Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    cześć dziewczynki

    melduję sie z Zakopca jest tu dostęp do internetu więc będę wieczorkiem do was zagladać

    podróż minęła nam zaskakująco spokojnie, Pola sie bawiła, gadała, i nawet godzinkę pospała
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kaluś to miłego pobytu życzę
      a Polcia to grzeczna dziewczynka nie wiem czemu miałabyś mieć z nią kłopoty

      dobra lecę lulu bo wszyscy juz u mnie chrapią dobranoc
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej

        Majorka siostra na 5 Trzymam kciuki za PFRON

        Kala ile ty będziesz w Zakopcu? Czy już wróciłaś ? Ja jechałam najdalej z moją Julką 100 km i nie za bardzo podobało jej się siedzenie w foteliku, na szczęście atakowałam ją zabawkami najróżniejszymi i jakoś poszło.

        Zmykam do pracki się zbierać.Pa pa




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
          Hej

          Majorka siostra na 5 Trzymam kciuki za PFRON

          Kala ile ty będziesz w Zakopcu? Czy już wróciłaś ? Ja jechałam najdalej z moją Julką 100 km i nie za bardzo podobało jej się siedzenie w foteliku, na szczęście atakowałam ją zabawkami najróżniejszymi i jakoś poszło.

          Zmykam do pracki się zbierać.Pa pa
          kasia my jesteśmy w zakopcu od wczoraj,

          ja właśnie zawsze miałam problemy z Polą w aucie jak była młodsza, a wczoraj mnie zaskoczyła na maxa a to w końcu ok 350 km z Łodzi

          była bardzo grzeczna, kilka razy proponwała mi że chce do mnie na kolana z fotelika sie przesiąś ale jej tłumaczyłam że nie można że każdy siedzie w swoim foteliku i że pan policjant by nam pokazała "nu nu nu" jakby Pola nie jechała w foteliku no i poskutkowało
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka

            u nas nocka dziś taka sobie Maja narobiła chałasu o 3 rano jak sie obudziłam to nie wiedziałam co się dzieje tak krzyczała obudziła Hanie i tak to M poszedł do Mai a ja wziełam do łóżka Hanie

            umieram od 3 dni z powodu kręgosłupa wczoraj już było lepiej a dziś od rana tak mnie boli ze ledwo chodzę kurczę muszę coś robić z tym kręgosłupem bo coraz gorzej zastanawiałam się nad kręglarzem ale mam małe obawy

            moja Hania jak jedzie to za zwyczaj śpi ona zawsze zasypia w samochodzie,za to Maja jak sie nudzi to marudzi
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kala super ze dojechaliscie spokojnie. U nas taka podroz to chyba by sie nie odbyla bez ekscesów. Oswkar jak jedziemy na mazury do Ł rodziców po 20 minutach koncert zaczyna ze chce z fotelika wyjsc.Skutkuje jedynie to jak F na niego krzyknie ze Oskar jest maly..i male dzieci siedzą w fotelikach. Gowniarz nikogo sie nie slucha w aucie..tylko Filipa..

              A nas czeka niedlugo....niewiem dokladnie kiedy..podroz do Niemiec. Ł ma jchac po pare rzeczy do brata.i z tydzien tam posiedzimy. Az mi sie słabo robi na mysl ze z dziecmi w aucie.. tyle czasu.. Oskar sie zawrzeszczy...
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobry

                U nas weekend minął tak sobie -czyli normalnie

                Kala miłego pobytu i wypoczynku życzę.Wstaw jakieś ładne zdjątko gór

                Majorka no też masz zmartwienie z Mają.Ale myślę,że badania i jakieś może zabiegi by pomogły?Mój Kuba ma problem z nerką(kiedyś wam o tym pisałam) i też nie wiem czy nie będzie miał zabiegu ale to się okaże dopiero w pod koniec maja....I staraj się o dofinansowanie,dziecku się przyda.

                Idę wstawić obiadek ,bo na 12 na zabiegi idę.
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kacprowi chyba zęby idą bo taką nam zrobił histerię w sobotę wieczorem,że szokI mleko jest:BLE!

                  A co do urodzinek to chyba przełożę na Wielkanoc,zrobię wszystkim trzem i jeszcze nasze imieniny i urodzinyTo imprezka będzięZa to nie wiem co małemu kupić ,myślałam nad czymś takim:

                  http://allegro.pl/remarkables-mata-w...494218475.html

                  Ma któraś z Was podobną matę?

