Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

posiew z pochwy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    posiew z pochwy

    witam!dziewczyny gdzie w lublinie można wykonać wymaz i posiew z pochwy? czy w jakimś konkretnym laboratorium (proszę o namiary)?gdzie pobierają próbkę?jaka jest cena?ile czeka się na wynik?
  •    
       

    #2
    Takie badanie to raczej tylko w gabinecie ginekologicznym robia i sami wysylaja do labolatorium. Najlepiej idz do swojego lekarza i popros go o to badanie .

    Skomentuj


      #3
      Wymaz z pochwy pobiera ginekolog. Próbkę otrzymasz ty i musisz ją zanieść do laboratorium analitycznego, które wykona posiew - przynajmniej tak było w moim przypadku. Badanie kosztuje od 35 do 50 zł i wykona je każde laboratorium przyszpitalne. Na wynik czeka się do trzech dni.

      Skomentuj


        #4
        Odp: posiew z pochwy

        Posiew pobiera lekarz, daje próbkę i trzeba ją zanieść do laboratorium. Raczej w każdym szpitalu wykonują posiew. Czeka się dzień góra dwa na wyniki. U mnie kosztował chyba 15 zł jeśli dobrze pamiętam i robi się go chwilę przed terminem porodu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: posiew z pochwy

          W moim przypadku lekarz pobrał posiew i dał mi próbkę. Zaniosłam ją do najbliższego laboratorium. Badanie kosztowało 35 zł.


          Skomentuj


            #6
            Odp: posiew z pochwy

            Każdy posiew z pochwy robiłam w laboratorium diagnostycznym, wynik był po 5 dniach. Oczywiście badanie było odpłatne. Kiedyś miałam problem z infekcjami mieszanymi, dzięki badaniu leczenie było bardziej skuteczne. Do tego aplikowałam dopochwowo probiotyk lactovaginal z żywymi bakteriami kwasu mlekowego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: posiew z pochwy

              Jestem w Bydgoszczy. Wymaz z pochwy zazwyczaj robi lekarz, ale w moim mieście można zrobić również w jednym prywatnym laboratorium. Cena to około 40zł. Na wynik czeka się 2 dni. 48 godzin co najmniej czeka się czy coś wyrośnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: posiew z pochwy

                mi robił lekarz w ostatnim miesiącu ciąży ,samodzielnie nigdzie nie robiłam nic. Wynik był wporządku także nie martwiłam się niczym

                Skomentuj

                       
                Working...
                X