Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na biznes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Pomysł na biznes

    Powiem wam, że zawsze marzył mi się własny biznes i w końcu do tego doszło. Noo szykuje mi się teraz pracowity 2019 rok, bo w tym miesiącu dopiero kupiliśmy pensjonat w górach, więc trzeba teraz wszystkie plany dopracować i startować z tą działalnością. Gdyby ktoś jeszcze był takim biznesem zainteresowany to jest firma, która odnawia budynki i sprzedaje je właśnie w formie hotelu, pensjonatu, coś takiego...
    Myślę, że to się opłaci. Mam nadzieję, że mój biznes ruszy pełną parą w 2019
    To dobry moment, żeby życzyć wszystkim powodzenia w biznesowych planach. Niektóre są naprawdę pomysłowe i myślę, że mają szansę poważnie zaistnieć.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Pomysł na biznes

      Jak przy zakładaniu własnego biznesu myślicie nad zakupem wielu komputerów to warto od razu pomyśleć nad współpracą z jakimś serwisem komputerowym Wiadomo, że ten sprzęt dosyć często lub niespodziewanie się psuje i warto mieć kogoś sprawdzonego, kto przyjedzie i się tym zajmie Mój znajomy, który ma biuro z dwudziestoma komputerami postawił na http://mmce.pl/ i jest bardzo zadowolony.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Pomysł na biznes

        Jeżeli ktoś chce zrealizować swój pomysł na biznes, to powinien zainteresować się oprogramowaniem xxx dzięki któremu można m.in. automatycznie wystawiać faktury
        Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:08. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Pomysł na biznes

          A może piekarnia? Najlepiej od razu z cukiernią! Co sądzicie? Taki biznes ma na pewno przyszłość. Po jakimś czasie można poszerzać interes i otwierać nowe punkty. Wówczas przydadzą się z pewnością skrzynki na pieczywo i ciasto, jak te omówione w poradniku: xxx W moim mieście jest kilka sieci piekarni i dobrze im się wiedzie.
          Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:09. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Pomysł na biznes

            Zastanawiam się nad inwestycją w piekarnię. Wszystko co potrzebuję to maszyny piekarnicze xxx gdzie jest
            młyn kulowy, lokal oraz dużo chęci i zaangażowania. Z chęcią skonsultowałbym swój pomysł z jakimś specjalistą. Znacie kogoś godnego polecenia?
            Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:09. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Pomysł na biznes

              Niezależnie od tego jaki macie pomysł na biznes należy działać zgodnie z zasadami. Firma Unistop zajmująca się znakowaniem dróg przybliża swoją działalność w taki sposób jak można tu przeczytać xxx Na pewno jest to przykład firmy, która jest świadoma wszystkich wymogów co do swojej działalności. Polecam także zyskać taką świadomość przed otwarciem własnego biznesu.
              Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:10. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Pomysł na biznes

                Cześć wszystkim. Poszukuję obecnie dobrej firmy z warmii i mazur do wykonania projektu sklepu internetowego. Macie w tym zakresie może jakieś doświadczenia i możecie coś polecić? Co byście powiedzieli na przykład na ofertę http://www.labcreation.pl/ ? Będzie ona Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem?
                (…) nie wolno czytać bryków. Z dziełem trzeba obcować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Pomysł na biznes

                  Jeżeli ma się kawałek działki i interesuje można spróbować wybudować niewielką halę przemysłową i rozkręcić jakiś biznes, przykład można zobaczyć tutaj https://best-pol.com/oferta/hale/hale-przemyslowe

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Pomysł na biznes

                    Najważniejsze to podejść do tematu w sposób racjonalny. W końcu w zależności od tego, na jakie postawicie rozwiązania, takie będziecie mieli efekty. Dobrze widać to w kontekście współpracy z firmą http://proorganika.com.pl/ zajmującą się materiałami sypkimi. Jeśli chcecie rozwijać się w tej branży, to musicie wykorzystywać takie możliwości.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Pomysł na biznes

                      Warto się dobrze zastanowić, co będzie najbardziej adekwatne pod kątem branży, w której działacie. Na przykładzie rolnictwa dobrze widać, jaką różnicę mogą zrobić takie produkty jak https://www.bas-pol.pl/produkt/fosforan_paszowy.html Dzięki temu będzie Wam o wiele prościej zadbać o całą hodowlę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Pomysł na biznes

                        Aktualnie bum budowlany ciągle trwa. Ja z mężem otworzyliśmy firmę która zajmuje się właśnie tą tematyką. Nasza firma prowadzi min usługi koparką. W swoim taborze mamy minikoparkę , koparko ładowarkę i koparkę kołową. Jeśli możecie korzystajcie z dobrej koniunktury gdyż klientów wytrawiaczy dla każdego. W ramach sprostowania ja zajmuję się obsługą klientów, nie jeżdżę koparkami

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Pomysł na biznes

                          Sporo firm polecanych tutaj opiera się na transporcie, więc osobiście mogę polecić usługi FleetHouse bo są po prostu najlepsi w monitoringu służbowych samochodów. Moim zdaniem każda firma mająca jakąś flotę samochodową powinna sobie taki system sprawić, gdyż dostajesz możliwość monitorowania paliwa (poprzez sondy), a można też zdalnie pobierać pliki z pamięci tachografu czy analizować czas pracy pracowników. Obsługa aplikacji jest banalnie prosta, a i można pogadać o bardziej spersonalizowanej ofercie jak kogoś to interesuje.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Pomysł na biznes

                            Najlepszy biznes to taki, w który nie trzeba dużo zainwestować. Dlatego ja postanowiłam spróbować zarabiać w internecie. Utworzyłam bloga xxx i publikuję na nim treści związane z marketingiem, bo sama pracuję w agencji marketingowej. Trzymajcie za mnie kciuki
                            Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:08. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Pomysł na biznes

                              Wszystko rozchodzi się o to, w jakiej branży chcesz działać. Pomysł to jedno, a jego wykonanie i dalszy rozwój drugie. Pracuję w firmie transportowej i ta działalność przeżywa drugą młodość z powodu monitoringu GPS do kontrolowania pracy kierowców i eksploatacji pojazdów
                              Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:08. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Pomysł na biznes

                                FRYTKI XXL najdłuższe frytki na świecie, super tani i zyskowny pomysł na biznes dla każdego
                                Last edited by gagatka; 18-09-2020, 16:07. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X