Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla dziecka do 100 zł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent dla dziecka do 100 zł

    Dziewczyny, wesprzyjcie mnie swoimi radami - da się kupić fajny prezent dla dziecka na święta do 100 zł? Niestety (ogólnie stety, ale nie pod tym względem ), trochę tych dzieci w rodzinie do obdarowania mam. Zależy mi najbardziej na zabawce, może być edukacyjna, nie na ubrankach. Liczę na Waszą pomoc i kreatywność
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

    zależy w jakim wieku są dzieci i czym się interesują. myślę że do 100 zł na pewno coś znajdziesz




    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

      do tej kwoty jest mnostwo prezentow zalezy od wieku np. klocki sortery cała masa prezentów....
      a co do świąt polecam xxx
      Last edited by disne; 23-07-2020, 01:34. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

        Bardzo fajne są klocki clics (powinnaś kojarzyć je jesli posyłałaś dzieci do przedszkola, bo tam dość często się nimi bawią), taki zestawik w szkolnisie jest np za 49 zł i za 60 w wiaderku.
        Zabawa przednia!
        Last edited by disne; 23-07-2020, 01:35. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

          Margerytko, świetne te klocki, dzięki Ja jeszcze swoich dzieci nie mam ale do obdarowania jest trójka:

          - dziewczynka - 5 lat
          - chłopiec - 2 latka
          i chłopiec 9 lat.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

            Chłopcu 2-letniemu może jakiś motor, samochód na baterie albo taki nadmuchiwany, na którym można "jeździć"

            Skomentuj


              #7
              Poduszka na prezent

              Witam serdecznie,
              Jestem mamą 2-letniej Lenki i lada chwila kolejnej dziewczynki, jeszcze bez imienia
              W tej chwili każdą wolną chwilę spędzam z córeczką, ale wiem, że za pół roku ta sielanka się skończy i trzeba będzie wrócić do "normalnego" życia i pracy. Postanowiłam zatem spróbować pracować w domu. Chciałabym szyć poduszki dla dzieci według ich projektu. Uważam, że jest to idealny, niepowtarzalny prezent dla dziecka. Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w podanym linku:
              xxx

              Zapraszam i pozdrawiam
              Last edited by disne; 23-07-2020, 01:35. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                Możliwości na prawdę jest wiele Wystraczy wybrać się do najbliższego sklepu z zabawkami, lub "do" jakiegoś sklepu internetowego... \generalnie, to chcę zaznaczyc, że całkowiecie rozumiem rozterki w tym względzieNajlepiej zapytać u źródła - czyli u mamy - dzieci w tym wieku maja juz przeciez swoje zainteresowania, warto więc wziąć je pod uwagę

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                  No dokładnie,a jeszcze ściślej- polecam szukać w sklepach internetowych z artykułami dla dzieci,tam często masz największy wybór,a także atrakcyjne ceny. Szczególnie teraz przed świętami.
                  Last edited by disne; 23-07-2020, 01:35. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                    A ja dla pięciolatki poleciłabym Ci taką konsolę edukacyjną do nauki angielskiego. Bardzo kolorowa i zajmująca, córa mojej siostry bardzo ją polubiła (też ma prawie 5 lat). Kosztuje 60 zł, przynajmniej w pierwszym uśmiechu gdzie ona zamawiała więc cenowo się zmieścisz a to bardzo fajna nauka przez zabawę.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                      a ja dostałam list mejlem, siostrzenica napisała internetowy list do mikołaja.
                      mała ma 4 latka.

                      co kupić?
                      chciałabym soę zmieścić w 100 złotych

                      (adres tej strony to xxx , jakby ktos chcial zeb y dziecko tez list sobie stworzyło!)

                      Last edited by disne; 23-07-2020, 01:32. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                        Motor dla 2 latka to wg mnie bardzo cienki pomysł
                        Już faktycznie jakieś klocki, nawet klocki drewniane, (xxx wydają mi się lepszym pomyslem niż motor.
                        Last edited by disne; 23-07-2020, 01:32. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                          Moja córeczka zawsze lubiła xxx, więc może u ciebie też by się sprawdził taki prezent
                          Last edited by disne; 23-07-2020, 01:32. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                            Jasne ze zalezy to od wieku My naszemu rocznemu dziecku na mikolajki kupilismy konia na biegunach kosztowal 80zł. rusza ogonem i spiewa!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                              ja stawiam na interaktywne, edukacyjne zabawki - świetna sprawa, takie zabawki są kolorowe, pełne humoru, no i co ważne, dzieci nie zdają sobie sprawy z tego, że one uczą - dla nich jest to zabawa - w internetowym sklepie znajdziecie wiele takich zabawek, przesyłki realizowane są bardzo szybko - nawet z dnia na dzień można dostać zamówienie
                              Last edited by disne; 23-07-2020, 01:33. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X