Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak urządzić łazienkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak urządzić łazienkę?

    Jak dla mnie łazienka musi być przede wszystkim funkcjonalna, więc dużą wagę przywiązuję także do podłogi by łatwo było ją umyć. Artykuł xxx zainspirował mnie do tego, by przemyśleć kwestie położenia podłogi z żywicy właśnie w łazience.
    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:01. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak urządzić łazienkę?

      Jeśli nie ma się konkretnego pomysł na pomieszczenie, to alternatywą może być znalezienie jakiegoś biura projektowego, które zajmuje się tym na co dzień. Zwłaszcza w kwestii łazienki zdecydowałbym się na usługę domilimetra aranżacja wnętrz sopot, bo np. moja łazienka jest dość mała a chciałbym aby była chociaż w 85% użyteczna, a nie że szafki stoją bezsensownie i zagracają tylko przestrzeń.
      Last edited by disne; 26-06-2020, 16:01. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak urządzić łazienkę?

        ja mam w łazience kafelki z połyskiem


        _______________________________

        xxx
        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:01. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jak urządzić łazienkę?

          Nie pomogę przy projektowaniu łazienki ale gdybyście chcieli na przykład do łązienki czy innych pomieszczeń ciekawą grafikę to polecam xxx.
          Last edited by disne; 26-06-2020, 16:01. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak urządzić łazienkę?

            a co sądzicie o takiej xxxx folii na okno? Czy ktoś z Was ma cos takiego?
            Last edited by disne; 26-06-2020, 15:58. Powód: link
            W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

            Skomentuj


              Odp: Jak urządzić łazienkę?

              Jedno jest pewne na łazience nie powinno się oszczędzać, mi osobiście bardzo podobają się mozaiki. Bardzo ładne oraz łatwe w układaniu można znaleźć na xxx. Wzornictwo jest nowoczesne i ponadczasowe, do tego u producenta dodatkowo można zaopatrzyć się w materiały budowlano-wykończeniowe.
              Last edited by disne; 26-06-2020, 15:58. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                Oj, łazienka to drogie miejsce do urządzania Pytanie najważniejsze, jakie wybrać płytki xxx, później już z górki.
                Last edited by disne; 26-06-2020, 15:58. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak urządzić łazienkę?

                  Przy urzadzaniu łazienki zwróć uwage na oświetlenie. Najlepiej sprawdzają się tutaj kinkiety. Potrafią fantastycznie zaakcentować wybrane elementy np. lustro, obrazek. Ja polecam nowoczesny kinkiet łazienkowy Zenit - xxx. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.
                  Last edited by disne; 26-06-2020, 15:58. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jak urządzić łazienkę?

                    Jeśli masz małe dziecko postaw na akcesoria i wyposażenie, które będzie wygodne także dla dziecka, gdyż mały szkrab nie zawsze jest w stanie poradzić sobie np. z wysoko umieszczoną umywalką. Ale za nim dojdzie do tego wszystkiego, trzeba mieć pomysł na urządzenie łazienki. Jak już takowy powstanie, należy wyposażyć się w odpowiednie sprzęty. Mam męża, który okazał się prawdziwym bohaterem i sam zrobił remont łazienki. Narzędzia i warsztat na Ceneo pomógł nam na skompletowanie odpowiedniego sprzętu, który był nie zbędny do remontu. Znaleźliśmy go tutaj xxx
                    Last edited by disne; 26-06-2020, 15:59. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jak urządzić łazienkę?

                      Według mnie w łazience nie może zabraknąć dobrych i sprawdzonych kosmetyków. Dokładnie to mam na myśli xxx . Jak dla mnie to niesamowity produkt, który ma same dobre właściwości. I do tego pachnie pięknie.
                      Last edited by disne; 26-06-2020, 15:59. Powód: link
                      Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak urządzić łazienkę?

                        Moim zdaniem trzeba dobrze to zaplanować, a najlepiej zlecić to architektowi wnętrz. Polecam studio D'Interior xxx
                        Last edited by disne; 26-06-2020, 15:59. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jak urządzić łazienkę?

                          Łazienka jest bardzo charakterystycznym punktem na we wnętrzu domu. Cieżko ją zaprojektować, dlatego ja zleciłem jest architektowi wnętrz gdynia xxx i jestem zachwycony efektem.
                          Last edited by disne; 26-06-2020, 15:59. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak urządzić łazienkę?

                            Napisane przez mariusz7788 Pokaż wiadomość
                            Łazienka jest bardzo charakterystycznym punktem na we wnętrzu domu. Cieżko ją zaprojektować, dlatego ja zleciłem jest architektowi wnętrz gdynia xxx i jestem zachwycony efektem.
                            Ja też korzystałam z xxx i jestem zadowolona
                            Last edited by disne; 26-06-2020, 15:59. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak urządzić łazienkę?

                              Gdybyście szukali wanny, prysznica, umywalki czy wc dobrej jakości polecam Swissliniger. U nich kupilismy swoją wanne i musze powiedzieć, że jest nie tylko nowoczesna, ładnie wygląda ale i na prawde solidnie wykonana. xxx.
                              Last edited by disne; 26-06-2020, 16:00. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                                Ja bym bardzo chciała mieć w łazience i wannę i prysznic i dużo drewna, ale pewnie ze względu na ograniczoną powierzchnię nie będę mogła mieć dwóch takich rzeczy. Pewnie jedynym rozwiązaniem będzie wanna z panelem prysznicowym i nie wiem czy drewno też będzie możliwe, ale to wszystko się okaże, jak dostanę pliki od projektanta wnętrz z Łodzi xxx, który na początku roku przyjął moje zlecenie i jeszcze zdążył zobaczyć mieszkanie na własne oczy, żeby teraz tylko pracować na projektach graficznych, bo chociaż je możemy dogadywać już bez konieczności osobistych spotkań.
                                Last edited by disne; 26-06-2020, 15:57. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X