Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wózek kupiony przez internet

    Warto poszukać cen w necie, nam udało znaleźć się wózek dużo tańszy w niż w sklepach stacjonarnych, potem się okazało ze wózek który chcemy kupić przez net jest całkiem niedaleko nas, więc odebraliśmy go osobiście, co dodatkowo nas cieszyło, gdyż mogliśmy sprawdzić czy np. zmieści się do bagażnika naszego auta

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wózek kupiony przez internet

      ja kupiłam wózek przez internet , zresztą jak większość rzeczy, wiesz co... są teraz takie super filmiki na youtube z recenzjami wózków, tak dokładnie widać jak się go prowadzi, jak się rozkłada, ile czasu zajmuje włożenie go do bagażnika itd, ja na tej podstawie wybrałam wózek. chodzenie po sklepach za wózkiem nie przyniosło rezultatu

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wózek kupiony przez internet

        Kierując się jedynie opiniami kupiłam spacerówkę, którą użytkowałam bardzo krótko;/ niestety czasami warto wcześniej coś sprawdzić zanim się kupi, tym bardziej jeśli chodzi o wózek dla noworodka, no i ta przyjemność oglądania

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wózek kupiony przez internet

          ja swój maxi cosi mura kupiłam na stronie z akcesoriami dla maluchów, bardzo jestem zadowolona z wózka i zaoszczędzonego czasu.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wózek kupiony przez internet

            Jak najbardziej warto poszukać wózka oraz pozostałych artykułów dla naszego dziecka, w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych. Oszczędzamy na tym podwójnie, bo raz: niższe ceny, a dwa czas jaki musielibyśmy spędzić stojąc w kolejce.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wózek kupiony przez internet

              Pamiętajcie, że wózek tak jak każdy inny towar zakupiony w sklepie internetowym możecie zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu - nie bójcie się korzystać z tego prawa a wtedy ryzyko zakupów bez wcześniejszego obejrzenia wózka znacznie maleje

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wózek kupiony przez internet

                My kupowaliśmy kategoria-wozki-dzieciece" wózek dla dzieckaxxxx przez interent. Obawialismy się, że jak kupimy w ciemno to może okazać sie nietrafiony wybór. Dlatego najpierw znaleźliśmy wózek w sklepie i go dokłądnie oglądnęliśmy, a kupulismy później przez net Udało man sie zaoszczędzić parę stówek
                Last edited by disne; 18-06-2020, 15:53. Powód: link
                Ala Lala

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wózek kupiony przez internet

                  Ja często decyduje się na zakupy przez internet, nie tracę wtedy czasu na bezsensowne chodzenie i szukanie. Moja mura została kupiona w internecie i nie mam żadnych zastrzeżeń bo wózek przyszedł tak samo śliczny jak na zdjęciu.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wózek kupiony przez internet

                    Muszę przyznać że kupiłem kiedyś wózek elektryczny z sklepu poprzez allegro i dostałem go uszkodzony pod względem elektryki.. Nie opłaca się kupować przez internet.
                    Gwarancje nic nie dały w końcu musiałem dopłacić pieniądze i zleciłem naprawę firmiexxxxktóra sprostała zadaniu.
                    Ale suma sumarum zapłaciłem 20% więcej za wózek bo doszły mnie jeszcze koszta naprawy...
                    Wolę jechać do sklepu stacjonarnego i dokonać zakupu.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 15:53. Powód: link
                    http://wsstudio.pl/fotograf-slubny-cennik zapraszam do zapoznania się z ofertą!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wózek kupiony przez internet

                      Moja znajoma, która niedawno urodziła drugie dziecko kupuje wózki tylko przez internet i jest zadowolona. Tak kupiła już dwa wózki i oba świetnie wyglądają i dobrze się sprawują

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wózek kupiony przez internet

                        Ja również mam znajome, które kupiły wózek czy inne akcesoria dla dziecka w sklepach internetowych, jak do tej pory są bardzo zadowolone, bo przecież dzięki zakupom online oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wózek kupiony przez internet

                          Ratunku, przejrzałam cały wątek i mam jeszcze większy misz-masz w głowie niż wcześniej
                          Ostatnio wybierałam wózek prawie 6 lat temu więc znów czuję się jak żółtodziób w tym temacie. Robię rekonesans i okazuje się, ze pojawiło się multum nowych marek

                          Skomentuj


                            #43
                            Wózki

                            Z góry przepraszam, jeśli powielam temat, ale nie namierzyłam jednego ogólnego na temat wózków.
                            Przy pierwszej ciąży przejechałam się totalnie na wyborze wózka i postanowiłam tym razem zrobić solidny reserch

                            Czy któraś z Was korzystała z wózków Teutonia (xxxxx. Wydaje mi się, że za "moich czasów" jej nie było w Polsce, albo na nią nie natrafiłam, a wydaje się całkiem, całkiem
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 22:06. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wózki

                              ja nie miałam do czynienia z tymi wózkami więc w tym temacie nie pomogę, ja używałam x landera i sobie chwaliłam , lekki, solidny, oczywiście ma jakieś minusiki, ale liczba plusów przeważa , jak sobie zerkniesz na katalog produktów na stronie Babyonline w kategorii wózki dużo Dziewczyn oceniało różne modele, więc zerknij sobie może tam a oceny te w jakimś stopniu ukierunkują Cię w kwestii wyboru

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wózki

                                Dziękuję za odpowiedź. Xlandera miałam w spadku przez krótki czas, niestety po jednym zostawieniu na noc na dworze, ale pod zadaszeniem, całe obicie pokryło się małymi czarnymi plamkami (grzyb czy ki czort). wiem, wiem, że moja wina, ale i tak sądzę, że materiał powinien przetrwać nawet wilgotną letnią noc

                                Zaraz przejrzę katalog, który poleciłaś, mam nadzieję, że Teutonia tam będzie :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X