Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

    Witam. Potrzebuje porady. Mianowicie od jakiegoś czasu mam sporo tekstów do przetłumaczenia w obcych językach. Na początku radziłam sobie sama ( chodiziło o fakturki) ale z tłumaczeniami technicznymi w niemieckim i angielskim sobie nie poradzę. Szukam jakiegoś specjalisty, który przetłumaczy to solidnie i potem wystawi fakturkę na firmę.

    Możecie polecić jakieś biuro tłumaczeń z Warszawy albo ewentualnie jakiegoś wolnego strzelca, który specjaliuzuje się w tłumaczeniach z tych dwóch języków?
  •    
       

    #2
    Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

    Czy to ma być tłumacz przysięgły - czy nie jest to obowiązkową kwestią? Kolejna sprawa, to lokalizacja - czy ma ona dla Ciebie znaczenie? No i kwestie czasowe - czy zależy Ci na czasie, czy może to trochę "poczekać"?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

      Koniecznie zależy mi tutaj na tłumaczu przysięgłym. Jest to poważna firma, zdarzają się tłumaczenia, które wymagają tego aby tłumaczył je tłumacz przysięgły ( typu dokumenty urzędowe). Nie tak często ale jednak są. Tak wieć jak widzisz nie mogą być przetłumaczone przez kogoś z ulicy. Czas też jest ważny ;/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

        Tutaj masz namiar na dobre biuro: http://biurowersja.pl/
        Dojazd jest tam w miarę dobry. Z parkingami też nie powinno być problemów.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

          Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
          Tutaj masz namiar na dobre biuro: http://biurowersja.pl/
          Dojazd jest tam w miarę dobry. Z parkingami też nie powinno być problemów.
          Dzieki za namiar. Rozumiem,ze fakturkę wystawią tam bez problemu? Jak również z terminami?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

            Tak, to jest poważne biuro tłumaczeń, rachunek w postaci faktury itd - wszystko wystawią jak trzeba.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

              Heh, jak profesjonalne tłumaczenie czy wręcz tłumaczenie przysięgłe, to "wolny strzelec" raczej się nie sprawdzi ;p Polecam współpracę online, dzisiaj w ogóle nie ma znaczenia, czy biuro jest z Warszawy czy z Pcimia. Ja też mieszkam z dala od mojego biura (BTD Services), ale lepszej obsługi w żadnym bliższym biurze nie miałam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

                W dzisiejszych czasach tłumacz nie musi być z tego samego miasta co Ty. Dzisiaj wysyłasz dokumenty do tłumacza mailowo. Jeśli szukasz tłumacza przysięgłego z języka niemieckiego to polecam http://www.granosik-tlumacz.pl. Wiele dokumentów mi już ta Pani tłumaczyła i zawsze na czas.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

                  Moim zdaniem dobrą ofertę tłumaczeń przysięgłych posiadają w http://hermeneus.pl/tlumaczenia-przysiegle/ . Sprawdźcie sobie ich ofertę jeśli chcecie przetłumaczyć dowolny tekst.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

                    Tłumaczy łatwo znaleźć, mają wiele biur i kierować się ceną
                    Ogólnie kolejną taką usługą potrzebną każdemu jest jeszcze archiwizacja danych -można to robić samemu, ale trudno prowadzić archiwum w sposób poprawny, jeżeli się nie ma profesjonalnych umiejętności w tym kierunku.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tłumacz czy biuro tłumaczeń z Warszawy

                      Tłumacze zazwyczaj pracują w biurach tłumaczeń i zdecydowanie wolałabym skorzystać z takiej firmy niż w wolnego strzelca.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X