Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    ja polecam Kraków - mój ukochany - piękne miasto z piękną historią gdzie sie człowiek nie ruszy to jest co zwiedzać - szczególnie polecam zwiedzanie podziemi Rynku - jest co oglądać

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Kaszuby to dobre miejsce na weekend z dziećmi, a konkretnie mała wieś Skoczkowo niedaleko jeziora Jelenie.http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm

      Skomentuj


        #18
        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        A nie podoba wam się gdzieś bliżej beskidu?my np. znaleźliśmy teraz taki www.parkhotellyson.pl/hotel-dla-rodzin-z-dziecmi także pomysł na ferie już jest

        Skomentuj


          #19
          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Miasteczko Westernowe Wild West City Runów to miejsce urokliwe , działające magnetycznie na osoby w różnym wieku . Dzięki wyjątkowemu klimatowi przenosi wszystkich odwiedzających na stary dobry dziki zachód .
          Każdy kto tylko zechce może wejść do środka domu Szeryfa i pozwolić zamknąć się w prawdziwym więzieniu . Indiańskie tipi zaprasza gości oryginalnym wystrojem i efektami specjalnymi potęgującymi niezapomniane wrażenia dla prawie wszystkich zmysłów .
          Dzięki Animatorom , którzy udzielą przydatnych wskazówek i wyjaśnią jak korzystać atrakcji praktycznie każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie , niezależnie od wieku i kondycji .
          Dodatkową atrakcją dla zwiedzających miasteczko może być podróż Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową , która zabiera gości z Piaseczna oraz Tarczyna i dowozi ich do runowa . Tą samą trasą podąża również drezyna ręczna , również pozostająca do dyspozycji podróżujących .
          Ze stacji Runów do Miasteczka Westernowego kursuje wóz traperski , którym możemy dojechać do samego centrum Wild West City .
          Na śmiałków chcących sprawdzić swoje umiejętności czeka Strzelnica a w niej wiatrówki , rewolwery , winchestery , łuki i proce .
          Scena w Old Town zaprasza na występy Indian wprowadzających widzów w świat ciekawych historii i tradycji .
          Na spragnionych wrażeń w klimacie country & western czekają również koncerty oraz nauka tańca prowadzona przez Szeryfa i Animatorów .
          Sklepik otwiera swe podwoje nie tylko dla głodnych i spragnionych . Można w nim przede wszystkim zakupić pamiątki tematyczne , własnoręcznie wybić monety lub wykonać list gończy ze swoją podobizną .
          Kolejną atrakcja związaną z pobytem w Wild West City Runów jest rozpalenie ogniska połączone z samodzielnym przygotowaniem posiłku nad ogniem .
          Co niedzielę w Miasteczku pojawiają się dwa konie ( Daisy i Zippo ) , na których dzięki przejażdżce można poczuć się prawdziwym kowbojem .
          Do najciekawszych atrakcji oferowanych przez Wild West City należą wyławianie złota , mega piłkarzyki , rzut podkową i lassem , walki Apaczów oraz farmerów jak również ścieżka indiańska .
          W bliskim sąsiedztwie Old Town znajduje się Poligon oferujący Paintball i Speedball oraz ściankę wspinaczkową .
          Miasteczko Wild West City to idealne miejsce do spędzania rodzinnego weekendu , wypadu z przyjaciółmi czy chwili relaksu na łonie natury . Ośrodek położony jest blisko Lasu Chojnowskiego nadającego dodatkowego uroku i tak już pięknej okolicy .
          Każdy niezależnie od wieku i kondycji odnajdzie tu dla siebie idealną formę rozrywki i relaksu .

