Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to alergia pokarmowa (skaza białkowa) ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy to alergia pokarmowa (skaza białkowa) ?

    Od jakiego czasu gdzies od 2 tyg. moj synek ma jakieś dziwne objawy typu: czerwone plamki pod oczami-chrostki, rzadkie kupki nie wszystkie ale ze dwie na dzien takie wylewajace sie z pampersa,w nocy sie budzi i tak dziwnie steka? o co chodzi? aa dodam ze od tych 2 tyg podaje mu na noc kasze z bobovitu (na noc) czy to moze byc jakis powód.
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    A dostawal wczesniej mleko i kaszki mleczno-ryzowe ?Jka karmilas jadlas przetwory mleczne ?
    Moim zdaniem raczej to nie skaza, no ew alergia a raczej nietolerancja na jakis skladnik kaszki - moze melisa malemu nie sluzy ?
    Najlepiej bedzie przejsc sie do lekarza i mu pokazac malego.

    Skomentuj


      #3
      On jest od urodzenia karmiony nanem...tak sie teraz zastanawiam czy te kropeczki na buzi czesem nie sa od słonca?
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        No to nie jest skaza - powinna ujawnic sie praktycznie od razu . Wiec musisz szukac innej przyczyny. Słonce ? Byc moze.

        Skomentuj


          #5
          Moja córeczka jak miała 6 m a był to środek lata mąż wziął ją na spacer, siedziała w wózku,miała taki cieniutki kapelusik który rzucał cien tylko na oczka a skórę pod oczkami muskało slońce.Wieczorem małej pod oczkami zrobiła się czerwona skóra, takie leciutkie oparzenie, następnego dnia się nasililo, poszłam z małą do dermatologa i okazało się że to było właśnie ze słońca bo w tym miejscu skóra jest bardzo delikatna. Zaleciła tylko smarowanie pod oczkami kremem nawilżającym(ja używałam Pharmaceris do suchej skóry dla dzieci) po kilku dniach było po wszystkim no i potem uważaliśmy bardziej na słońce.


          Skomentuj


            #6
            Odp: czy to alergia pokarmowa (skaza białkowa) ?

            Mamusie testowała, któraś z was mleko dla dzieci ze skazą białkową? Kupiłam w aptece DOZ bebilon pepti dla dzieci z alergiami pokarmowymi i wydaje mi się zę jest lepiej.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X