Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinka512 jesteś taka nerwowa bo nie czujesz jeszcze ruchów ale niebawem je poczujesz zobaczysz i wtedy diametralnie zmieni się Twoje samopoczucie.
    Do tej pory pewnie nikt i nic Cię nie pocieszy... Ale postaraj się tak o tym nie myśleć bo dzidzia będzie to odczuwała lepiej idź na spacerek Ja też dzisiaj byłam. Piękna pogoda na spacer.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Nitka moze i masz racje. U nas zimno i snieg nawet padał. Moze rzeczywiscie juz przesadzam... Pojde na spacerek pozniej wpadne tu.
      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

      Skomentuj


        PINKA nic sie nie martw z tymi ruchami to u każdej inacaej z pierwsza dzidzia czułam je dopiero w 22tyg.a teraz juz w 17 to zależy jaką masz budowe i jak unerwiona jest Twoja macica jeśli lekarz robiąc USG mówi,że wszystko jest ok to napewno tak jesta co do tego bóle w dole brzucha to tez takie miewam czasem tak bywa w związku z powiekszajacą sie macicą która sie ciągle rozszesza aby dzidzia miała miejsce do brykania możesz czuć taki nieprzyjemny ból jeśli nie plamisz to nie jest ok,ale powiedz o tym swojemu lekarzowi przy nastepnej wizycie tez mam 26 juz nie moge sie doczekać




        Skomentuj


          Przez to, że do mojego maleństwa mówiłam Kubuś to imie strasznie mi się znudziło teraz mówie Kacperek ale gdy się urodzi będzie miał na imie Oliwier ale o tym powiem reszcie dopiero gdy się urodzi. To chyba jedyne imie które podoba się w miare mojemu mężowi..., jednak gdyby los spłatał figla i urodziłaby się dziewczynka to na 100% byłaby Zosia!!!
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Dziewczyny obejrzyjcie sobie filmy z tej stronki. http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...1,5311232.html
            Lubie takie tematy na dzidziusie mogłabym patrzec ciągle.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              cieszę sie bardzo że w końcu sie ktoś odezwał!! ja kupiłam sobie fajne spodnie ciążowe!! z regulacja także już moge spokojnie je zakładać!! narazie mi sie przytyło 1 kilogram ale zobaczymy teraz na wizycie!! czas mija mi miło i szybko! nie dawno sie dowiedziałam ze będe mamą a tu już 17 tydzień sie zacznie!! a jak wy sie czujecie?
              powiem szczerze że też nie moge doczekać się pierwszych róchów ale jak juz to nastąpi napewno napisze!!!

              Skomentuj


                witam

                Jestem drugi raz w ciązy pierwszy synek Kacperek ur.29marzec 2002,tym razem termin mam na 26 marca2009 ale jestem prawie pewna ze drugi synek(juz znamy płeć)urodzi sie na poczatku kwietnia.Poza tym troche przeraza mnie to wszystko ,bardzo chciałam drugiego dziecka,ale kiedy ciąza stała się faktem zaczął sie strach przed wszystkim.Pewnie spowodowane jest to głównie siedmioletnia przerwą tak czy inaczej jak pomysle np. o porodzie mam dreszcze.Pozdrawiam wszystkie mamy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witaj Justyśka 1981 to też moja druga ciąża termin mam na 30.03płci jeszcze nie znam 26 ide na USG też czasem boje się jak to będzie chociażby dlatego,że u mnie bedzie tylko 1,5roku różnicy Oliver urodził się 27.09.2007 ale nie byłabym sobą jakbym nie dała rady fajnie że jest ktoś na forum kto ma termin zbliżony do mojego pozdrawiam serdecznie




                  Skomentuj


                    hello
                    ja dzis mam wizyte u gina..dzis zaczal sie 17 tydzien..a brzusio ani drgnal.
                    wiec jeszcze ciuszkow ciazowych nie kupuje.
                    mam pytanko Wy co miesiac robicie badanie moczu i morfologie?
                    bo moj lekarz ostatnio nie kazal mi robic na dzisiejsza wizyte (chyba ze zapomnial) ale i tak sama dla siebie zrobilam te wyniki. wiec chyba jestem przewrazliwiona, bo moze rzeczywiscie nie trzeba sie kluc co miesiac..
                    pozdrawiam Was cieplo do uslyszenia


                    Skomentuj


                      Cześć dziewczyny .Byłam dzisiaj na wizycie u lekarza i dostałam skierowanie na zastrzyki i to juz pewne,ze bede miala cesarke
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A my mamay termin na 1 czerwca 2009 czekamy z utęsknieniem...

                        Skomentuj


                          Ja wizytę mam 1.12 i też w tym miesiącu nie musiałam robić badań. Póki co badania miałam robione tylko raz bo wyniki miałam o.k. Niestety lekarka mnie już uprzedziła, że po kolejnej wizycie ( czyli tej 1.12 ) będę musiała iść na te badania, gdzie trzeba pić tą okropną glukozę. więc nie denerwuj się na zapas, lekarze chyba wiedzą co robią . Pozdrawiam!!!!
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            ja mialam raz robione badania! a teraz na nastepna wizyte musze zrobić morfologie i mocz!! wydaje mi sie że nie ma takiej potrzeby robienia badań co miesiąć no chyba że jest coś nie tak!! pozdrawiam was gorąco

                            Skomentuj


                              hej dziewczyny
                              jednak nie musialam robic tych badan
                              maluszek rosnie jak na drozdzach i bawi sie w akrobate))
                              moze przed swietami jak bede miala wizyte to bede juz wiedziala jaka jest plec. mam nadzieje, ze dzieciatko zrobi mamie prezent na swieta i pokaze swoja plec.
                              A Wy chcecie wiedziec o plci swojego maluszka przed rozwiazaniem?
                              jak sie czujecie wogole? ja od jakiegos tygodnia caly czas "latam" i wogole nie czuje zmeczenia..moglabym gory przenosic..mam nadzieje, ze Wy rowniez czujecie sie swietnie w II trymestrze
                              buziaczki i milego dnia zycze


                              Skomentuj


                                Materacyk

                                Kobietki mam pytanko.Zaraz po urodzeniu bobasek na której stronie materacyka powinien leżec?A mam materacyk gryka-pianka-kokos.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X