          (tekst dzięki uprzejmości Kasi P. )

          Skomentuj


            #20
            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Też mi się wydaje że Poznań to dobre miejsce. Czytałam że tam dobrze jest się zatrzymać http://nest.poznan.pl/. Tanie pokoje i całkiem przyjemne. Z tego co widziałam na ich stronie to myśle że warto tam zajrzeć będąc w Poznaniu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Napisane przez rybinska Pokaż wiadomość
              Miasteczko Westernowe Wild West City Runów to miejsce urokliwe , działające magnetycznie na osoby w różnym wieku . Dzięki wyjątkowemu klimatowi przenosi wszystkich odwiedzających na stary dobry dziki zachód .
              Każdy kto tylko zechce może wejść do środka domu Szeryfa i pozwolić zamknąć się w prawdziwym więzieniu . Indiańskie tipi zaprasza gości oryginalnym wystrojem i efektami specjalnymi potęgującymi niezapomniane wrażenia dla prawie wszystkich zmysłów .
              Dzięki Animatorom , którzy udzielą przydatnych wskazówek i wyjaśnią jak korzystać atrakcji praktycznie każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie , niezależnie od wieku i kondycji .
              Dodatkową atrakcją dla zwiedzających miasteczko może być podróż Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową , która zabiera gości z Piaseczna oraz Tarczyna i dowozi ich do runowa . Tą samą trasą podąża również drezyna ręczna , również pozostająca do dyspozycji podróżujących .
              Ze stacji Runów do Miasteczka Westernowego kursuje wóz traperski , którym możemy dojechać do samego centrum Wild West City .
              Na śmiałków chcących sprawdzić swoje umiejętności czeka Strzelnica a w niej wiatrówki , rewolwery , winchestery , łuki i proce .
              Scena w Old Town zaprasza na występy Indian wprowadzających widzów w świat ciekawych historii i tradycji .
              Na spragnionych wrażeń w klimacie country & western czekają również koncerty oraz nauka tańca prowadzona przez Szeryfa i Animatorów .
              Sklepik otwiera swe podwoje nie tylko dla głodnych i spragnionych . Można w nim przede wszystkim zakupić pamiątki tematyczne , własnoręcznie wybić monety lub wykonać list gończy ze swoją podobizną .
              Kolejną atrakcja związaną z pobytem w Wild West City Runów jest rozpalenie ogniska połączone z samodzielnym przygotowaniem posiłku nad ogniem .
              Co niedzielę w Miasteczku pojawiają się dwa konie ( Daisy i Zippo ) , na których dzięki przejażdżce można poczuć się prawdziwym kowbojem .
              Do najciekawszych atrakcji oferowanych przez Wild West City należą wyławianie złota , mega piłkarzyki , rzut podkową i lassem , walki Apaczów oraz farmerów jak również ścieżka indiańska .
              W bliskim sąsiedztwie Old Town znajduje się Poligon oferujący Paintball i Speedball oraz ściankę wspinaczkową .
              Miasteczko Wild West City to idealne miejsce do spędzania rodzinnego weekendu , wypadu z przyjaciółmi czy chwili relaksu na łonie natury . Ośrodek położony jest blisko Lasu Chojnowskiego nadającego dodatkowego uroku i tak już pięknej okolicy .
              Każdy niezależnie od wieku i kondycji odnajdzie tu dla siebie idealną formę rozrywki i relaksu .

              (tekst dzięki uprzejmości Kasi P. )
              bardzo ciekawa propozycja i recenzja też zachęca bardzo Na nudę czasu brak Dużo się tam dzieje

