Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-04-2015, 19:01
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40
Domyślnie Odp: Zakup własnego mieszkania

Cytat:
Napisał marzena_161 Zobacz post
Zazdrosze w poytywny sposób tym co mają domek, fakt trzeba na opał kase wydac , na inne rzeczy też, ale w bloku też sie płaci czynsz niby na jedno wychodzi z opłatami, ale jak masz domek to możesz wyjsć na podwyrko. Nie słyszysz wiertarki która chodzi 4 mieskzkania dalej o 21 itd..
marzena ja to bym jeszcze dodała np. sikanie sąsiada o 5 rano, histerie 4letniej sąsiadki z góry,która wogule sie rodziców nie słucha, kłótnie że ktoś komus Pepsi z lodówki wypił ..... itd...... też bym wolała mieszkać w domku i nie słyszeć tego wszystkiego!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2015, 08:34
alekpom alekpom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alekpom.polki.pl

Ja też bym wolała mieszkać w domku i nie narzekać na sąsiadów, ale obecnie mnie na to nie stać. Planuję własnie zakup mieszkania, fajne oferty widziałam na http://www.vivainvest.pl/ i chyba tam je kupię. Czekam jeszcze na decyzję banku w sprawie kredytu, bo bez niego się nie obejdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2015, 13:46
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał jjmka Zobacz post
marzena ja to bym jeszcze dodała np. sikanie sąsiada o 5 rano, histerie 4letniej sąsiadki z góry,która wogule sie rodziców nie słucha, kłótnie że ktoś komus Pepsi z lodówki wypił ..... itd...... też bym wolała mieszkać w domku i nie słyszeć tego wszystkiego!!
ja nie odnalazłabym się w mieszkaniu Już mieszkałam ze współlokatorami ale nie w Polsce i wtedy bez dzieci a teraz szczególnie że są dzieci jakoś nie wyobrażam sobie tego A sąsiada to ja będę mieć jednego na szczęście
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2015, 17:44
luiza741 luiza741 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
luiza741.polki.pl

Ja od jakiegoś czasu myślę o zakupie mieszkania z http://www.vivainvest.pl/Warszawa-Bialoleka Mam już dość wynajmowania i opłacania komuś kredytu. To się mija z celem. Równie dobrze mogę wziąć swój kredyt i płacić tyle samo co za wynajem albo i mniej. Poza tym mam już dosć uzerania się z właścicielką mieszkania, która pojawia się jak duch gdy tylko wychodzę z mieszkania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2015, 13:03
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

My kupowaliśmy mieszkania z rynku pierwotnego - cena za samo mieszkanie nie była dużo wyższa, ale sporo pieniędzy poszło na wykończenie, ponieważ mieliśmy stan deweloperski. Sporo mebli kupiliśmy używanych, np. fotel uszak czy łóżko, ponieważ stwierdziliśmy, że ważniejsze są panele czy kafelki, meble zawsze można zmienić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2015, 15:23
olek_duka olek_duka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olek_duka.polki.pl

My zakupiliśmy mieszkanie z drugiej ręki, załapaliśmy się na dofinansowanie. Na sąsiadów nie możemy narzekać, a zawsze jednak płacę za swoje M.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-07-2015, 15:38
carolajna91 carolajna91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
carolajna91.polki.pl

Moim zdaniem najlepiej jest kupić mieszkanie z rynku pierwotnego np z http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/poznan/25/1/ Te z wtórnego nie wyglądają za ciekawie. Ceny niby są niskie ale jak człowiek policzy ile trzeba włożyć w remont to lepiej zainwestować w nowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2015, 11:29
biedronek12 biedronek12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
biedronek12.polki.pl

przy polskich zarobkach nie ma szans żeby kupić mieszkanie nie na kredyt. za granicą na dobrym stanowisku i dobrej pensji ludzie dają radę, ale tutaj to ciężko wyżyć za te 8zł na godzine ;//
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-08-2015, 17:43
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Pół roku temu kupiliśmy mieszkanie. Miesiąc temu udało nam się go wyremontować. Od razu zabraliśmy się za wyposażenie- mamy meble od Rafała Namioty, stylowe kolory ścian i fajne dodatki. Mieszkanie wygląda naprawdę fajnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2015, 11:38
biedronek12 biedronek12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
biedronek12.polki.pl

Cytat:
Napisał carolajna91 Zobacz post
Moim zdaniem najlepiej jest kupić mieszkanie z rynku pierwotnego np z http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/poznan/25/1/ Te z wtórnego nie wyglądają za ciekawie. Ceny niby są niskie ale jak człowiek policzy ile trzeba włożyć w remont to lepiej zainwestować w nowe.
szczerze to muszę się z Tobą nie zgodzić. nie powinniśmy tak od razu rezygnować z rynku wtórnego, bo jednak ciężko znaleźć nową inwestycję deweloperską w centrum miasta. na obrzeżach - owszem - super mieszkania, domki szeregowe, wille - czego dusza zapragnie.
ale dla osób, dla których istotna jest lokalizacja, najczęściej nie pozostaje nic innego jak mieszkanie z rynku wtórnego, które również da się bardzo fajnie wyremontować i odnowić - często za kupno i remont takiego mieszkania zpałacimy taką samą kwotę, jakbyśmy kupili nowiutkie mieszkanko prosto od dewelopera
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania