Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-09-2016, 13:41
kamilka321 kamilka321 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kamilka321.polki.pl

Domyślnie Odp: Kot w mieszkaniu

ja od jakiegos czasu podaje swoim kota purine, po wcześniej dawałam royala, ale zaczęły się dolegliwości, teraz na szczęście wszystko wróciło do normy. Każdy kot lubi co innego, dlatego najlepiej testować samemu, polecam ci sklep apetete, znajdziesz tam wszystko co potrzeba dla kotów
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2016, 09:54
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Na pewno nie warto kupować karmy dla kota, kierując się wyłącznie ceną. Szybko odbije się to na jego zdrowiu i wyglądzie sierści.
Zamiast tego lepiej zainwestować w porządną karmę. Tutaj dobry artykuł dla tych, którzy nie wiedzą, co kupić: http://zoorele.pl/sucha-karma-dla-do...ych-produktow/ . I podpowiem jeszcze, że jeśli karma jest lepsza, bardziej wartościowa, to kot zjada jej mniej. Nie wychodzi więc wcale tak drogo, jak mogłoby się wydawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2016, 16:21
michalina78 michalina78 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
michalina78.polki.pl

A która karma jest Waszym zdaniem lepsza - sucha czy mokra? A może najlepiej podawać raz tą raz tą?
U nas póki co przeważają chrupki. Zastanawiam się, czy tego nie zmienić.
Tu już czytałam co nieco na ten temat: http://www.pupilo.pl/wiadomosc/sucha...a-wybrac/3314/ . Chętnie dowiem się jeszcze, co jedzą Wasze koty
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2017, 11:32
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Czasem kupuje karmy w marketach, ale w dłuższej perspektywie czasowej polecam pożądne karmy typu roal canin. Wiem że ten sklep zoologiczny online http://www.tukan24.pl/ ma je w swojej ofercie , są droższe, ale czasami można trafić na fajną promocję
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-04-2017, 13:10
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

Ja żeby się zabezpieczyć przed zniszczonymi meblami to kupiłam świetny drapak mykotty, który wyśmienicie spełnia swoją rolę i dzięki niemu kot w ogóle nie jest zainteresowany szarpaniem mebli. Wszystkie meble zachowały swoją postaci i nadal pozostają w stanie nienaruszonym przez kocie pazury.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2017, 11:47
olenka99 olenka99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olenka99.polki.pl

A mój kot wogóle się nie interesuje drapakami. Woli drapać dywan
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2017, 13:38
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Lepszy dywan niż meble. Mój drapie wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2017, 16:50
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Wbrew pozorom kotom też trzeba zapewnić odpowiednie warunki mieszkalne. Moja ciocia ma u siebie 3 świetne kocice. Kupowała im specjalne legowisko i miejsca do zabawy. O ile dobrze pamiętam to sklep zoologiczny Tukan24 https://www.tukan24.pl/ miał wtedy sporą promocje na takie rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-2017, 10:55
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Najważniejsze jest dbanie o pupila i jego rozwój, zdrowie. Można to osiągnąć odpowiednim zywieniem chociażby. Na blogu https://royalcanin.pl/blog/sucha-czy...zywienie-kota/ czytałam o mieszaniu karmy suchej i mokrej. Tak karmicie swoje kociaki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-05-2017, 21:22
zuzka77 zuzka77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

kot musi miec drapak żeby nie niszczył mebli, ale fakt że i to nie zawsze jest gwaranacją spokoju. nasz na szczęscie nie szaleje pod tym względem i meble jakoś wyglądają nienajgorzej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania