Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiad malcowi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A u nas tez zupka - brokułowa z ryżem

    Michałek 13.05.2008

    Skomentuj

    •    
         

      U nas dziś i wczoraj królowały gotowane pulpety , Amelka zajadała aż się uszy trzęsły
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        mój dwulatek też miał dzisiaj wilczy apetyt:
        jaka ja jestem wtedy szczęśliwa

        zupka a la barszcz ukraiński na żołądkach
        pierś duszona w warzywkach (marchew, por, pietruszka) z kluseczkami rurki, zrobił się z tego sosik, którego doprawiłam trochę pomidorkami

        wczoraj wcinał gołąbki i zupkę zacierkową
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          ja wczoraj i dzisiaj daje zupke taka niby fasolowa,do zupki warzywnej(marchew pietruszka,seler,kawalek buraczka,piers z kury) dodalam jeszcze tak dwie lyzki ugotowanej fasoli jas i zmiksowalam i smakowalo a i zadnych gazow nie bylo (fasola byla przed gotowaniem wyparzana)
          ja jeszcze miksuje bo jak sa grudki to mlody ma specyficzny sposob jedzenia i wtedy wszystko jest usmarowane, a ma tylko 4 zeby wiec ma jeszcze czas, inne rzeczy memla(herbatniki,gotowane warzywka,ale w raczce nie z lyzeczki)... tylko niteczki makaronu znikaja szybciutko w kazdej postaci

          za kilka dni zrobie taka grochowe ze i malemu odloze, bo juz sie stesknilam... zapomnialam ze cos takiego istnieje ...

          Skomentuj


            Pieczulko Amelka zje nawet świeżo ugotowany makaron aż sie rzuca na niego

            A my dziś na obiadek mamy gulasz z warzywami dla małej
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              zazdroszcze Wam ze dzieci Wasze wszystko jedzą
              mój synek zjada obiad tylko w formie zupy jak obiad ma inną formę to nie tknie nic i jeszcze wymiotuje
              córcia natomiast zajada się wszystkim

              u nas był rosołek z kluseczkami
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                ja slyszalm ze nie wolno podawac dzieciom ciezkostrawnych rzeczy ogorkow pomidorow zimowych bo naszpikowane chemia orz ciezkostrwne fasola groch i grzyby bo powoduja ze za pare lat bedzie cierpiec dziecko z powodu bolu brzucha moja koleznka az wyladowala z dzieckiem na usg lekarz kazal jej sie puknac w glowe i od tamtej pory musial byc jej maly na diecie prawie pol roku
                a moja uwialia wszystko jesc czekamy do wakacji na swierze owoce i warzywa bo nie moge kupic nawet pomidora mezowi do pracy bo moja juz chce go jesc hi
                ale najlepsze jest cale owoce hi

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja mysle ze co innego jak dajesz to codziennie, a co innego jak raz na ruski rok, do ciezszych potraw zołądek tez sie musi przyzwyczaic.
                  a warzywa to fakt teraz sa sztucznie pedzone. niestety ciezko dostac "czysta" zywnosc, dlatego moj glownie na ziemniakach , marchwi, pietruszce i selerze ,brukselka,oraz kalafior i brokuly z mrozonek.

                  a mlody tez wszystko w zupko - papkach je, czasem tylko mu osobno robie piree z ziemniakow i mieska i np brokulowe rozyczki do raczki(uwielbia)

                  Skomentuj


                    masz racje
                    moja ostatnio woli zupe jesc rekami choc wiem ze ladnie je lyzka hi ale co zrobic tak tez niech sprobuje

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X