Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co wkładacie do koszyczka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co wkładacie do koszyczka?

    U nas tradycyjnie w koszyczku nie może zabraknąć kiełbasy, chleba, jajek, chrzanu i soli. Czasami też wkładamy do niego pisanki.A czego nie może zabraknąć w Waszych koszyczkach?
  •    
       

    #2
    Odp: Co wkładacie do koszyczka?

    WItam,

    to co powyżej, ale pisanki są obowiązkowe. Czasami kawałek szynki jeszcze.

    Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co wkładacie do koszyczka?

      Tatuś z mamusią mają wspólny koszyk jak to przystało na głowy domu pełna powaga- koszyczek cały w bukszpanie ,serwetka i chlebek, jajeczka ,kiełbaska, mała babeczka chrzan ,sól i pieprz no i tradycyjna pisanka,kurczaczek i baranek.
      No a w koszykach dzieci istne szalenstwo- kolorowe jajka przez nie robione,nawet zdarza się kinder niespodzianka, baranek ,króliczek wszelkiego rodzaju kurczaki i kury....szał im bardziej kolorowo to lepiej


      Skomentuj


        #4
        Odp: Co wkładacie do koszyczka?

        U nas, coś słodkiego, jajka, sól i pieprz, masełka kawałek, chlebuś mały, baranek, zajączek, chrzan, owoca jakiegoś, kiełbaski czy szyneczki trochę.
        Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co wkładacie do koszyczka?

          Widzę, że nie odbiegam od tradycji: chleb, jajka, kiełbasa, sól, coś słodkiego, baranek (z czekolady, cukru lub z masła) i bukszpan do dekoracji.



          Za to mam pytanie: Jak niesiecie koszyczek? Przykrywacie go czymś? Wkładacie w jakąś torbę?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co wkładacie do koszyczka?

            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
            Widzę, że nie odbiegam od tradycji: chleb, jajka, kiełbasa, sól, coś słodkiego, baranek (z czekolady, cukru lub z masła) i bukszpan do dekoracji.



            Za to mam pytanie: Jak niesiecie koszyczek? Przykrywacie go czymś? Wkładacie w jakąś torbę?
            U nas się przykrywa serwetką białą

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co wkładacie do koszyczka?

              U mnie jak wyżej, bez żadnych udziwnień
              palarnia kawy warszawa

              Skomentuj

                     
              Working...
              X