Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogłoszenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Szkoda tylko, że wszystkie straciłyśmy kawałek naszych przeżyć. Tego nie da się odtworzyć w nowych wątkach, a fajnie było się cofnąć kilka miesięcy i poczytać co się wtedy czuło i jak przezywało np. pierwsze ruchy naszych dzieciaczków. Wielka Szkoda.





    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
      Szkoda tylko, że wszystkie straciłyśmy kawałek naszych przeżyć. Tego nie da się odtworzyć w nowych wątkach, a fajnie było się cofnąć kilka miesięcy i poczytać co się wtedy czuło i jak przezywało np. pierwsze ruchy naszych dzieciaczków. Wielka Szkoda.
      poczekajmy na odpowiedź, bo może jeszcze da się coś zrobić w tej kwestii.
      Z tego co widziałam na "Wątku zbiorczym" to jest przeszło 2 tyś postów.
      Więc Wasze posty są tylko niestety by do czegoś dotrzeć to trzeba przedrzeć się przez gąszcz innych
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        kiepski pomysł .... bo my prośmy o porządek a nie znów o 500 tysięcy watków wszystkich miesięcy
        a dlaczego zabierac nam miejsce gdzie mozemy wlasnie z mamami z naszego miesiaca pogadac nie rozumiem co to komu przeszkadza??
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          #19
          Wątki i posty nie przepadły tylko zostały umieszczone w jednym.

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
            a dlaczego zabierac nam miejsce gdzie mozemy wlasnie z mamami z naszego miesiaca pogadac nie rozumiem co to komu przeszkadza??
            olcm ale przecież nikt niczego nie zabrał. Te posty są jak już napisałam.
            Zanegowałam tylko pomysł w pisaniu w dwóch jednakowych wątkach równocześnie.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #21
              Pomysł B E Z N A D Z I E J N Y ! ! Gdybyśmy chciały zakładać wątki zbiorcze z jednego rocznika, to byśmy założyły. Zakładanie wątków miesiącami miało na celu wspólne przeżywanie osób znajdujących się w podobnym stadium ciąży, bądź macierzyństwa. A co wspólnego ma dziewczyna ze stycznia 2010 z tą z grudnia 2010. Gdy pierwsza już urodzi, to druga jeszcze nie będzie wiedzieć że zajdzie w ciążę !!

              A co do szukania starych postów w nowych połączonych tematach, to może Pan Admin pomoże wyszukiwać, to zrozumie co zrobił

              Skomentuj


                #22
                Drogi wspaniały administratorze.
                Dziewczyn na tym forum które piszą jest tysiące ! więc nie nadążę w ogóle odpisywać moim starym koleżanką ;] i właściwie teraz jest tu taki rozgardiasz że płakać się chce. Ja na wątku czerwcowym miałam swoją historię tak jak każda z moich koleżanek teraz jak mam to odszukać pośród 2880stron(czy więcej) bo nawet nie wyobrażam sobie ile mam stron obejrzeć, niektóre z moich wypowiedzi oraz moich koleżanek wypowiedzi chciałam sobie zachować , może nawet gdzieś na komputerze , w końcu to moje wspomnienia 9 miesięcy ciąży i były to dla mnie ważne i wartościowe wspomnienia , a teraz nawet nie mogę ich odszukać....
                Jak dla mnie forum nie jest ulepszone ale wszystko zrobiło się na nim beznadziejne.
                Nie każdy ma ochotę rozmawiać tu ze wszystkimi , my miałyśmy swój wątek i tylko na nim sobie rozmawiałyśmy ... nie wszyscy tu się lubią i dlatego między innymi każdy wybierał swój wątek na którym był i sobie pisał.
                Last edited by mlodam17; 23-09-2009, 16:07.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Jak admina nie było tak nie było a jak jest to się zamieszanie zrobiło
                  No zonk trochę z tymi połączonymi wątkami.
                  Zwłaszcza zgadzam się ze zdaniem Młodejm17, że nie wszyscy się na tym
                  forum uwielbiają i czasami lepiej unikać zbędnych konfrontacji
                  Stąd każdy pisał, gdzie mu się podoba.

