Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wózek kupiony przez internet

    Ja podobnie jak Przedmówczynie,także wiele artykułów w tym wózek czy mebelki dla dziecka zamawiam przez internet i jestem bardzo zadowolona,zawsze szybka i bezpieczna dostawa,nigdy nie było problemów.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wózek kupiony przez internet

      Moja kuzynka na prezent zamawiała dla mojej córci na prezent wózek Qunny extra zapp oczywiście nowy i w ogóle.Uwazam,ze wozkowi nic nie brakuje jest taki sam jak bym brała go ze sklepu stacjonarnego.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wózek kupiony przez internet

        Ja również jestem zadowolona z zakupów przez internet, nie dość że ceny niższe to jeszcze transportem nie musiałam się martwic. Przesyłki zawsze dobrze zapakowane

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wózek kupiony przez internet

          Ja kupiłam na allegro, sprzedawca miał wszytsko ładnie opisane, zdjecia zrobione i wszytsko zgadzało się z treścią podaną na aukcji,

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wózek kupiony przez internet

            Ja też zamówiłam przez internet, nie dość że wózek 3w1 kupiłam taniej niż w sklepie ten sam model 2w1, to jeszcze dostałam mnóstwo gratisów , jak parasolkę do wózka, śpiworek, kubek, folię moskitierę. I przesyłka tez za darmo, ubezpieczona. Wszystko elegancko.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wózek kupiony przez internet

              Tym, co się boją kupować przez internet wózek, jeśli chodzi o to, że nie mamy z tą rzeczą styczności, nie możemy jej dotknąć itp. proponuje wybrać się do danego sklepu i zobaczyć wybrany wózek na własne oczy, dotknąć, pojeździć nim a potem kupić taki sam na internetowych aukcjach czasem za pół ceny. Myślę, że to jest świetny pomysł

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wózek kupiony przez internet

                Ja tak właśnie zrobiłam- na początek spacer po sklepach, zorientowałam się jakie wózki do mnie pasuja, jakie firmy, przyjązałam się jak które sie składają, zapisałam ceny i porównałam w internecie. Kilka stówek zaoszczedziłam na samym wózku, dodatkowo tyle gratisów a sklepy sępią a ceny kosmos.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wózek kupiony przez internet

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  Ja tak właśnie zrobiłam- na początek spacer po sklepach, zorientowałam się jakie wózki do mnie pasuja, jakie firmy, przyjązałam się jak które sie składają, zapisałam ceny i porównałam w internecie. Kilka stówek zaoszczedziłam na samym wózku, dodatkowo tyle gratisów a sklepy sępią a ceny kosmos.
                  Marże, prowizje i tego typu rzeczy.
                  Fajnie, że Ci się udało, bo moim zdaniem to jest najodpowiedniejszy sposób kupowania.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wózek kupiony przez internet

                    Z racji tego że narzucają dużą marżę i potem ceny są tym wyższe,dlatego również jestem zwolenniczką zakupów w sklepach internetowych gdzie wybór mamy szeroki,niższe ceny i obsługa zawsze jest miła.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wózek kupiony przez internet

                      Ja nie miałam możliwości chodzić po sklepach i nawet zobaczyć, ale prawie wszystko co kupiłam przez internet było trafionym zakupem, a na pewno wózek. Polecam takie zakupy. Poza tym i tak większość produktów z wyższej półki nie jest dostępna w sklepach stacjonarnych bo sa za drogie i mało się sprzedają. Tak mojemu mężowi powiedział sprzedawca przy zakupach materaca - chcieliśmy lateksowy... Podobnie z wózkiem - chciałam dobrą firmę i super praktyczny wózek, a w rzadko którym sklepie jest dostępny. W jednym mąż nawet widział kilka osób reklamujących (polskie) wózki, które zepsuły się po paru miesiącach użytkowania - od razu stamtąd uciekł i w końcu kupiliśmy Britaxa przez internet - jestem bardzo zadowolona.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wózek kupiony przez internet

                        Naszego Graco Evo zamawiałam przez internet własnie , taniej niż w sklepie a często też jakieś gratisy sa w takich sklepach. My dostalismy z tego co pamiętam jakąs zabaweczkę chyba

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wózek kupiony przez internet

                          Teraz w styczniu nimal każdą zrecz dla naszego dziecka kupiona w sklepie internetowym dostaniemy taniej,a to z racji zimowych promocji i wyprzedaży,styczeń jest właśnie tym miesiącem w którym najbardziej opłaca się robić zakupy.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wózek kupiony przez internet

                            Ja zamawiałam na allegro, ma już ponad 2 latat , był w ciuągłym użytku przez ten czas, i jestem bardzo zadowolona nic się z nim nie dzieje, wszytsko sprawne jak od nowości. Za 590 zł a miałam dołownie przy nim wszytsko i fotelik i gondola, parasolka, siatka przed komarami i folia przecideszczowa, torba i jeszcze jakieś doperelki.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wózek kupiony przez internet

                              Raz,że to kwestia dobrego sklepu w którym kupujemy a dwa samej firmy z której mamy wózek bo jak dobrze wiemy są i te lepsze i gorsze których jakość pozostawia wiele do życzenia

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wózek kupiony przez internet

                                My wybraliśmy xxx wózek wielofunkcyjny MYO z BabyStore24 i jesteśmy bardzo zadowoleni, zajrzyjcie na stronę i poczytajcie
                                Last edited by disne; 18-08-2020, 18:48. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X