              Skomentuj


                #22
                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                Polecam ten hotel nad Wisłą: http://www.hotelnadwisla.com.pl/ . Wypoczywaliśmy tam z dzieciakami .Leży nad Wisłą. Blisko jest do Malborka i do Trójmiasta. MOżna wypocząć.
                W tym roku natomiast jedziemy tam na trzy dni tylko z mężem. Jest tam możliwość wykupienia sobie romantycznego pobytu we dwoje. Obejmuje dwa noclegi , śniadania do łożka. Pierwszego dnia jest sesja zdjęciowa nad Wisłą. drugiego warsztaty wina oraz degustacja z sommelierem . Można również korzystać ile się chce z jacuzzi oraz sauny.
                W ostatnim czasie mielismy trochę na głowie. Zarówno ja jak i mąż tak więc przyda nam się trochę wypoczynku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  My w tym roku na majówkę wyskoczymy do Poznania do znajomych. Nie chcemy im siedzieć na głowie i robić kłopot z noclegiem i spać będziemy w http://www.bythewayhostel.pl/. Tanio a pokoje bardzo praktyczne.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Bardzo ciekawa opcja to chociażby tego typu wypad na weekend w miejsca tego typu jak Dwór Giemzów - http://dworgiemzow.pl/ fajne jest to, że hotel znajduje się praktycznie na granicy miasta Łodzi więc jest blisko do centrum, a z drugiej strony - spokój i jeszcze raz spokój. Co prawda nie nocowałam, ale miałam okazje dwa razy odwiedzić tamtejszą restauracje no i w ten sposób położenie tego miejsca, jego okolica mnie urzekła. Myślę, że to dla takich mieszczuchów jak ja jest właśnie ciekawy sposób żeby z miastem się nie rozstawać, a z drugiej strony, żeby troszkę odpocząć.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      polecam uzdrowiska albo góry nad morze to teraz trochę jeszcze zimno i wietrznie
                      Najlepsze kredyty Warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl. Nie czekaj tylko poproś o ofertę kredytu dla Ciebie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        Jest wiele pięknych miejsc w Polsce. Warszawa, Kazimierz, Nidzica ale na wypad z dzieckiem polecam Solinę. W prawdzie byłam tam kilka ładnych lat temu ale myślę że widoki dużo się nie zmieniły.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          Rzeczywiście pięknie wygląda, poczytałam trochę i bardzo mnie zachęciła ta Miejscowość. W tym roku na pewno tam nie pojedziemy bo od nas to 7 godzin jazdy ale jak dzieci podrosną to wybierzemy się tam, Zapisałam w zeszycie to miejsce i czeka w kolejce.
                          My w tym roku na pewno w maju jedziemy do Karpacza bo to nie całe 3 godziny jazdy, a później w lipcu, sierpniu może nad morze ale to musimy ustalić ze znajomymi u których będziemy mieli przystanki na spanie i odpoczynek

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            A ja polecam Ojcowski Park Narodowy i Zamek w Pieskowej Skale. na weekend idealny wypad! Nie ma wysokich, trudnych szlaków, więc nawet mały piechur da sobie radę, a okolica przepiękna. Można też pokusić się o wyprawę do Jaskini Łokietka, czy wyprawę szlakiem Orlich Gniazd, gdzie są naprawdę piękne twierdze i zamki. Myślę, że zamki rozbudzą wyobraźnie malucha, który poczuje się jak mała księżniczka czy mały rycerz

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              A ja polecam Ojcowski Park Narodowy i Zamek w Pieskowej Skale. na weekend idealny wypad! Nie ma wysokich, trudnych szlaków, więc nawet mały piechur da sobie radę, a okolica przepiękna. Można też pokusić się o wyprawę do Jaskini Łokietka, czy wyprawę szlakiem Orlich Gniazd, gdzie są naprawdę piękne twierdze i zamki. Myślę, że zamki rozbudzą wyobraźnie malucha, który poczuje się jak mała księżniczka czy mały rycerz
                              O to mnie zaciekawiłaś tym szlakiem Orlich Gniazd bo strasznie lubię wszelkiego rodzaju zamki i twierdze i historie z nimi związane.
                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              Rzeczywiście pięknie wygląda, poczytałam trochę i bardzo mnie zachęciła ta Miejscowość. W tym roku na pewno tam nie pojedziemy bo od nas to 7 godzin jazdy ale jak dzieci podrosną to wybierzemy się tam, Zapisałam w zeszycie to miejsce i czeka w kolejce.
                              My w tym roku na pewno w maju jedziemy do Karpacza bo to nie całe 3 godziny jazdy, a później w lipcu, sierpniu może nad morze ale to musimy ustalić ze znajomymi u których będziemy mieli przystanki na spanie i odpoczynek
                              Ale masz na myśli Solinę?
                              Macie fajne plany wakacyjne oby udało się wszystkie zrealizować

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                To zależy od tego co konkretnie lubicie do domyślam się,że nad morze jest daleko więc bardzo fajną opcją weekendową będzie wyjazd w góry,wcześniej wystarczy tylko zaopatrzyć swoje dziecko w niezbędne akcesoria,akcesoria turystyczne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X