Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-03-2015, 14:33
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki telefon kupić

Jak mam oglądać telefony komórkowe to dostaję szału, bo się na tym nie znam i zawsze muszę prosić o pomoc! Teraz ma LG G2 mini i jest super, ale też nie umiałam go wybrać sama. Wstyd.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2015, 18:49
zosia20 zosia20 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zosia20.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki telefon?

Najlepiej z androidem
Nieprzeczytane 20-03-2015, 06:44
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

A ja trochę w temacie ale z innej strony. Gdzie najlepiej teraz kupić telefon na kartę? Salon, internet, MediaMarkt i tego typu sklepy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2015, 08:14
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

W salonach często telefony na kartę są tańsze, jest dużo promocyjnych. Minusem dużym jest umowa wiążąca na dłuugo długo zazwyczaj. My zwykle kupujemy właśnie w takich miejscach jak MediaMarkt, MediaExpert.... zależy gdzie dany model tańszy upatrzony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2015, 10:36
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Cytat:
Napisał perpetua88 Zobacz post
W salonach często telefony na kartę są tańsze, jest dużo promocyjnych. Minusem dużym jest umowa wiążąca na dłuugo długo zazwyczaj. My zwykle kupujemy właśnie w takich miejscach jak MediaMarkt, MediaExpert.... zależy gdzie dany model tańszy upatrzony.
To kupując w salonie telefon na kartę też podpisuje się umowę? Znalazłam w internecie w dobrej cenie ale jest sprowadzany z zagranicy myślicie że to strach?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-03-2015, 08:39
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Cytat:
Napisał pradip Zobacz post
To kupując w salonie telefon na kartę też podpisuje się umowę? Znalazłam w internecie w dobrej cenie ale jest sprowadzany z zagranicy myślicie że to strach?
W czasach gdy miałam telefon na karte tak było, że umowę się podpisywało. Chyba nic się nie zmieniło.

Ryzyko sprowadzenia z zagranicy nie jest wcale większe od zagubienia paczki przez nasza pocztę kochana, która mi zgubiła raz przesyłkę... Ale najpierw sprawdź jak z serwisem jakby coś...tfu...tfu się popsuło, czy łatwo oddać do naprawy, czy gdzieś w Polsce mają serwis czy do nich trzeba odsyłać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-2015, 16:41
gracjan87 gracjan87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gracjan87.polki.pl

Korzystam z Samsunga Galays s4 i nie zamienilbym go na zaden inny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-2015, 20:45
mariola991 mariola991 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mariola991.polki.pl

Korzystajac z okazji podlacze sie do tematu i zapytam. Co myslicie o telefonie Smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance (dane techniczne http://www.mediamarkt.pl/smartfon-sa...9070,id-294385) Warto go brac w cenie 499? Czy moze dolozyc do nowszego modelu. Telefon glownie bedzie sluzyl do rozmawiania/smsowania wiec nie musi byc jakis super mocny. Jedynie aby bateria byla w miare wytrzymala. Na aparacie fotograficznym w sumie tez mi nie zalezy.

Pozdr
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-2015, 11:46
gaga11 gaga11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gaga11.polki.pl

Ja kupiłam HTC One i jestem w 100% zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2015, 20:20
Klaudia877's Avatar
Klaudia877 Klaudia877 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Klaudia877.polki.pl

Wszelkie telefony Samsunga polecam . Dobre są te telefony , miałam styczność z wieloma modelami i zawsze biły na głowę marki konkurencyjne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania