Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-09-2014, 15:31
RufusPL1943 RufusPL1943 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
RufusPL1943.polki.pl

Domyślnie Do dekoracji ścian

Cześć Wam, obecne i przyszłe Mamuśki! Znudził mi się już trochę wystrój jadalni - za bardzo się opatrzył Na razie nie stać nas na remont ani kupienie nowych mebli, więc chciałabym co nieco dodać do wystroju - coś szałowego, oryginalnego, a najlepiej, żebym sama mogła powiedzieć, że to zrobiłam Aktualnie skupiam się na ścianach, bo to chyba najłatwiejsze i najszybszy daje efekt. Fotografem jestem słabym, dlatego własna galeria odpada, za to zawsze lubiłam malować. Co prawda bałabym się wykazać inwencją twórczą, szczególnie w jadalni, ale słyszałam o czymś takim jak szablony dekoracyjne i naklejki ścienne. Szukam firmy, która miałaby ciekawy wzornik, duży, ale w fajnej cenie. Ewentualnie innego równie twórczego pomysłu Z góry dzięki za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2014, 10:06
duncan97 duncan97 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
duncan97.polki.pl

Domyślnie Odp: Do dekoracji ścian

W Internecie są całe mnóstwo sklepów internetowych z gadżetami na ścianę, więc pewnie jakąś firmę uda Ci się znaleźć. Gdy postanowiłam coś dodać do przedpokoju, kupiłam wielki szablon z bambusem, przykleiłam do ściany zwykłą grubą taśmą i farbą pomalowałam. Efekt świetny, chociaż talentu nie mam żadnego Z naklejkami trzeba się starać, by nie dostało się powietrze czy by się nie zagięły, a szablon jest znacznie łatwiejszy w obsłudze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-09-2014, 10:54
galinauk2500 galinauk2500 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
galinauk2500.polki.pl

Ja wykorzystałam w sypialni welurowe naklejki ścienne - efekt mega. Z daleka wygląda jakby farbą namalowane - dopiero z bliska widać, że to naklejka. Kupiliśmy w stacjonarnym sklepie ale przeszukaj Google na pewno coś znajdziesz. polecam bo naprawdę warto - nie odkleja się, nie niszczy przy ścieraniu kurzu no i wygląda dość oryginalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-09-2014, 21:18
MichellXYZ92 MichellXYZ92 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MichellXYZ92.polki.pl

A nie myślałaś może o wykorzystaniu fototapety?
Mimo, że to jadalnia teraz szeroki wybór gotowych zdjęć pozwoli Ci wybrać pasujący no i jest możliwość właściwego jej zaimpregnowania, tak żeby można było zmywać z niej brud itp. i nic się nie dzieje. Ja w sypialni posiadam fototapetę z widokiem na plaże, morze. Dobre ułożenie, ciekawy wzór a efekt gwarantowany
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 16:45
zocha78 zocha78 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zocha78.polki.pl

Ja mam fototapetę a także na innej ścianie taki arkusz odbity w kształcie drzewa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 17:03
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

pięknie wyglądają napisy, cytaty, ważne słowa naszego życia na ścianach - daję to fajny efekt można kupić na allegro szablony i zrobić samemu polecam wygląda to bardzo fajnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2014, 06:48
avene avene jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
avene.polki.pl

Rzeczywiście całkiem fajnie się to prezentuje w takiej minimalistycznej wersji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-2014, 10:40
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

kiedyś widziałam takie napisy na całej ścianie napisane wygladały jak tapeta, pisane chyba palcem lub cienkim pędzelkiem, dużo wysiłku na pewno ksoztowało to wiele wysiłku, ale efekt bardzo fajny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-2014, 11:19
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Podobają mi się pomalowane ściany, może nie w całości a jakiś fragment, czarną specjalną farbą po której można pisać kredą. Czarny tło i białe napisy wyglądają super
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 17:04
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Znajomi sobie sprawili fototapetę i robi wrażenie Też chciałabym mieć taką u siebie ale jak na razie się na to nie zanosi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania