Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróżowanie w czasie ciąży

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podróżowanie w czasie ciąży

    Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy . Nie znalazłam takiego tematu na forum, dlatego zakładam nowy. Jakie jest Wasze zdanie na temat podróżowania w ciąży? Nie mówię tutaj o takich bliskich podróżach np. samochodem do innego miasta, ale o dalszych zagranicznych. Czy podróżowałyście w ciąży? Bo ja przyznaję, że nie, chociaż miałam okazję. Do tego wątku skłonił mnie jeden z artykułów, który znalazłam, tutaj link - http://www.zdrowie.abc.com.pl/artyku...zji,25390.html Co o tym myślicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Podróżowanie w czasie ciąży

    Mi się zdarzało podróżować w ciąży (ostatni raz w 7 miesiącu), bo akurat mąż był na służbowym wyjeździe. Nie miałam żadnych problemów. Lekarz prowadzący polecał mi przed lotem łykać Akard (mała dawka polopiryny). Gorzej za to znosiłam podróże krajowe - pociągiem. Masakra. Bolał mnie brzuch i nawet raz pojawiło się plamienie... Unikałam jak ognia.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Podróżowanie w czasie ciąży

      Nie miałam osobiście okazji do dalszych podróży w czasie ciąży, terminy porodów zbiegały mi się z wakacjami, więc w danym roku nie planowaliśmy nawet takich wyjazdów. Ale znajome, które wcześniej zaplanowały zagraniczne wczasy, gdy dowiadywały się o ciąży, zazwyczaj z nich rezygnowały.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podróżowanie w czasie ciąży

        Ja byłam w Zakopanym w 6-tym miesiącu ciąży. Droga była najgorsza, bo musieliśmy często robić przerwy, ale ogólnie jeżeli ginekolog pozwolił na wyjazd to czemu by się nie zdecydować? Później może być jeszcze ciężej :P

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podróżowanie w czasie ciąży

          Zapraszam do przeniesienia dyskusji do istniejącego już wątku: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...%B1%BFy&page=2

          Ten zamykać, by nie powielać podobnych tematów na różnych wątkach.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X