Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kobitki jak ktoras kupuje pieluszki hugis to w bi8edronce sa 32,99zl i jakis tam kocyk gratis

    a jak kupujecie w carefurze sloiczki bobowity to do 9 szt daja bezrekawnik polarkowy
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      hej,
      Minia wreszcie dzis na gg weszlam i wiadomosc doczytalam, dzięki, jak sie uda to chetnie 30 dni zwolnienie pociagne, oby..
      no drogo... ale na dwa dni to jakos mniej by wyszlo

      a o co chodzi ztymi minutkami movy??

      ja mam torbe z avonu taka kiedys byla weekendowa, zielona czy raczej oliwkowa, jak gdzies jade i mam wieksza potrzebe pakowania to akurat ajak tak na godzinke czy dwie to od wozka sie zmieszcza potrzebne rzeczy tam

      mala jakas marudna, spi i mialczy kwęczy itd ach a grzesiek sie zlosci te facety to w ogole nie maja cierpliwosci............... a egoisci wczoraj w nocy tez marudzla akurat zasnelismy to mialczal ze do pracy sienie wyspi, jakby to najwazniejsz ebylo... ach

      milych snow buziaczki

      Skomentuj


        minuty z mova
        jak robisz zakupy w carefurze to za kazde wydane 10 zl dostaje sie bezplatne doladowanie do ich sieci 10zl-1 min, ja kupilam tam startowke i wykorzystuje te min z zakupow do polaczen na stacjonarne bo na mova nie mam zadnego numeru
        ostatnio dzieki tym doladowaniom moglam ponad 30 min pogadac zafriko z anetka
        a moze jeszcze ktoras ma stacjonarny?
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          http://allegro.pl/show_item.php?item=535542547

          no i padlo na ta
          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj


            Pokazuje mi ze nie wygralam aukcji. Nie kapuje przeciez jest napisane jak wol. Jutro bede dzwonic i wyjasniac.

            Dorcia dopiero padla. Juz mialam dosc. Plakala strasznie. Grzeczna jest ogolnie w takie dni puszczaja mi nerwy. Nie nadaje sie na matke ale ktos na gorze wymyslil sobie inaczej. Staram sie jak moge ale czasem nie wychodzi.

            Jedyna chwila spokoju byla na nocniku, potem byl bieg na okolo pokoju i niespodziane siusiu na podloge A potem juz tylko placz.

            A Minia pytalas o nowe rzeczy. Tak wiec kapusniak mamy za soba a dzis byla ogorkowa. Podejrzewam ze bedzie ok.
            Dorotka
            Blog Dorotki

            Skomentuj


              no wlasnie ja jutro planuje ogorkowa, ale nie wiem czy jej dam, bo mocno buzia ssypana.. moze po czekoladzie?
              a wynikow nadal nie mam, nie doszly z lublina, no ciekawe kiedy dojda
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj




                Minia ja nie mam w lecznej carefoura wiec odpadam, stacjonarny tescie maja ale zawsze na dole i ja go praktycznie nie uzywam, chyba ze bedzie cos waznego do dajznac to napisze i pogadamy a Ty masz stacjonarny? mam podobno w play 500 minut na stacjonarne do lutego ktoregos ale jak dzwonie to mi od razu zabieraja wiec sama juznie weim jak to jest

                Olcia fajna i praktyczna torba. ja to dopiero jestem zla matka, jak mala placze to czasamimam ochote nia potrzasnac, tule ja smoczek daje ata nic, ach pewnei do piela trafie...

                Judyta ladnie to wszytsko nazwalas nie bede juz komentowac


                dzis w nocy koszmar!!!!! katar taki ze mala oddychac nie mogla nosa czyscic tez nie dawala ryk i krzyk ale jakso zasnela po polnocy potem zjadla o 4 przysnela do 5 i potem przed 7 dopiero a dzis tesciowa przychodzi i pyta co sie stalo, mowie ze katar to ta ze ja za lekko bieram!!! wiecie w domu 25 albo 24 a ona tylko w bodach i za zimno jej niby...
                mysle ze za suche powietrze nie nawilzam niczym. a wiecie jeszcze ja tez chora ze szok. mala ma 36.9 a ja 37. oby nie podroslo... chyba malej skarpet nie zalozylam i wczoraj albo przed z golymi stopkami szalala i moze dlatwego a moze dlatego ze wszyscy chorujemy..
                na spacer bym poszla ale sama juz nie weim....


                ach dzis juz raosna, ale rano jak czyscilam nos to znowu wrzask, co jej dac? psikam jej wode morska i sol fizjalogiczna i te krople co kiedys andzia radzila ale chyba za mocne dla malej sa bo mam wrzaenie ze dla mnie tez za mocne

                Skomentuj

                •    
                     

                  edytka zaraz ci napisze co mozesz malej dac
                  tylko sprawdze na opakowaniu
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Edytko ale ja nie napisałam tego zeby cie urazic poprostu uwazam ze masz idealna figure sliczna z ciebie babka i nie potrzebnie sie przejmujesz!! nie obrazaj sie

