Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Usuwanie cellulitu w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Usuwanie cellulitu w Krakowie

    Szukam gabinetu do którego mogę zapisać się na usuwanie cellulitu. Kogo w Krakowie polecicie?

    #2
    Odp: Usuwanie cellulitu w Krakowie

    Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
    Szukam gabinetu do którego mogę zapisać się na usuwanie cellulitu. Kogo w Krakowie polecicie?
    W tym gabinecie mają wiele zabiegów:
    https://ego-medspa.pl/usuwanie-cellulitu/
    I na pewno będą Ci w stanie coś zaoferować. Trafiłam do nich z polecenia koleżanki. Wczęsniej byłam na wielu zabiegach usuwania cellulitu za pomoca bańki chińskiej ale nie mogę tutaj napisać, ze byłam zadowolona z rezultatu. Rezultat miał być dobry, jednak sama praktycznie go nie widziałam. I przy tym pojawilo mi się sporo siniaków i o zgrozo pękajace naczynka. Tak więc przerwałam.

    Endermologia okazała się o wiele mniej nieprzyjemna. Zabieg był droższy ale nie żałuje bo efekty o wiele lepsze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Usuwanie cellulitu w Krakowie

      Słyszałam o zabiegach modelowania ciała. Podobno znacznie poprawia wygląd skóry i zwalcza cellulitOgólnie wyszczupla Nigdy z tego jednak nie korzystałam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Usuwanie cellulitu w Krakowie

        Napisane przez violinek90 Pokaż wiadomość
        Słyszałam o zabiegach modelowania ciała. Podobno znacznie poprawia wygląd skóry i zwalcza cellulitOgólnie wyszczupla Nigdy z tego jednak nie korzystałam.
        Zgadza się Ja za to korzystałam z zabiegu modelowania sylwetki w Krakowie i mogę potwierdzić działanie Skóra jest o wiele jędrniejsza

        Skomentuj

               
        Working...
        X