Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Hejka!

    Jakoś specjalnych planów na długi weekend nie robiliśmy. Byliśmy na Jarmarku Św.Dominika...ale po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że o tym czasie gdańską starówkę lepiej jednak omijać. Nie cierpię takiego tłoku.
    Dzieci największą frajdę miały z jazdy tramwajem.
    Zakupy...jakieś takie ostatnie przed wyjazdem. Jakieś filmy, bajki pooglądaliśmy i weekend za nami...

    Wynik już macie?

    Pozdrawiam.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Tak wynik już mamy na szczęście okazało się że nie ma żadnych zmian w mózgu. Tylko zatoki przynosowe mają stan zapalny stąd już wiemy dlaczego u nas co chwila ropny katar. oj odetchnęłam trochę z ulgą. teraz znaleźć dobrego specjalistę od padaczki i jakoś damy radę.

      na wyjazd spakowana??
      jakbyśmy się nie widzieli to udanego wyjazdu wypoczywajcie!

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Z wszystkim sobie poradzicie Kochana. Nie zamartwiaj się.

        Spakowana? Co Ty...do piątku daleko
        Jutro mam trochę załatwiania na mieście.
        W czwartek małego zawozimy do teściowej.W piątek popołudniu wyjeżdżamy.
        Po przebojach w Chorwacji z samochodem, jakoś trochę boję się tej drogi...będzie co ma być.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Sylwia wróciłaś już?
          Jak tam wczasy minęły jak pierwsze dni szkoły?

          U nas wczoraj pierwsze zebranie. Dzieciaki zaaklimatyzowały się w przedszkolu, choć w pierwszy dzień Majka uciekła Pani 3 razy z sali stwierdziła że do Filipa chciała iść bo Filip w sali obok ma zajęcia pierwszy tydzień "szkoły" szybko zleciał ale najważniejsze że Filip chce chodzić ma nową Panią i bardzo ją lubi. Nawet rozmawiałam z nią o zachowaniu Filipa i powiedziała że jest bardzo grzeczny, czyli zmiana grupy i nauczycielki coś dała oby na stałe

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Tak, tak...wróciliśmy w niedzielę.
            Wczasy udane, tylko droga męcząca, wpakowaliśmy się w straszny korek w Austrii w drodze do Włoch, spędziliśmy 31h w samochodzie! Liczę z 4h drzemką. Droga powrotna już tylko 19 h
            Cudowne wczasy, piękna Wenecja, płynęliśmy gondolą, nie da się opisać weneckiego klimatu więc nawet nie próbuję, kwaterę mieliśmy w Rosolina Mare z basenem, morze Adriatyckie cieplejsze od Bałtyku, chociaż brakowało mi tych pięknych kameralnych zatoczek co z w Chorwacji. Niby to samo morze a woda chłodniejsza.
            Pogodę mieliśmy wymarzoną. Byliśmy też w uroczym miasteczku Chioggia tzw. Mała Wenecja, ostatniego dnia pojechaliśmy nad jezioro Garda.
            Cudownie.

            Nadia w szkole zaklimatyzowana od początku, ta sama Pani, ta sama szatnia, tylko sala zmieniona i połowa grupy nowa.
            Ignaś chce z nią chodzić do szkoły
            Płakał.ostatnio jak Nadię zaprowadzaliśmy.
            Co do rozłąki z nami, Ignaś był u babci bardzo grzeczny ale tęsknił.
            Wróciła szara rzeczywistość


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Puk...puk...jest tu kto?


              Skomentuj


                Odp: Termin

                oczywiście jestem ale zabiegana w zeszłym tygodniu dzieciaki chore a w tym nadrabiam zalegołści. W przyszłym tygodniu w środę jedziemy do Istebnej do szpitala na ponowną diagnostykę i powoli muszę sie ogarnąć.
                Wyprawka skompletowana ubezpieczenia popłacone. Dzieciaki z przedszkola zadowolone a to najważniejsze.

                Co do przedszkola i Ignasia może to znak żeby spróbować go zapisać do przedszkola o ile masz taką możliwość? myślałaś o tym. Ja nie żałuję że Majka chodzi do przedszkola ona zadowolona i ja też mimo że wiele opuszcza dni widzę same zalety.

