Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

duża emocjonalność u dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: duża emocjonalność u dziecka

    Czytam Wasze wpisy i jestem ciekawa kiedy to się zaczęło? tzw. czy można reagować wcześniej i czy dzieci są wrażliwe już jako niemowlaki, czy zaczyna się to dopiero w wieku wczesnoszkolnym?

    Skomentuj


      #32
      Odp: duża emocjonalność u dziecka

      Może wyślij maluszka na Trening Umiejętności Społecznych: http://www.linia-zdrowia.pl/. Jest to nowoczesna terapia, która daje fantastyczne efekty. Skierowana jest głównie do dzieci z ADHD, lękami, niesmiałością, zespołem Aspergera itp.

      Skomentuj


        #33
        Odp: duża emocjonalność u dziecka

        Napisane przez we_kasia Pokaż wiadomość
        Czytam Wasze wpisy i jestem ciekawa kiedy to się zaczęło? tzw. czy można reagować wcześniej i czy dzieci są wrażliwe już jako niemowlaki, czy zaczyna się to dopiero w wieku wczesnoszkolnym?
        Ogólnie to zależy, bo przyjmuje się, że ogólnie dzieci jeszcze w wieku przedszkolnym mają dużą emocjonalność. Wybuchają często bez powodu i mówi sie, że jest to norma rozwojowa. Ale jeżeli ta emocjonalność jest za duża, bądź sugeruje nam nauczyciel w przedszkolu że jednak dziecko na tle innych dzieci jest zbyt emocjonalne, wtedy warto się skonsultować już z psychologiem/pedagogiem.

        Skomentuj

               
        Working...
        X