                  A na sobotę mam plana ,żeby wyść sami z M na meksykańskie jedzonko
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć dziewczyny!
                    u mnie się trochę działo, za dużo jak na tydzień
                    we wtorek pojechaliśmy do okulisty z Małą, super okulistka, podejście miała świetne, "pobawiła" się z Amelką zabawkami, patrzyła jak wodzi wzrokiem za przedmiotami, jak patrzy, czy nie zezuje, później usiadłam daleko od tablicy tej świetlnej, miałam jej zasłonić raz jedno oko raz drugie i miała mówić co pani pokazuje, powiedziała że wszystko jest ok a te mruganie może być spowodowane patrzeniem na tv w jasnym pokoju.. mamy przestawić tv..
                    już z powrotem jak jechaliśmy do domu zaczęłam się dziwnie czuć, w głowie mi się kręciło i jakoś tak mnie mdliło, jak tylko wróciliśmy do domu to poleciałam do kibla i tam już zostałam do pół nocy - rzygałam dalej niż widziałam i leciało ze mnie zatrułam się czymś na maxa, później poleciał m wymiotować no i zaczęłam się modlić by na Amelkę ta jelitowka nie przeszła i dzięki bogu nie wymiotowała, okazało się że to jednodniowa niedyspozycja, całą środę leżałam w łóżku, nic nie jadłam i tylko spałam no i wieczorem koszmar - zaczęłam krwawić (11 dni po okresie) w czwartek od rana (jeszcze mega osłabiona) zaczęłam wydzwaniać do lekarzy i do Medicovera na pomoc doraźną co mam robić, niektórzy powiedzieli że to przez wycieńczenie, stres itp przyspieszył mi się okres a moja gin spytała czy nie jestem w ciąży, ja na to że wykluczone a ona że musimy sprawdzić czy nie było poronienia um sie na środę i cała się denerwuję.. w czwartek pojechaliśmy z Amelką do pediatry na ustalenie diety (cd nie robienia kupek) i już zostałam u rodziców do wczoraj.. w piątek poszłam do lekarza prowadzącego, zapisała mi hydroxizinum bo puls miałam 120 i powiedziała że musimy zrobić badania na hormony tarczycy.. zrobili mi też EKG i na szczęscie serce jeszcze mam sprawne ale to tętno przerażające..
                    co do Amelii to też martwi mnie strasznie - w piątek owszem załatwiła się nareszcie po czopku no i niestety krew poleciała, trzęsłam się jak galareta ale pediatra prywatny powiedziała że nie mam się czym przejmować i przeszło.. dziś ładnie się załatwiła..

                    poczytam Was przy czasie bo strasznie dużo napisałyście..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      o jezu czacza,to masakra jakasnie zazdroszcze.
                      ja do gina na15.03bo tez kiepsko a jutro z malym na szczepienie i ja od razu po skierowanie na badania kontrolne.sypiemy sie moja droga...







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        "kala8:matko boska Basia, przecież ona ma 2 lata i jeszcze ssie cyca sorry ale dla mnie to szok jak sie daje cyca takim dużym dzieciom, no takie mam w tym temacie zdanie i już"

                        Witam ponownie;-)kala niestety oduczanie od cycusia nie jest dla mnie takie proste jak wcześniej mi się wydawało.W sumie to jestem z siebie dumna ,że zdołałam wykarmić moją małą.Założyłam ,sobie ,że będę karmić do 1,5 roku.Ale jakoś jak słyszałam "mamunia posie (prosze)cycusia"serce mi miękło no i dawałam.Ale teraz już jestem na dobrej drodze co prawda przed snem wieczorem jeszcze przychodzi ale bardziej się do cycusia przytulić niż pić.Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco!!!!!
                        Last edited by basia2101; 07-03-2011, 22:12.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czacza ale się miałaś współczuje
                          ale czemu czekasz na wizyte żeby wszystko sprawdzić ja to bym w ten sam dzień chciała wiedzieć co i jak sie działo

                          a ja chyba znowu @ dostałam kurcze po 5 dniach znowu mnie brzuchol boli a do tego kregosłup tak nawalał ze dopiero ketonal duo pomógł M mi nawet plastry kupił

                          wiecie co mnie to wszystko się na głowę wali,od paru dni moja suczka chodzi jakaś nie swoja dziś zaczęła sikać i wymiotowała ciągle śpi i widać ze coś ja boli więc zadzwoniłam do znajomego weterynarza i on mi powiedziała ze ona ma ropo macicze kurcze jak by mi mało kłopotów było jutro rano zasuwam do mojego rodzinnego miasta na operację z nią bo tylko tak uratuje jej życie no i co się z tym wiąże znowu wydatki i to nie małe bo jak wszystko będzie ok to 250zł ale jak komplikacje to więcej do tego pewnie antybiotyki masakra jak człowiek niby stanie trochę na nogi to od razu dostaje kopa no cóż co niektórzy radzili mi uśpić bo to przecież tylko pies i szkoda na niego kasy wykładać ale ja wiem że ona jest częścią mojego życia i nie wyobrażam sobie go bez niej.....wariatka ze mnie ale cóż taka już jestem

                          dobranoc laski ide bo dopiero sie ze wszystkim wyrobiłam będę wieczorkiem
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dużo uśmiechu na codzień,miłości i mniej życia w biegu z okazji Dnia Kobiet Wam życzę!


                            Zajrzę póżniej.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :*
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej wpadam na chwilke
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X