Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole językowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Przedszkole językowe

    Wiem. Mam pewność, że córka będzie w szkole dużo lepiej przygotowana po Sowie, niż dzieci po publicznych przedszkolach. To po prostu inny poziom, inny zakres zajęć. A jak będzie dokładnie, to dopiero wkrótce się przekonamy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Przedszkole językowe

      Też mi się tak wydaje. Wiele zależy od zdolności dziecka i zainteresowania nauką, ale w tym prywatnym nawet bardzo nie chcąc, dziecko i tak opanuje o wiele więcej, niż w publicznym.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Przedszkole językowe

        Jasne, to ważna sprawa, ale lepiej zrobicie, jeśli nauczycie dziecka arytmetyki mentalnej. Dzięki temu będzie ono w stanie lepiej zapamiętywać i szybciej się uczyć przez następne lata. Takie kursy w Europie wprowadza Abakus, więc warto się im przyjrzeć w http://www.abakus-center.eu/pl-pl/na...rsy-dla-dzieci Powodzenia!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Przedszkole językowe

          Bez jaj... O czym mowa? Takie rzeczy dzieci przyswajają w przedszkolu stopniowo, w każdym. A jednak język rozszerzony masz wyłącznie w przedszkolach językowych, prywatnych. To jakbyśmy rozmawiali o totalnie odmiennych tematach.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Przedszkole językowe

            Dokładnie. Program powinien być dopasowany pod dzieci i to ma największe znaczenie.
            Dziecko nie nauczy się czegoś, na co nie jest przygotowane - to chyba oczywiste.
            Ale z językiem, dawkowanym rozsądnie, dzieci zdecydowanie sobie radzą.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Przedszkole językowe

              Jak przedszkole językowe warszawa to polecam http://tequesta.pl/, na Żoliborzu mają. Moją małą tam zapisałem i bardzo zadowolony jestem kiedy, widzę jak moja córka się rozwija

              Skomentuj


                #37
                Odp: Przedszkole językowe

                Też jestem za, dziecko dużo łatwiej przyswaja języki na takim wczesnym etapie rozwoju. Nasze przedszkole wybierałam na podstawie odległości od domu i renomy. Nie było na Gocławiu żadnego językowego, ale za to w Akademii Rozwoju Malucha, mój synek ma angielski 5 razy w tygodniu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Przedszkole językowe

                  Chciałam wysłać moją Lenę do przedszkola językowego ale niestety nie było miejsc, więc po prostu zapisałam ją na dodatkowy angielski do takiej szkoły Helen Doron. Mała się bawi i uczy języka, no i poznaje nowe dzieciaki, a ja mogę w końcu porozmawiać z kimś dorosłym chociaż przez chwilę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Przedszkole językowe

                    Generalnie jest to dobry pomysł, chyba, że przedszkole bardzo dużo wymaga. Nauka języka na tak, ale nie można też zbytnio obciążać dziecka.
                    http://www.mrbrown.edu.pl

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Przedszkole językowe

                      Moja córcia od września chodzi do przedszkola TE VIZJA ,, My First Academy " na Wawrze ( ulica Patriotów ). Przemiłe panie przedszkolanki i bardzo bogata oferta edukacyjna. Dwa języki obce - 5 razy w tygodniu angielski i drugi język do wyboru ( francuski, niemiecki lub hiszpański ) - tu zajęcia są 3 razy w tygodniu. No i maluchy codziennie mają styczność z matematyką

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Przedszkole językowe

                        Sowa z Częstochowy.
                        Na Grabówce. Nie było mi do końca wygodnie z dzielnicą, ale ważniejsze było dziecko.
                        I faktycznie - zajęcia są prowadzone na super poziomie, wiele się tam dzieje, nie ma żadnych problemów. Mają super program, rozwijają się językowo i tak to powinno wyglądać.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Przedszkole językowe

                          My również zdecydowaliśmy się na dodatkowy język w przedszkole dla córeczki i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Mamy tylko pozytywne doświadczenia i na pewno z synusiem tak samo postąpimy jak będzie zaczynał chodzić do przedszkola

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Przedszkole językowe

                            Pisałam już wyżej o przedszkolu, które wybrałam.
                            Uważam, że przedszkole językowe jest super pomysłem i po prostu dziecko dzięki temu dużo lepiej się przygotuje do szkoły.
                            Zresztą - nauka w takim trybie jest po prostu dużo bardziej efektywna.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Przedszkole językowe

                              Dzieciaki szybko się uczą, więc to jest dobre rozwiązanie.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Przedszkole językowe

                                No właśnie też to widzimy. W sumie nie mieliśmy przekonania co do tego, że przedszkole językowe jest na pewno dobrym pomysłem.
                                Ale teraz już mamy co do tego pewność.
                                Zdecydowanie jest dobrym pomysłem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X