Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meblościanki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Meblościanki

    Pewnie, że tak. Teraz meblościanki występują pod nazwą "meble modułowe" i zwykle można je robić według własnego projektu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Meblościanki

      Obecne meblościanki tak naprawdę nie mają nic z tego, jakie były kiedyś, nazwa tylko kiepsko się kojarzy. Ale meble można świetnie zestawić, a przy tym są bardzo funkcjonalne.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Meblościanki

        A ja właśnie bardzo lubie meblościanki, nic tak dobrze nie wypełnia przestrzeni w pokoju jak dopasowana meblościanka, do tego jeszcze jakieś fajne meble systemowe i mamy salon urzadzony

        Skomentuj


          #19
          Odp: Meblościanki

          Meblościanki, tak zwane meble modułowe, teraz również są i duzo ludzi je kupuje nawet do nowoczesnych wnętrz więc jeżeli wpasowały by się w moje gusta to czemu nie zawsze można cos dopasować aby ładnie sie komponowało.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Meblościanki

            Moja meblościanka wylądowała w końcu w przedpokoju,tam przeżywa swoja drugą młodość:-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Meblościanki

              Sama nie szczególnie przepadam za meblościankami, takimi wiecie typowymi, stawianymi w jednym rzędzie, ponieważ wydają mi się po prostu nieciekawe. bardzo do gustu natomiast przypadły mi meble z tych aranżacji http://izabelawidomska.pl . Przede wszystkim nie zastawiają całych powierzchni ścian i nie sprawiają wrażenia, że pomieszczenia są brzydko mówiąc "zapchane" , natomiast całość aranżacji tworzy bardzo fajny efekt i powiem szczerze, że sama bardzo chętnie skorzystałabym z pomocy architekta, który jest autorem owych realizacji.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Meblościanki

                Dziewczyny widziałyście najnowszą kolekcję mebli modułowych BRW? Podobno jest aż 46 milionów możliwości aranżacji Possi Light. Trudno w to uwierzyć, może się pomylili. Ale wystarczy mi 100 możliwości, a już będę zadowolona Widział, ktoś te meble w salonie? Jak prezentują się na żywo?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Meblościanki

                  Bardzo ładne aranżacje!
                  Serdecznie zapraszam Salon Kosmetyczny Bielsko-Biała

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Meblościanki

                    Tez kiedyś o tym myślałam. tylko teraz takiego fachowca to ze świecą szukać.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Meblościanki

                      Napisane przez benialina Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny widziałyście najnowszą kolekcję mebli modułowych BRW? Podobno jest aż 46 milionów możliwości aranżacji Possi Light. Trudno w to uwierzyć, może się pomylili. Ale wystarczy mi 100 możliwości, a już będę zadowolona Widział, ktoś te meble w salonie? Jak prezentują się na żywo?
                      Ja widziałam i nawet mam sobie zamiar w końcu kupić. Nie wiem, co konkretnie chciałabyś wiedzieć, ale mogę napisać, że są bardzo nowoczesne w aranżacji, schludne, starannie wykonane i pojemne. W dodatku możesz sobie indywidualnie poskładać cały zestaw zgodnie ze swoimi preferencjami.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Meblościanki

                        Napisane przez kru_kar Pokaż wiadomość
                        Ja widziałam i nawet mam sobie zamiar w końcu kupić. Nie wiem, co konkretnie chciałabyś wiedzieć, ale mogę napisać, że są bardzo nowoczesne w aranżacji, schludne, starannie wykonane i pojemne. W dodatku możesz sobie indywidualnie poskładać cały zestaw zgodnie ze swoimi preferencjami.
                        Możliwość własnej aranżacji najbardziej do mnie przemawia. Bardzo często przestawiam meble w domu A jak to wygląda cenowo? Muszę się wziąć za mierzenie pokoju, ale myślałam o słupku, komodzie i kilku szafkach, które prawdopodobnie powieszę.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Meblościanki

                          Napisane przez benialina Pokaż wiadomość
                          Możliwość własnej aranżacji najbardziej do mnie przemawia. Bardzo często przestawiam meble w domu A jak to wygląda cenowo? Muszę się wziąć za mierzenie pokoju, ale myślałam o słupku, komodzie i kilku szafkach, które prawdopodobnie powieszę.
                          Moim zdaniem cena jest naprawdę spoko, zresztą jak zawsze w BRW.
                          Widziałam np. pojedynczą szafkę za 242 zł, bo teraz mają obniżkę cen. Tutaj masz dostęp do rozmiarówki i cennika - powinno Ci wystarczyć

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Meblościanki

                            Serio? Meblościanka? Teraz się już tak nie zastawia domu...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Meblościanki

                              @kru_kar -> dzięki za linka, przyda się

                              @iamklaudka
                              Oczywiście, że meblościanki są okropne. Meble Possi Light to zupełnie inna liga. Widziałaś je może w sieci lub reklamie tv? Można naprawdę nowocześnie urządzić salon. Sama dopierasz kolory frontów, korpusów, czy chcesz mieć szafki wiszące, na nóżkach, czy inne cuda. Możliwości jest baardzo dużo.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Meblościanki

                                Powiem szczerze, że mi się średnio już podobają Teraz dzięki http://twojedomoweinspiracje.blox.pl/html preferuje bardziej norweskie, minimalne wnętrza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X