Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    I co lekarz powiedział??

    U mnie Filip też zaczyna pokasływać, ale na szczęście Majka się trzyma.Jak zaprowadzałam dzieciaki do przedszkola to Pani mówiła że dzieciaków mało bo większość chora. Niestety taki okres. Na taki okres chorobowy i przeziębienie dobry jest oscilokocinum i można go podawać dzieciom my wypróbowali i jest skuteczny polecam.
    Dziś dzieciaki mają w przedszkolu teatrzyk, nie mogły się go doczekać od rana
    U nas zapowiada się dziś ładny dzień więc trzeba korzystać,choć ta pogoda mnie dobija jeden dzień zimno strasznie drugi ciepło że szło by bez kurtek chodzić i jak tu się nie pochorować.Chyba pojedziemy na działkę na budowę trochę tam pozabezpieczać materiał przez zimą bo jak przyjdą deszcze to już nic nie zrobimy.
    miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Sylwia co tam u Was??zdrowi już??

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Hejka!

        Zdrowi, zdrowi
        U nas ok. Nadia do szkoły, wczoraj tańce miała więc przeszczęśliwa.Ignaś też póki co zdrowo się trzyma.
        W piątek sobie z dziewczynami moimi na imprezkę wyskoczyłam, świetnie się bawiłyśmy.
        Weekend spokojnie, byliśmy na zakupach. Dzieciaki na zimę gotowe

        Dzisiaj mnie koleżanka z pracy odwiedziła.
        O kurde! W kwietniu kończy mi się wychowawczy...ależ zleciało!


        Skomentuj


          Odp: Termin

          oj tak czas szybko leci ja tez już zastanawiam się co będzie w kwietniu jak się skończy wychowawczy? Ale na razie czekam bo przyszło mi wczoraj że 23 mam komisję do orzekania spraw do niepełnosprawności dziecka, więc zobaczymy co mi tam powiedzą odnośnie Majki a potem zdecydujemy co dalej, ale szans na powrót raczej nie widzę.
          Zresztą byłam ostatnio u pediatry i alergologa namawiają mnie na sanatorium nad morzem, wszystko fajnie tylko skąd brać pieniążki na to wszystko. Jak byłam w poniedziałek u alergologa to po wizycie która była prywatna zostawiłam w aptece prawie 400zł ta bezsilność i zero efektów z leczenia mnie dobija.Państwo powinno pomagać dzieciom przewlekle chorym ale to że po marudzę i tak nic nie da szkoda słów.głupi przykład dzieci wysyłanych do sanatorium dziecko jedzie w ramach nfz za darmo co z tego jak ja jako opiekun jadąc z nimi płacę prawie 2 tys zł A na chwilę obecną nie puszczę ich samych na 3 tyg wyjazd bo uważam że są za mali.
          dobra dość marudzenia czas się wziąć za porządki grubsze w domu bo 2 ostatnie dni przeleżałam z migreną a po niedzieli mam urodziny więc pewnie gości będzie sporo
          miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Termin

            U mnie lekarz prawie idealnie wyznaczył termin bo urodziłam 2 dni przed terminem

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Drodzy Rodzice.
              Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

              Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

              Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
              Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

              Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


              Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
              Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

              Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

              https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Co u Was?

                Byłam z Ignasiem u laryngologa, miałam mieć w środę audiogram a w czwartek kolejną wizytę u laryngologa ale przełożyli mi dopiero na 12 listopada.
                Do naszej przychodni przyjeżdża firma zewnętrzna która robi te badania i niestety...pech chciał, że coś im wypadło
                Nadia na antybiotyku. Zapalenie węzłów chłonnych.
                Urodzinki dla dzieci musiałam przełożyć. W sobotę była babcia i chrzestna, torcik był, dziecko dostało prezenty więc i tak szczęśliwe.
                W poniedziałek idę z nią do kontroli i na bilans 6-latka więc imprezę dla dzieci w środę zrobię, jak nic nie wypadnie.

                Obchodzicie Halloween? Jak spędzacie WŚ?

                My dzisiaj trochę się z dziećmi i sąsiadami pobawimy w cukierek albo psikus. Dynie wydrążone, gotowe.

                Jutro jedziemy do teściowej na WŚ.
                Muszę tylko na Nadię uważać, żeby jej tych węzłów nie zawiało.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Spóźnione ale najszczersze życzenia dla Nadii dużoo dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy!

                  U nas urodzinki Filia za niecały miesiąc i zastanawiam się co Filipkowi zorganizować na razie brak pomysłów może coś doradzicie?

                  u nas Filip też po chorobie na szczęście Majka się trzyma.
                  my też byliśmy u laryngologa majka ma zawalone zatoki i i prawdopodobnie to jest przyczyną jej chorób a Filip na nowo ma przerośnięte migdały i jeśli dalej będą rosnąć czeka nas kolejna operacja.
                  A co cię zaniepokoiło że Ignaś ma robione badanie słuchu?
                  A u mnie ostatnio też było nie wesoło dopadła mnie migrena i to tak silna że musiałam jechać na zastrzyk do przychodni bo z bólu nie mogłam wytrzymać. W poniedziałek mam iść do neurologa który się mną zajmie.

                  w piątek byłam odebrać wyniki z komisji - moje dzieciaki dostały stopień niepełnosprawności ze względu na długotrwałe i przewlekłe choroby. Po niedzieli muszę się dokładnie dowiedzieć co dokładnie to dla nich oznacza.

