Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

    Biust w okresie ciąży i nawału pokarmu zwiększył mi sie do kolosalnych rozmiarów. Miałam miseczkę B, w ciąży E, w połogu wolę się nawet nie zastanawiać co to było, a teraz mam C. Nadal karmię, rozstępy na piersiach jako jedyne zbledły ale skóra jest niemiłosiernie rozciągnięta... Boję się, ze po odstawieniu od piersi zostaną mi puste woreczki w rozmiarze A... Czy którejś udało się zachowac piękny biust mimo ciąży?




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

    wiesz raczej bym sie nie ludzila ze biust znowu bedzie jedrny... ja karmilam moja corke tylko pol roku w pologu mialam rozmiar e teraz zaledwie male B takze zmiana kolosalna , poza tym piersi sa puste jak by bylo to sama skora bez zadnej tkanki w srodku , byc moze u ciebie bedzie inaczej czego ci zycze z calego serca ale napewno nie beda takie jak przed porodem








    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

      Niestety przyłączam się do nika221, biust już nie wygląda tak samo A ja jeszcze zawsze duży miałam, to teraz mam duże flaki

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

        ale chyba samo karmienie mi się wydaje już nie pogorszyło stanu piersi. Już w ciąży były przeogromne jak dla mnie i całe w krwistych rozstępach. Teraz jeszcze jak karmię mogę się cieszyć większym rozmiarem, ale odstawienie zbliża się wielkimi krokami.

        Czyli nastawiam się psychicznie na małe flaczki...




        http://moj-dzikus.blogspot.com/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

          nie zwalajmy winy na karmienie, już sama ciaza przyczyniła się do pogorszenia stanu biustu.z rozmiaru B rozciągnęła sie do E,wiadomo że pozostanie ślad

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

            u mnie to na bank sprawa rozcignięcia w ciąży. MOje piersi zaczęły mnie boleć i rosnąć zanim jeszcze test ciążowy zrobiłam




            http://moj-dzikus.blogspot.com/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

              Niestety nie łudziłabym się,u mnie w ciąży miseczka C zmieniła się w miseczkę F,w chwili obecnej juz nie karmię i cóż... Została mi miseczka C,ale raczej sama skóra niż biust... Niestety po ciąży chyba biust już nigdy nie jest taki sam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                Też się dołączam. Przed ciążą z biustu byłam dumna. Mimo tego,że jestem chudzielcem miałam rozmiar duże B-małe C. Podczas karmienia rozmiar E. Teraz A albo małe B. Nadal to przeżywam Myślałam,że nieliczne mają ten sam problem,bo jak obserwuje inne MAMY to nie widzę u nich aż takiej kolosalnej zmiany chociażby w rozmiarze PRZED i PO porodzie.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                  Mój biust też się pogorszył, a już koszmarem jest to, iż jedną pierś mam o miseczkę większą od drugiej. Nie mogę sobie nawet biustonosza dobrać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                    Napisane przez inesita28 Pokaż wiadomość
                    Mój biust też się pogorszył, a już koszmarem jest to, iż jedną pierś mam o miseczkę większą od drugiej. Nie mogę sobie nawet biustonosza dobrać.
                    W takim przypadku biustonosz dobierasz pod tą większą pierś.



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                      Tak też zrobiłam, ale głupio to wygląda, bo przy tej drugiej za dużo odstaje. Ale przecież nie mogę uciskać tamtej większej piersi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                        Ja bym na to nie liczyła ja próbowałam kremów różnych, balsamów i nic inny jest niż był.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                          wiecie dziewczyny ja to na swoj patrzec juz nie moge nawet ostatnio szukalam w internecie tabletek na wypelnienie i powiekszenie biustu i powiem wam ze powaznie mysle o ich zakupie a noz widelec pomoga








                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                            Powiem tak nie jest doskonale ale tabletki zrobiły swoje po ciąży też miałam giganty nie widziałam butów ale jak zaczęłam brać anty koncepyje zrobiły się pełniejsze i nie wiszą jak worki według cyklu są jedrniejsze a lewą pierś też mam większą i kupuję biustononsz numer większy


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy biust po karmieniu może jeszcze być piękny?!

                              to duży problem. Chyba najlepiej będzie jak od razu zaczniesz stosować jakieś kremy, maści na ujędrnienie piersi . Szczerze mówiąc to powinnaś już dawno coś stosować, a w okresie ich wzrostu chociaż smarować je oliwka, taką dla dzieci, żeby choć trochę uelastycznić skórę
                              Last edited by gagatka; 17-07-2020, 09:55. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X