Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stracilam dziecko.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Stracilam dziecko.

    Jeszcze nie będąc w ciąży zdarzało mi się myśleć, czemu te kobiety aż tak się załamują poronieniem, przecież nie widziały, nie znały tego maleństwa. Będąc w ciąży doskonale to zrozumiałam.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Stracilam dziecko.

      Współczuje Wam z całego serca, wyobrażam sobie przez co musicie przejść. Sama mam w tej chwili łzy w oczach, ale nie trzeba się poddawać. Teraz wydaje nam się, że już nic nie ma sensu, że świat się dla nas zakończył. Ale czas jest najlepszym lekarstwem to on ukoi nasze smutki.
      Poduszki do karmienia: klik

      Skomentuj


        #78
        Odp: Stracilam dziecko.

        Ja stracilam ciaze na wczesnym etapie (to byl jakis 6-8 tydzien). I tez przez dluzszy czas nie moglam przestac o niej myslec. Ale dla mneii to byla paradoksalnie dobra wiadomosc. Bo stralismy sie o dziecko i myslelismy, ze znami cos nie tak. Wiec, szczescie w nieszczeciu, stracilismy dziecko ale wiedzielismy, ze mozemy wydac potomstwo. W koeljnym cyklu zaszlam ponownie w ciaze, chociaz lekarz nie dawal nadziei.

        Skomentuj


          #79
          Strata dziecka

          Witam
          W wypadku samochodowym straciłam dziecko, nie wiem jak poradzic sobie ze stratą. Jak dalej żyć?

          Skomentuj


            #80
            wielka strata

            cześć, może jesteście w stanie mi pomóc. jakiś czas temu straciłam dziecko i na pewno nie było to z mojej winy, chcę dowieść że lekarz coś przeoczył i to jego wina. Czy jakaś kancelaria jest w stanie dowieść moich racji i mi pomóc? Nie zostawię tak tego jestem cała w nerwach

            Skomentuj


              #81
              Odp: Strata dziecka

              warto udać się do lekarza specjalisty psychologa, samemu ciezko sie pozbierac...

              Skomentuj


                #82
                Odp: Strata dziecka

                Najlepiej pójść do grupy wsparcia... Najgorzej jest być samemu w takiej sytuacji...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Strata dziecka

                  Mi się wydaje, że to jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tej dziedziny tematycznej. Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów oraz trudności.
                  Ważne jest nie to, co świat ci zrobi, tylko jak na to zareagujesz.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X