                  Jutro mój tata ma urodzinki więc upiekłam wyjątkowy torcik dla niego pochwalę się jak będą zdjęcia.

                  Spokojnego wekendu

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    U nas niezbyt wesoło...

                    Byłam z N. na bilansie. Szmery na sercu więc skierowanie do kardiologa. Nie wiem, czy pamiętacie, pisałam, że urodziła sie z VSD ale ta szczelinka się zabliźniła i na echo serca było ok. Zobaczymy co się tym razem dzieje....Martwię się.
                    Poza tym N. ma skoliozę z rotacją kręgów, dziwię się, że nigdy wcześniej to nie wyszło na światło dzienne...dopiero teraz się ta skoliozna objawiła?
                    Mamy skierowanie do ortopedy i do poradni rehabilitacyjnej.
                    N. zaczęła też w szkole ćwiczyć na gimnastyce korekcyjnej.

                    Co do I., dostałam skierowanie do laryngologa, bo I.miał w karcie 3 razy zapalenie ucha i pediatra chciała mieć pewność, czy wszystko ok z uszkami, z migdałami, a z racji, że N. jest po zabiegu wycięcia migdałka ryzyko u niego jest większe.
                    Czekamy zatem na badanie słuchu.
                    Poza tym I. mało mówi i to też może przez słaby słuch.

                    Na długi weekend jedziemy do moich rodziców na wieś.
                    Macie jakieś plany?


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      my spędzamy weekend w domku

                      co do szmerów nad sercem moje dzieciaki mają oboje na szczęście są to szmery przygodne czyli z wiekiem powinny ustąpić więc Sylwia głowa do góry będzie dobrze ale musisz to skontrolować.
                      co do Ignasia to z uszami nie ma żartów więc musisz to załatwić u mnie Filip też bardzo mało mówił i okazało się że niedosłyszał ale wycięcie migdałów pomogło, niestety u nas szybko odrosły i jest obawa że czeka go ponowna operacja ale na razie musimy czekać i kontrolować.
                      Oj Sylwia wiem co czujesz bo ja co chwila biegam z moimi dzieciakami do lekarza i wiem jak to wykańcza ale trzeba być dobrej myśli.

                      A ja myślę nad urodzinami od Filipa co by mu tu zorganizować? szperałam po necie i znalazłam ciekawy sposób na imprezę piracką i powoli myślę jak to wszystko ogarnąć
                      A propo tortu Sylwia super ci wyszedł! pomysł z bezami rewelacja
                      pozdrawiam miłego weekendu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Sylwia co słychać?

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej!


                          Z uszkami Ignasia ok. Badanie słuchu wyszło bardzo dobrze.

                          Miałam mieć zabieg, kiedyś pisałam...gdy pojechałam do Akademii Medycznej zrobiono jeszcze konsultację nad moim przypadkiem i stwierdzono, że nie będą usuwać mi zmiany na podniebieniu, gdyż trzeba byłoby usunąć tą zmianę z fragmentem kości, co spowodowałoby, że moja jedynka nie miałaby oparcia, mogłaby wypaść albo obumrzeć...takiego obrotu sprawy to ja się nie spodziewałam....
                          Szkoda, że gdy byłam na kosultacji kilka miesięcy temu zdanie było zupełnie inne...usuwać...
                          Bądź tu mądry człowieku

                          W czwartek mam kardiologa z Nadią, zobaczymy co z tymi szmerami na sercu.
                          Nadia znowu jakieś stany podgorączkowe miała przez 3 dni.
                          Przez kilka dni była u nas teściowa.

                          Dzisiaj byliśmy na Disney On Ice na Ergo Arenie, dzieciakom się szalenie podobało. Nam zresztą też


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            hej Sylwia widziałam że dobre wieści z Nadią napisz dokładniej co ci powiedzieli
                            u nas ciężki tydzień lekarze lekarze lekarze....
                            Filip w środę miał urodzinki niestety Majkę dopadła jelitówka więc musieliśmy odwołać kolegów Filipka a szkoda
                            Mam pytanie czy u Nadi pojawiły się już jakieś stałe ząbki? Ja byłam wczoraj u dentysty z dzieciakami okazało się że Filipowi wychodzą już 6 czyli pierwsze stałe zęby jakoś szybko mi się wydaje ale nie znam się do końca na tym. Majka też z nami była niestety okazuje się że niebawem czeka ją usuwanie kolejnej jedynki ponieważ jest bardzo zniszczona i może powodować stan zapalny
                            Jutro robimy Flipkowi urodzinki więc zjedzie się rodzinka.
                            Sylwia mam pytanie czy nie orientujesz się czy w Gdańsku Gdyni lub Sopocie są ośrodki które organizują turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, wybieram się w kwietniu lub maju i szukam dobrych ośrodków?
                            miłego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              hej Sylwia co słychać??
                              ja byłam wczoraj u laryngologa mamy mieć znowu wycinane migdały u Filipa!to drugi raz masakra czemu mu to tak odrosło nikt nie wie.Prywatny zabieg mamy już 16 grudnia bo na państwowy trzeba czekać ponad rok a migdały są tak wielkie że nie ma na co czekać

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                o rety drugi raz zabieg na migdały ? Troche dziwne czyżby za pierwszym razem źle wycieli ? Pytałaś jakiegoś lekarza oczywiście takiego , który wcześniej nie zajmował się synkiem ? Warto skonsultować i dopytać innego lekarza. Współczuje , dziecko się namęczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X