Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

    Ostatnio pediatra powiedział, że mój syn ma wrastającego paznokcia. Zalecił zabieg u chirurga polegający na zerwaniu płytki paznokciowej. Stwierdziłam, że chyba oszalał i nie ma takiej możliwości. Zamierzam zabrać małego do podologa, może on coś poradzi. Możecie mi kogoś dobrego polecić?
  •    
       

    #2
    Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

    Skoro lekarz coś takiego zalecił - to wiesz, należałoby się zastosować do jego rad. Jeżeli masz wątpliwości to udaj się do innego.

    Podolog w tego typu sprawach to rzeczywiście dobry pomysł - ponieważ specjaliści z tego zakresu zajmują się tylko i wyłącznie leczeniem schorzeń stóp.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

      Może to i specjalista, ale to ja jestem matką i nie pozwolę, żeby ktoś takie zabiegi wykonywał na moim dziecku. Wiem, że na zachodzie w ogóle się już nie stosuje takich metod, to tylko w naszym ciemnogrodzie dalej funkcjonuje.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

        Tam w Warszawie przy Wyszyńskiego 5 masz dobrego podologa, Gaździcka Katarzyna. Poszukaj w internecie - na pewno znajdziesz kontakt.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

          Dzięki za namiar, poszukam zaraz. Ale jesteś pewna, że mogę iść tam z dzieckiem?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

            Na 100%, Pani Kasia ma duże doświadczenie w tego typu zabiegach. Najlepiej zadzwoń i dopytaj.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

              Dzięki, już dzwoniłam. Mamy przyjść pojutrze. Podobno jest jakiś zabieg prawie całkiem bezbolesny, tylko musi się upewnić, że nie ma przeciwwskazań.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

                Nie wiedzialam ze jest taki specjalista w Warszawie ale dobrze jest wiedzieć

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Do jakiego podologa w Warszawie z kilkulatkiem?

                  Również nie wiem czy wybrałabym się z dzieckiem na wyrywanie płytki paznokciowej. Z drugiej strony słyszałam,ze w wielu przypadkach jest to jedyna sensowna metoda leczenia wrastającego paznokcia.

                  W Warszawie mogę Ci polecić dobrego dermatologa dzieciecego. Warto jest się wybrać do innego lekarza aby ocenił czy nie ma mozliwości wyleczenia tego w bardziej łagodny sposób. Dobry dermatolog przyjmuje na Zoliborzu:
                  http://poradniakarney.pl/dermatolog-dzieciecy/

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X