Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chcę karmić piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    chcę karmić piersią

    słyszałam, że dzięki karmieniu piersią szybciej można wrócić do poprzedniej sylwetki... jakie macie zdanie na ten temat?
  •    
       

    #2
    Moge tylko podac swoj przykład.Przed ciąża ważyłam 49kg,w czasie ciąży 62.Mała ma obecnie 9m-cy a ja waze 47kg.Karmie ja piersią tylko w nocy,w dzien woli co innego.W moim przypadku schudłam,az za dużo,no ale cóż....nadrobie to kiedyś

    Skomentuj


      #3
      Ja przed ciążą ważylam 52 kg , w czasie ciąży 72kg a obecnie waże 62 kg a malutka ma 3 miesiące ... mam nadzieje ze zrzuce jeszce te 10 kg , pozdrawiam
      Katarzyna

      Skomentuj


        #4


        A u mnie dopoki karmilam piersia waga sie trzymala niewzriszona. zaczela spadac dopiero po odstawieniu od cyca
        D

        Skomentuj


          #5
          ja ważę 4 kg mniej niż przed ciążą, a w ciąży przytyłam 11 kg

          Skomentuj


            #6
            Dziewczyny a do jakiego czasu karmiłyście piersią?

            Skomentuj


              #7
              Ja karmiłam "książkowo": przez pierwsze 6 m-cy tylko piersią, później wprowadzałam inne rzeczy więc piersią coraz mniej. Całkowicie odstawiłam dzidzię od piersi jak mała miała ok. pół roku ale robiłam to bardzo stopniowo. na sam koniec mała dostawała pierś tylko wieczorem przed snem. dzięki temu poszło to dość gładko.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                to tak jak moja siostra też karmiła cycem pół roku...malec jest zdrowy a ona nie miała problemów z powrotem do wcześniejszej figury...

                Skomentuj


                  #9
                  U mnie to zadzialalo niesttey w druga strone. Po porodzie wazylam mnie niz przed ciaza, ale przez karmienie piersia to po prosru ciagle chce mi sie jesc, a szczegolnie gdy zbliza sie pora nastepnego karmienia. Z tego wszystkiego to po pol roku karmienia, waze tyle co w 8 miesiacu ciazy, a juz nawet slodycze odstawilam i staram sie jesc same niskokaloryczne potrawy zeby nie odkladaly mi sie w boczkach ;-)
                  Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                  www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    no to może pomyśl o odstawieniu cyca

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      koniczynka Chyba nie jestem na to gotowa ;-) i wydaje mi sie ze corcia tez nie. Ale mysle ze to i tak juz kwestia max 5 miesiecy ;-) jakos przezyje te moje kilogramy dodatkowe
                      Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                      www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                      Skomentuj


                        #12
                        przed ciażą ważyłam 54 kg, w ciąży przytyłam , 20 po 4 miesiącach po porodzie ciągle kermiąc piersią wróciłam do swojej wagi, dzis mały ma 10, 5 miesiąca a ja dalej karmie i dalej chudnę juz chyba aż za bardzo


                        Skomentuj


                          #13
                          Chudnięcie podczas karmienia piersią to kwestia bardzo indywidualna. Jedne dziewczyny chudną, inne tyją, jeszcze innym waga stoi w miejscu.
                          Mam nadzieję, że perspektywa utraty kilogramów nie jest dla Ciebie jedynym argumentem na korzyść karmienia piersią...

                          Skomentuj


                            #14
                            chyba jednak zdecydowana większość chudnie, po to w końcu są ciążowe zapasy tłuszczyku, żeby później je wykorzystać do produkcji pokarmu

                            Skomentuj


                              #15
                              [QUOTE=madzikkk;5316]koniczynka Chyba nie jestem na to gotowa ;-) i wydaje mi sie ze corcia tez nie. Ale mysle ze to i tak juz kwestia max 5 miesiecy ;-) jakos przezyje te moje kilogramy dodatkowe[/QUOTE

                              nio teraz liczy się tylko maleństwo
                              pozdrawiam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X