                    Skomentuj


                      a wiec tak, tetrisal jak najbardziej, poptem troche obczysc noseki mozesz dac NASIVIN 0,01% to najmniejsza dawka specjalna dla niemowlakow
                      po roczku juz mozna dac wieksza dawke 0,025%
                      najlepiej kup nasivin soft, to bedzie podobna buteleczka do tetrisalu,i to bedzie pojemnik dozujacy krople, wiec nie ma obaw ze dasz za duzo, nie ma takiej opcji,
                      daj po 1 kropelce do kazdej dziurki do 3ech razy dziennie gora 3-5 dni, powinna byc poprawa
                      jak nadal bedzie katarek, zrob kilka dni przerwy i znowu mozesz do 5 dni nasivin
                      a mozna od 3 miesiaca zycia i soft 0,01% kosztuje ok 20 zl

                      masc rozgrzewajaca plumeks jest od 7 miesiaca
                      nosek mozesz smarowac mascia majerankowa ok 2 zl
                      i mozesz kupic olbas oli, to krople inhalacyjne, andzia daje 3 takie kropelki na podusie dla malej, a ja na poduszke nie dawalam tylko do nawilzacza wlewalam to i nam lepiej sie oddychalo
                      a zanim kupilam te krople to pediatra zalecala inhalacje z solonej wody, gotowalam wode wsypywalam sol i taki garnek stawialam blisko lozeczka gdzie mala spala
                      ale wtedy byla malutka wiec ten gar jej nie zagrazal


                      aha a na spacerki mozesz chodzic, aby tylko nie bylo goraczki, to jak najbardziej z katarem mozna pojsc na dwor
                      Last edited by konwalia; 28-01-2009, 11:38.
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        judyta i zgadzam sie z toba w 100%
                        tyle fotek widzialysmy edyty i nigdzie nie widac zeby cos bylo zle, zawsze slicznie wyglada
                        a faceci to swinie zlosliwe swinie i tyle
                        k ma podly charakter jak sie okazuje, ale przy malje bardzo duzo pomagal na poczatku, teraz tez sporo robi jak nie warczy, moze sprobuj zaczac wychodzic z domu
                        on wroci, zjedzcie obiad a ty w droge,po sklepach polataj, do kolezanki wstap niech posiedzi z malutka ze 2 godz, a ty troche psychicznie odpocznij od niej
                        ja juz tak kilka miesiecy wybywam
                        jak tylko ma 1sza zmiane, on wraca to ja sie wypuszczam
                        widze ze dzieki temu jestem mniej podatna na jego krytyke, wyjde sobie, nabiore dystansu, zajme glowe czym innym i jakos leci


                        ala witaj z powrotem
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          judyta trzymaj sie i zdrowiej, ja bym chyba pojechala do mamy na twoim miejscu, i tak zle sie czujesz, nawet jak dzis ci przejdzie to i tak bedziesz oslabiona, oslabiona niedyspozycja, oslabiona tesknota, nerwami, na co ci jeszcze szwagierka? a tak mzoe w weekend pojedziesz z ojcem menia odwiedzic bo bedziesz miala z kim malego zostawic
                          jedz, z rodzinka weselej ci czas uplynie
                          a szwagierka nie niemowlak, pojedzie na noc do domu, to nie 600km , bez przesady
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            ok dzieki Minia, Ula ta, jeszcze radzila lozeczko nawilzyc hihi zraz bede kombinowac w dzien zreszta jest ok noc gorsza...

                            dziewczyny widzialyscie mnie na nk jak bylam jeszce chuda teraz sie naprawde zmienilam, choc i tak cud dzis 57 waze, oby tak do dolu haha ja sie nie obrazam judytka, ale ja tak czuje po prostu i komu mam napisac jak nie wam, chlopy to swinie i koniec
                            A monika wiesz co jak grzesiek wraca z pracy to odpoczywa, szkoda gadac, a poki jeszcze mala karnie to nie moge za bardzo wybywac, czasami co 2 godz chce jesc a czasami co 4. wiec poczekam az zacznie warzywka jesc i obiadki to bedzie luzniej, no lece odpoczywac, na tamtym forum sie ciut rozpisalam. glodna jestem, kawy nie pilam
                            ate oilbas to kropnelma na podusie na pieluszke to chyba tak mocno mala gryzly ze az oddychac nie mogla musialam pieluszke zabrac.

                            dzieki Moniś za dawkowanie itd

                            Skomentuj


                              Minia a ta sól z wodą to jeszcze taki wrzatek kolo lozeczka??

                              Judytka, tez mysle ze powinnas odpoczac, do mamy pojechac, ja bym chetnie sie tam wybrala, oni maja zdrowsze powietrze w domu, a tu ciezko oddychac tak sucho...

                              Skomentuj


                                nie musi byc wrzatek, chodzi o to zeby ta sol ( wszystko jedno jaka, moze byc zwykla, moze byc lecznicza)- ale mysle ze zwykla dzieciom bezpieczniejsza) , rozpuscila sie w wodzie, i zeby to sobie parowalo, nawilzalo powietrze i zeby tym mala oddychala, tak jak nadmorska bryza

                                recznikow bym nie wieszala wokol lozeczka, zeby mala miala wiecej swiezego powietrza bo i tak jej ceizko oddychac.. a co za duzo ...a poza tym jak duza wilgotnosc w powietrzu i na dokladke cieplo to szybko plesnie i gzryby atakuja.. a z tym to juz na dluzej klopot sie zacznie

                                wiec jak dla mnie , we wszystkim umiar

                                a waga sie nie przejmuj, jakby chlopy mieli wieksze iq to by stac ich bylo na wymyslenie innych tematow do rozmowy .. a tak tylko prymitywne
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X