wy chcecie od tej pogody, u nas słońce cały dzień było
                trochę męczący dzień dzisiaj miałam, bo cały dom musiałam posprzątać, ugotować obiad, dwa razy na spacer wychodziłam, koleżanka do mnie przyszła.
                Sikornik a jakie body kupiłaś? ja też się czaję, ale na śpiochy. ostatnio jak byłam u gina, to po drodze zaszłam do centrum w gdyni i normalnie zakochałam się w sklepie Mothercare. ceny mają trochę odstraszające, ale kupno iluśtam-paków się opłaca. jeszcze mi dwa opakowania tabsów zostały, więc pewnie niedługo do Gdyni będę jechać

                Skomentuj

                •    
                     

                  magda
                  przyszły czapeczki dwie i body oraz śpioszki z COCCODRILLO i niby rozmiar 68 jest z tej firmy na niego oki
                  jestem bardzo zadowolona bo sa śliczne,a le tez cena hehe niezła
                  typowo letnie cieniutkie i przewiewne, ale gdzie to lato do cholery

                  Skomentuj


                    u nas dopiero teraz luneło i pewnie zostanie tak do jutra. wtedy ja będę narzekać na pogodę, a Wy będziecie się cieszyć słońcem
                    kiedyś miałam jedne body z coccodrillo r.68 i Asia nosiła je do 5-tego miesiąca, czyli dla nas rozmiar był mniejszy niż z metki. najbardziej zgodne z metką wg mnie to H&M, Early Days i Mothercare.
                    w ogóle co można zrobić z kalafiora, pieczarek i szynki konserwowej? musze to jutro zużyć, a nie ma żadnego pomysłu. od razu mówię, że zupy i sałatki mnie nie interesują - potrzebuję coś jadalnego dla m.

                    Skomentuj


                      hmm... zapiekankę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        myslałam o panierowanych kalafiorkach (rewelacja) i także panierowanych i nadziewanych serem i szynką pieczarkach, ale to strasznie duuuuuuużo roboty. a ta zapiekanka też brzmi nieźle. hmmm... jeszcze jakieś ziemniaczki do tego i ser i może być całkiem dobry obiad

                        Skomentuj


                          Dobry wieczór Panienki
                          Muszę się Was coś spytać(jak zawsze z innej beczki pytanie niz temat )
                          Jak waszym dzieciom wychodziły 4?Czy tez po połówce?
                          Amelce wyszły u gory po polowie a teraz gdy ida dolne 4 , ruszyła druga polowa u gory to normalne?
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Czesc Dziewczyny

                            magda8528 proponuje kalafiora zapiec z beszamelem i serem ,a z pieczarek i szynki mozna stworzyc np: sos do makaronu

                            Sikornik poniewaz czesto Was podczytuje to troche wiem o Twoich rozterkach co do zdrowia Twojego synka. Pozwolilam sobie nawet zobaczyc fotki i jak dla mnie to nie widac zmian skornych ani skazowych ,ani AZS .
                            Chyba ,ze usunelas plamy na policzkach w fotoshopie

                            Skomentuj


                              iwona
                              ma zmiany jak cholera teraz na uchu i na policzku ale ciężko mi to uchwycić aparatem bo mam zepsuty zoom
                              ale spróbuje i udowodnię hehe

                              Skomentuj


                                Colorka nie wiem jeszcze jak dzieciom rosną czwórki, na razie jestem na etapie jedynek ale wiem, że mi ósemki rosną już parę lat, chyba trzy lata i też tak - raz kawałek jednego ruszy, raz drugiego. może te tylnie zęby tak mają? oczywiście nie zyczę ani tobie ani amelce żeby te zęby parę lat rosły
                                Iwona_be masz dobry pomysł, tylko widzisz, mój m. jest strasznym niejadkiem i nie zje np tego makaronu z sosem.
                                chociaż dziś go "oszukałam". robiłam kurczaka w pomidorach i pomidory tak się rozgotowały, że ich w ogóle nie widać, sos przypomina w smaku sos do placka po cygańsku i m. go je i się zachwyca. normalnie jak dziecku trzeba temu chłopu warzywa przemycać!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X