Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No to teraz trza zlokalizowac kapusia i wyelimowac
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
      No to teraz trza zlokalizowac kapusia i wyelimowac

      tylko jak go wyłapać - debaty trwają - póki co myślę nad moim tajnym - tym z podpisu - chociaż z drugiej strony nic takiego nie piszę żeby nie mogło być na ogólnodostępnym forum więc chyba wrócę trochę na polki = oż problem

      a co do haseł - no cóż myślałam jeszcze o tym, że dla kogoś kto trochę liznął informatyki wejście na zablokowane forum to żaden problem

      Skomentuj


        oj tam olcia, po co, zalosne to towarzystwo i tyle, a anka zaklamana zakompleksiona baba, do tego ciagle klamie, łże, gubi sie w swoich historyjkach, mam na to mnostwo dowodow

        nawet z lalkami ma juz kilka wersji..
        skleroza? a przeciez to dopiero dzis sie dzieje...ale tak to jest jak ktos nagminnie bajki wciska, w koncu sie w nich sam nie umie polapac

        jednej pisze, ze my-kwiatowe, chcialysmy zeby nas wywalila z lalek, wiec zrobila to na nasza prosbe..
        do innej pisze, ze zlikwidowala forum , gdy jak byk widac ilu jest uzytkownikow itp
        gdy żadamy zeby usunela wraz z naszymi loginami nasze posty.. to pisze ze nie ma forum, to pisze ze usunela posty

        kobieto masz dziecko, podobno tak strasznie chore.. masz czas na taka dziecinade jeszcze???
        Last edited by konwalia; 06-02-2009, 01:35.
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          No to Auf wiedersehen ja spadowuje. Konczymy przedstawienie.
          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj


            ciekawe czy dzis tez jest dzien pracy agenta czy nie haha

            a tak poza tym na marginesie chciałabym do pewnej pani odwiedzajacej to forum napisac że włamanie sie na cudze konto jest przestępstwem!
            ktore bardzo łatwo mozna poznac poprzez logowanie sie na innym IP! wiec droga pani bezkarna pani nie zostanie
            pozdrawiam!!

            Skomentuj


              ................
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
                Last edited by konwalia; 09-02-2009, 10:31.
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  hmm jaki tu spokoj nanana nic sie burzy nanana

                  Skomentuj


                    ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      ;;;;;;;;;;;;;;;
                      Last edited by konwalia; 09-02-2009, 10:31.
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        minia nie przejmuj sie moze zyczliwemu sie znudzi i zmieni hasło bo ile wlazic i czytac i sie nakrecac

                        Skomentuj


                          ja moge wyslac, daj tekst , to wysle poniedzieli, a ty mozesz wyslac mojemu meniowi... zeby mial zagadke
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            a kto do mnie przysle walentynke? moze jakis TAJEMNICZY PODGLĄDACZ?

                            Skomentuj


                              Mika się zgubiła... miała doła i nie miała ochoty pisać... jest już lepiej, chyba
                              mam nadzieję, że nadal mnie chcecie...?

                              zdjęcia na naszej klasie dałam, zapewne widziałyście, apropo n-k Andzia i Ala usunęły mnie ze znajomych, chyba się popłaczę no...

                              Dianka mi choruje, zapalenie gardła ma i idą jej trójki, więc ciężko jest... ja też czuję się nienajlepiej ale dzielnie walczę...

                              która do mnie na gg pisała? próbowałam to gg przez stronę, bo w pracy jestem, ale lipne, serwer cały czas mnie wyrzucał więc sobie darowałam... jak coś pilnego to pisać teraz tutaj, będę do 19 zaglądać, muszę w końcu zaległości poczytać
                              Dominika & Dianka

                              Skomentuj


                                MIKA WITAJ - już chciałam na policję dzwonić że nam zginęłaś

                                moje gg zostało przejęte przez ... (przemilczę) i wiem że było w moim imieniu ale bez mojej zgody używane

                                no awantura o to że my tu ośmielamy się Panią A. wspominać a ona na swoim forum o nas nie pisze

                                no ale skoro są u nas szpiedzy to i ja sobie szpiega znalazła - "Życzliwa" mi wczoraj na gg przysłała - że żałuje że nas z lalek wyrzucono i ona by chciała żebyśmy wróciły itp - ciekawe czy na forum to napisała czy tylko na priv do mnie
                                pozatym wiem, że naszych postów nie pousuwała - usunęłą wszystkie wątki poza głównym i założyłą nowy wątek - obiecałą że tamten z naszymi postami usunie
                                no cóż jakoś nie vbardzo w to wierzę tak jak nie wierzę że na swoim na nas nie smaruje - mam dowód jak któraś chce to jej na priv napioszę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X