                A co u was słychować. My popołudniami cieszymy się piękną pogodą i korzystamy ile się da puki pięknie grzeje słoneczko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  My też korzystamy z pięknej pogody
                  Odbieramy i zaprowadzamy Nadię ze szkoły a potem jeszcze długo....długo na dworze jesteśmy z Ignasia koleżanką Izunią. Jeździmy na rowerkach, Ignaś nauczył się pedałować, rowerek biegowy poszedł w odstawkę

                  Płacić za przedszkole nie będę, póki jestem w domu. Dla mnie to się mija z celem. W kwietniu kończy mi się wychowawczy więc wtedy będę gdzieś Ignasia wciskać na siłę...chociaż wątpię, żeby mnie w mojej firmie przyjęli z otwartymi ramionami.Myślę, że rzucą mi wypowiedzeniem więc wówczas jeszcze na kuroniówkę pójdę i będę szukała innej pracy.
                  Co do Ignasia, myślałam bardziej o jakimś Klubu Malucha. Zobaczymy.
                  Póki co już się przyzwyczaił, że z Nadią w szkole nie zostaje

                  Nadię zapisałam na taniec, myślę też o angielskim.
                  Była już na pierwszej wycieczce szkolnej.Wróciła bardzo zadowolona z własnoręcznie zrobionym mydełkiem.


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    u nas angielski jest w podstawie programowej więc i Majka i Filip korzystają. Filipa po powrocie z Istebnej będę wozić na piłkę bo strasznie chce grać w piłkę
                    dziś się zachmurzyło i szaro za oknem a szkoda, no ale morze za to po ogarniam się i powoli zacznę szykować rzeczy na wyjazd.
                    A Majka coś od rana zaczyna pokasływać 3 dni bez leków na alergię i już widać i katarek i kaszel oby się nie rozłożyła na wyjazd.
                    Spokojnego wekendu

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hej!

                      jogobella U nas też angielski jest ale tylko godzina tygodniowo. Myślałam o dodatkowym. Chociaż Nadia uważa, że jej te tańce wystarczą jako dodatkowe zajęcia. Zobaczymy. Nie chcę na siłę jej wciskać tego angielskiego, żeby się nie zniechęciła.

                      Dzisiaj moja siostra do nas przyjeżdża, jutro chyba na basen skoczymy i weekend zleci

                      Ja sobie zamówiłam 3 książki i teraz najchętniej usiadłabym na balkonie i poczytała+ kawusia...ale trza ogarnąć mieszkanko.
                      W poniedziałek kochana teściowa przyjeżdża do nas na kilka dni.

                      Buziaki dla Was.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        no i weekend za nami, choć pogoda w sobotę z rana była nie za ładna później się rozpogodziło więc spędziliśmy cały dzień na działce u mamy.
                        w niedzielę lenistwo bo co chwila padło więc siedzieliśmy w domku. dziś zawiozłam dzieciaki do przedszkola i biorę się za chwilę za żelazko trzeba poszykować na wyjazd rzeczy. potem zakupy jeszcze małe i dzień szybko zleci.

                        Sylwia sama coś fajnego bym poczytała ale ostatnio brak czasu kompletny ale może na wyjeździe uda mi się choć chwilę znaleźć dla książki. Mam książkę z zamkniętymi oczami naszykowaną. A ty co fajnego czytasz??

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Kiedy wyjeżdżacie?

                          U mnie teściowa. Fajnie
                          Dzieciaczki pod opieką teściowej a ja spędziłam fajny dzień z moimi siostrami, pojechałyśmy na zakupy do Galerii Bałtyckiej, poszłyśmy na obiad, kawkę...Bardzo miły dzień.

                          Ja to zawsze coś czytam, taki typ Obecnie ''Siostra'' Rosamund Lupton.


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            już w domku jesteśmy odezwę się jutro

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              a więc jesteśmy od wczoraj w domku.
                              co do wyjazdu nie jestem zadowolona nie dowiedzieliśmy się nic konkretnego o czym byśmy nie wiedzieli, jedynie że mamy bakterie w nosku u obu. dzieciaki zadowolone nie chciały wracać, mnóstwo koleżanek i kolegów poznali.
                              Niestety odezwała się znowu padaczka od Majki musimy ją bacznie obserwować i zobaczymy co dalej jak nie to czekają nas nowe leki i kolejne wizyty u neurologa.

                              A dziś wir sprzątania bo wszędzie mnóstwo kurzu bo mąż tapetował przedpokój. A że Filip uczulony na kurz więc szybko trzeba się z tym uporać.
                              A co ciekawego u was? zdrowi?

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Niestety w nocy z piątku na sobotę Nadia dostałą temperaturę, dzisiejszej nocy też. Tak więc siedzimy cały weekend w domku a jutro nas czeka wizyta u lekarza.
                                Miesiąc w szkole i już choróbska się przyplątały...
                                ...a jutrzejszy dzień tak fajnie się jej zapowiadał, wycieczka, lekcja multimedialna w wieczorem kolejne zajęcia taneczne.
                                Cóż...
                                Ignaś póki co zdrowy.Mnie coś też kręci.Tak więc oglądamy, czytamy, gramy, bo cóż można robić w chorobie.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X