Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dalsza wycieczka w prezencie dla dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dalsza wycieczka w prezencie dla dziecka?

    Chodzi o prezent bardziej na urodziny, bo dzień dziecka już mamy za sobą. Znaleźliśmy ostatnio tanie loty do Pragi i zastanawiamy się, czy nie wybrać się na taką krótką wycieczkę z przelotem właśnie. Tam na miejscu wyszukalibyśmy takie atrakcje typowo dla dzieciaków.
    Myślicie, że to dobry pomysł na wyjazd razem z ośmiolatkiem, czy nie specjalnie?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 11:55.
  •    
       

    #2
    Odp: Dalsza wycieczka w prezencie dla dziecka?

    ...Ale nie wiecie jeszcze co to za atrakcje dokładnie by były? Nie wiem czy nie lepiej taki prezent mężowi zrobić, niż dziecku. No chyba, że do Paryża do disney landu :P

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dalsza wycieczka w prezencie dla dziecka?

      Jestem zdania, że jak już lecieć, to gdzieś dalej. Tu masz tanie loty Lufthansą https://www.fru.pl/tanie-loty/Lufthansa-LH Takimi liniami to można poszaleć dalej niż do Pragi

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dalsza wycieczka w prezencie dla dziecka?

        Wszystko zależy jak duże jest dziecko, ja przez pierwsze dwa lata życia malucha raczej unikała bym samolotu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dalsza wycieczka w prezencie dla dziecka?

          My myślimy o podobnym prezencie, chociaż nie tak dalekim. Dowiedzieliśmy się po prostu niedawno, że pałac kultury organizuje ciekawe imprezy dla dzieci i pomyśleliśmy, że może będzie to ciekawy pomysł na prezent dla naszego syna.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dalsza wycieczka w prezencie dla dziecka?

            Wcale nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć idealny pomysł na spędzenia czasu z dzieckiem i wycieczkę Jak tylko zrobi się nieco cieplej na dworze, myślę że jeszcze w tym miesiącu, to planujemy wycieczkę do ZOO. Nawet ostatnio czytałam artykuł https://www.female.pl/artykul/18840-wroclawskie-zoo i jestem przekonana, że i naszym dzieciom spodoba się to miejsce pełne zwierząt

            Skomentuj

                   
            Working...
            X