Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

edukacja, domowa pomoc w nauce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    edukacja, domowa pomoc w nauce

    Mamusie, jak pomagacie swoim pociechom w powtarzaniu materiału? Mój synek odkąd poznał moc internetu i strony edukacyjne typu http://aztekium.pl/Polska uznaje tylko powtórki poprzez rozwiązywanie testów. Osobiście, widząc jego zaangażowanie, jestem bardzo zadowolona, że takie stronki istnieją. Młody może sam sprawdzić swoją wiedzę a ja mam więcej czasu dla młodszej pociechy
  •    
       

    #2
    Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

    Uważam, że pomaganie jak najbardziej jest wskazane, zwłaszcza jak dziecko ma problemy z nauką. Bo tak, to nie ma sensu, potem dzieciak odzwyczaja się od samodzielnego myślenia.

    Skomentuj


      #3
      Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

      Od czasu do czasu zdarza mi się pomagać dzieciom w nauce, choć znaczną większośc materiału opanowują w szkole podczas zajęć. To na pewno zasługa nauczycieli i sposobu prowadzenia zajęć. Moja Ola od 2 lat jest uczennica polsko-angielskiej szkoły Edison na warszawskim Wilanowie. Odpowiednio wysoki poziom, ciekawe zajęcia. Szkoła nowocześnie urządzona, bardzo dbają o porządek i duzą wagę przywiązują do kwestii bezpieczeństwa co dla mnie jako rodzica ma ogromne znaczenie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

        Edukacja to mega wazny element w zyciu juz nawet najmłodszego dziecka. Języki obce sa bardzo waznym aspektem w naszym zyciu, jestem zdania ze juz od najmłodszych lat nalezy poznawać języki obce. Nie mamy nawet pojecia jak bardzo chłonny jest mózg małego dziecka, duzo bardziej niz osoby starszej. Brain Gym https://braingym.pl/ to pierwszy ośrodek w Polsce nastawiony na rozwój umiejętności z wykorzystaniem jednego z najskuteczniejszych programów na świecie-warto umówić sie na bezpłatną konsultacje.

        Skomentuj


          #5
          Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

          W Sieci znajdzie się sporo porad w tym zakresie. Nie mam co do tego wątpliwości.
          Blask ognia sprawia, że świat wokół wydaje się jeszcze ciemniejszy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

            Jeśli wasze dziecko ma problemy bodźcowe jak choćby problemy z czytaniem, koncentracją czy przyswajaniem wiedzy to warto je wspomóc odpowiednia terapią. Bardzo dobrze sprawdzi się Instytut Wspierania Rozwoju https://www.plusik-minusik.pl/ w Gdyni. Bardzo dobra placówka z świetnymi terapeutami.

            Skomentuj


              #7
              Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

              Warto pomagać dzieciom w lekcjach bądź nauce. Koniecznie też trzeba codziennie sprawdzać czy dzieci przygotowały się do szkoły oraz odrobiły wszystkie lekcje.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

                Dzieciom trzeba pomagac we wszystkim.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: edukacja, domowa pomoc w nauce

                  Pamięć jest ważną częścią budowania solidnych podstaw do nauki, zarówno w klasie, jak i poza nią. Świetna pamięć może pomóc Twojemu dziecku lepiej radzić sobie w szkole, dobrze wykonywać testy i osiągać lepsze oceny. write my essay for me

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X