                  Ja jeszcze przytoczę inną sytuację: wątek Crazy mums My co prawda
                  lubimy się i nie unikamy się, ale... zrobiło się tam tak dużo osób, że posty
                  mam, które pisały tam od dawna pozostawały bez żadnego odzewu.
                  Dlatego zaczęłyśmy pisać ze sobą na wątku "Na kazdy temat". Nikt się na
                  siebie nie poobrażał ale najzwyczajniej w świcie mamy inne tematy do
                  obgadania niż mamy, które dołączyły później.
                  Stąd wydaje mi się, że łączenie wątków nie jest dorbym pomysłem.


                  Skomentuj


                    #24
                    Nusiakova
                    Gdyby choć połowa dziewczyn wypowiedziała się tutaj na ten temat... może udałoby się przywrócić starą jakość forum?.

                    Skomentuj


                      #25
                      Młoda przeczytaj pierwszy post. Zmiany są nieodwracalne.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Uważam, że to co zostało połączone, Admin (przy odrobinie dobrej woli) może odkręcić.
                        Uważam, że takie działania w konsekwencji doprowadziły do tego np że mamy marcow-kwietnowe znów mają 2 wątki, bo zanim zdążyłyśmy się w tym zbiorowym bałaganie zorganizować "klik" i poszło - i znów bałagan zamiast porządku! Jak człowiek ma się połapać, gdy w ciągu kilku minut dochodzi kilka stron i zanim odpowie na jakies pytanie, to już są 3 inne na tapecie.

                        A tak na marginesie, pozakładane są wątki z serii "prosimy o głosik..." i tego jakoś nikt nie likwiduje. Nie zniknęły też wątki gdzie nikt nie zagląda od ...czasu. Porządki wybitnie nie wyszły i zostały skierowane nie na to co trzeba.

                        Mam koleżankę która jest administratorem forum dla off-road`owców i jest informatykiem i proponuje swą pomoc w przywróceniu starego ładu, jeżeli "porządkujący" nie potrafi tego zrobić!

                        A tak swoją drogą to dziękuję kilku koleżanką które wywołały tą burze!!! Wiem ze za chwile się same ujawnią, bo nie omieszkaja zmieszać mnie z błotem!!!
                        I to kolejny raz potwierdzi słuszność dawnego ładu!
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          #27
                          nator1
                          W zupełności zgadzam się z tobą i przypisuję się do twojej wypowiedzi.


                          famillytree tak czytałam to ... umknęło mi . Mam chociaż małą iskierkę nadziei że jednak coś tutaj się zmieni.

                          Bo kto by chciał przeglądać 22222stron?

                          Skomentuj


                            #28
                            wklejam swoją wypowiedź sprzed kilku minut na CRAZY, bo tu jest jej miejsce:

                            rozumiem że zdublowane wątki tzw. problematyczne można połączyć a nawet trzeba bo burdel
                            ale żeby cały rocznik 2009 w jeden - to gruba przesada
                            przecież przeczytanie każdego posta zajmie cały dzień, a tyle czasu to wybaczcie drodzy admini - nie posiadam

                            porażka...
                            dziewczyny sie wkurzyły, pozakładały z powrotem nowe wątki - wcale sie nie dziwię

                            teraz to jest dopiero kupa na tym forum


                            Nator i olcm80 popieram!!!

                            Skomentuj


                              #29
                              Zgodziłam sie zostac moderatorem,
                              więc gdy juz nim zostanę ,napiszę i wtedy będziemy razem działać na korzyść forum.
                              Stare wątki usuniemy które już obległy kurzem ,a zdublowane złączymy(zdublowane np.mycie głowy-głowy mycie hehe),no ale poczekamy zobaczymy.
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                #30
                                no Color jeśli masz takie propozycje zmian
                                jesteśmy z Jonatanem na TAK hehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X