Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    To ja moich chlopców rodziłam przed terminem. Jednego dwa dni przed a drugiego 2 tygodnie przed terminem. Mam taką cichą nadzieję że teraz też się uridzi przed terminem z kilka dni bo musze przyznać że jak pierwszy raz rodziłam to się trochę denerwowałam bo to za pare dni termin moge w każdej chwili urodzic a za drugim razem sie nawet niespodziewałam bo gdzie? Jeszcze dwa tygodnie to jeszcze czas a tu masz, na drugi dzień z rana wody mi odeszły. Niezdążyłam się zacząć martwić że zbliża sie termin. Więc naprawde chciałabym urodzić jakis tydzień przed terminem a najlepiej 21 kwietnia bo to imieninki Bartoszka
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      No ja też bym tak chciała tydzień lub dwa przed terminem, bym nie zdążyła się naczekać

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Zobaczymy. Do kwietnia już blisko. Ale słyszałam że dziewczynki rodzą się zwykle po terminie. Niewiem może tylko gadanie naszych babć albo faktycznie tak jest. Jak ja leżałam w szpitalu na początku ciąży to były ze mną na sali dwie panie ktore były po terminie i miały mieć córki, i trzy przed terminem które zaczynały mieć skurcze i szły na porodówke. A miały mieć chłopców. Szczerze to sama niewiem co o tym mysleć.
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Napisane przez Daaruniaa Pokaż wiadomość
          Nieboje sie tego cięcia albo że będzie boleć rana tylko panicznie boje się ....... cewnika
          boisz sie cewnika ale dlaczego , ja miałam cc i założenia cewnika sie wogóle nie czuje a wyjęcie to taka sekunda zapieczenia i koniec, czego jak czego ale cewnika nie ma sie co bać
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            A co to jest tak dokładnie ten cewnik i jak się go zakłada i kiedy?

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
              A co to jest tak dokładnie ten cewnik i jak się go zakłada i kiedy?
              cewnik , zakłada sie przez cewkę moczową do pęcherza , to taka miekka rurka zakończona , workiem , w czasie cc albo innych operacji to konieczne, ja miałam cc ze znieczuleniem w kręgosłup wiec przez 4 godz od pasa w dół zero czucia , wiec musiałam mieć cewnik, ale wyjęli go po 12 godz, bo tyle trzeba leżeć po tym znieczuleniu

              i naprawde to wogóle nie boli
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Moja znajoma ma dwóch synów - obu urodziła sporo po terminie (ponad tydzień). Obaj ważyli około 4 kg, a porody były niemal błyskawiczne
                Tak że chyba to zależy od kobiety.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Jeśli chodzi o ten cewnik to i tak mnie to przeraża. Położna jedna jak zakładala cewnik jednej kobiecie na mojej sali to też mowiła że niebędzie boleć a ta jak wrzasnęła to i ja sie wytraszyla. Ciężko mi będzie się do tego przekonać. Niemartwie sie lepiej na zapas. A jak będe miała miec cięcie to chyba wolę jak uspiom mnie calkiem.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    A mnie bolało zakładanie cewnika i to bardzo i później też mnie troche i jak ściągali to też bolało więc cewnik bee ale jak już sciągli to było ok i żadnych problemów. Ale nie martw się, moja znajoma miała bliźniaki i 2 tyg przed terminem jeszcze się nie przewrócili i miałam mieć cc i 2 dni przed zabiegiem obrucili się i obydwu urodziła naturalnie, więc nie martw się

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      no mam nadzieję że sie okręci jak należy. Narazie niemartwie się na zapas.
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        No właśnie, jest jeszcze czas. Miejmy nadzieję, że dzieciaczki ułożą się jak należy.

                        Dobrej nocy Dziewczynki

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          ja Ale urodzilam tydzień po terminie ,teraz licze na to że urodzę przed terminem ale jak to bedzie zobaczymy w praktyce

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Witam Mamuśki we wtorkowy słoneczny (jak na podlasiu) dzień!
                            Tak czytam i czytam o tych terminach i mi też się że ja też wcześniej urodzę niż mi wyliczono. Mam nadzieję, że nie urodzę na swoje urodziny, tj. 26.04 bo chyba nie chcę.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              A ja bym chyba chciała urodzić na urodziny, ale u mnie raczej niemożliwe, bo ja mam 1.03 - trochę za wcześnie. Owszem taki "męczący" prezent, ale pomyśl sobie że już po wszystkim leżysz z maluszkiem na brzuszku, przepiękna chwila No ale to i tak nie my wybieramy, może to i dobrze Dzidzia sama wybierze. Alinka jak tam Twoja mała? Moja wczoraj miała jakiś dzień leniucha, no ale jakieś tam ruchy były, więc pewnie nie ma się co martwić, dzisiaj rano też się kręciła, więc chyba wszystko ok. Idę dziś wieczorem do lekarza, tego w nowym szpitalu. Zobaczymy co to będzie, mam trochę stresa. Już się przyzwyczaiłam do tamtego lekarza, nie lubię zmieniać lekarzy, a zwłaszcza ginekologów. No i muszę zrobić porządek z moimi nóżkami, więc się znowu naschylam

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                A mi z kolei wydaje się że urodzę po terminie a dokładniej że trzeba będzie wywoływać i nie obędzie się bez oxy. Wszystkie moje koleżanki które ostatnio rodziły miały wywoływane porody i jak leżały w szpitalu to też mówiły że większość rodzących przechodziła terminy. Oczywiście wolałabym wcześniej najlepiej tak z 2 tyg z zaskoczenia żeby nie zdążyć się denerwować ale pomarzyć sobie można

                                Ja dziś od rana w strachu na 16:30 wizyta u dentysty boję się bardzo poprzednio jak byłam zemdlałam na fotelu tak bardzo mnie bolało i od tamtej pory mam istną traumę Boli mnie już żołądek ze stresu ehhh jak ja to wytrzymam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X