Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

    Uwielbiam kuchnie w bardzo ciemny kolorach z wykorzystaniem drewna. Bardzo podobają mi się np meble industrialne.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

      Chodzi o smaki, a nie wystrój Ja preferuje obok tradycyjnej kuchni polskiej, także włoską, szczególnie wszystkie dania z makaronami.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

        Jak odwiedzam jakiś konkretny region Polski to bardzo lubię kosztować dań typowo regionalnych. Jeśli jest to np Zakopane to zawsze gdy tam jestem, wybieram się na kwaśnicę do restauracji Tarasy Gubałówka. Mam pewność, że tu zawsze jestem smacznie i dużo i to za bardzo dobrą cenę

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

          Uwielbiam kuchnię włoską. Z tej miłości aż zrobiłam sobie prowansalskie wnętrze, żeby fronty mebli komponowały się z pysznym aromatem ziół

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

            O tak dama13 to prawda co piszesz W Tarasach Gubałówka, zjecie najlepsza pizzę ever Ja tam ciągle śledzę ich profil na facebooku https://www.facebook.com/RestauracjaTarasyGubalowka/. Fajny lokal, sympatyczna i energiczna obsługa, dobre ceny i przede wszystkim super jedzonko!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

              Jeśli o mnie chodzi to uwielbiam kuchnię koreańską i wietnamską, byłam nawet na takich warsztatach https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ "Hello Kimchi, warsztaty kuchni koreańskiej " na których poznałam tradycje kulinarne Korei m. in. smaki, produkty, przyprawy i techniki przygotowania tamtejszych dań.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaką kuchnie lubicie najbardziej?

                Mi akurat koreańska kuchnia nigdy nie przypadła do gustu. Ten sam problem mam z japońską, ale już chińską i indyjską lubię.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X