Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uporczywy kaszel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Uporczywy kaszel

    Niestety, ja dosyć często staję przed problemem, xxx jak zwalczyć przeziębienie dziecka, a któremu często towarzyszy też uporczywy kaszel. Myślałam nawet o tym, żeby zacząć stawiać bańki, ale czy ta metoda nie jest zbyt anachroniczna? W sumie teraz nawet jest taki trend, żeby powracać do ludowych metod leczenia.
    Last edited by disne; 30-07-2020, 18:11. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Uporczywy kaszel

      Napisane przez Paconka Pokaż wiadomość
      Niestety, ja dosyć często staję przed problemem, xxx dziecka, a któremu często towarzyszy też uporczywy kaszel. Myślałam nawet o tym, żeby zacząć stawiać bańki, ale czy ta metoda nie jest zbyt anachroniczna? W sumie teraz nawet jest taki trend, żeby powracać do ludowych metod leczenia.
      Ludowe metody leczenia? Czyli na modlitwę?
      Po prostu iść do lekarza i wziąć, co przepisał. Człowiek się na tym zna, więc wie co robi raczej
      Last edited by disne; 30-07-2020, 18:12. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Uporczywy kaszel

        Ja bym tak nie panikował może jakaś alergia? Jak tam w domu jeśli chodzi o jakość powietrza? U nas coś podobne występowało u młodszego syna to rozwiązaliśmy problem właśnie zakupując oczyszczacz powietrza najpierw tylko do pokoju dzieci, obecnie mamy je w całym domu i powiem naprawdę jest lepiej. Nie będę doradzać konkretnego sprzętu chociaż my mamy z Sharpa ale odsyłam - xxx] warto napisać do nich to dobiorą odpowiedni zestaw do wielkości pomieszczenia.
        Last edited by disne; 30-07-2020, 18:12. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Uporczywy kaszel

          Ja mam dokładnie to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć...
          Błądzi człowiek, póki dąży.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Uporczywy kaszel

            Też się tydzień męczyłam z takim silnym kaszlem po czym poszłam do lekarza i okazało się że mam zapalenie oskrzeli więc ja bym tego bez wizyty u lekarza nie zostawiła. Dostałam silny antybiotyk a do tego probiotyk xxx żeby wspomóc namnażanie się zniszczonych antybiotykiem pożytecznych bakterii
            Last edited by disne; 30-07-2020, 18:12. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Uporczywy kaszel

              Moje dziecko też swego czasu cierpiało na kaszel przewlekły xxx Może pomoże Ci ten artykulik. U nas chyba punktem zwrotnym okazały się bańki lekarskie. Stosowaliśmy też inhalacje i syropy. Czasem warto skonsultować problem z kilkoma lekarzami.
              Last edited by disne; 30-07-2020, 18:12. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Uporczywy kaszel

                No ja też jestem zadowolona, ostatnio miałam problem z alergią i umówiłam się na poradę telefoniczną, a za chwilę mogłam już wykupić lek, bo dostałam kod na sms.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X