Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakiej wody uzywacie do przygotowania jedzenia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Tree ja przegotowuję wodę do picia zarówno dla Majki jak i dla Julki
    rano przegotowuję większą ilość i do dzbanka przelewam i mam zawsze chłodna pod ręką bo tak każdorazowo to za długo trwa


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Majuś ale to taką źródlaną przegotowujesz dla Julki też ??

      Mnie to się wydaje, że taki proces doprowadzania do temp 100% pewne składniki niweluje. Niemowlętom trzeb, co by nie obciążać organizmu, ale
      dzieciom. Może się mylę ??
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #33
        Tree ja kupuję Żywiec i jej nie przegotowuję!
        Z czystego lenistwa i to od jakichs 2 miesięcy.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #34
          Pinky oooo no to super !! Ja też przestanę
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #35
            ja tez nie gotuje butelkowej wody, ale niestety musze ja uzywac nie tylko dla dziecka ale i dla nas i do posilkow, bo mam bagno w kranie...
            wiec u mnie potrafi 5 wod 5 litrowych zejsc na tydzien, dlatego kupuje oaze z biedronki(1,6 za 5l.)

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Majuś ale to taką źródlaną przegotowujesz dla Julki też ??

              Mnie to się wydaje, że taki proces doprowadzania do temp 100% pewne składniki niweluje. Niemowlętom trzeb, co by nie obciążać organizmu, ale
              dzieciom. Może się mylę ??
              Ja poprostu z przyzwyczajenia to robię ale nie mam pewności czy to dobre
              ale tylko w domu taka pije, bo z dzbanka jej łatwiej nalać niż z 5-litrówki, a w dzbanku zawsze przegotowana
              do przedszkola to aqarel (nie wiem czy dobrze napisałam) bierze w takich malusich buteleczkach
              zresztą ostatnio to i dla nas gotuję na mineralnej bo żółta woda z kranu leci


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #37
                Pieczula ja zupy też na biedronkowej robię


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Tree wlasnie to byla woda Nestle, co moja mama ja przegotowala, zrobila sie strasznie metna, wiec chyba nie trzeba bylo jej przegotowywac.
                  Ja jak do tej pory tez gotuje wode z kranu. Rano i wieczorem. Wlewam do duzego termosu i tylko podgrzewam w mikrofali. Ale wlasnie ostatnio sie zastanawiam nad kupnem butelkowej, bo ta kranowa nawet po przegotowaniu nie wyglada za ciekawie.
                  FRANEK 16.08.2008

                  Skomentuj


                    #39
                    A moj mały do wody sie nie przekonał woli herbatki.
                    Poza tym woda Żywiec ma małe, sladowe ilosci uranu - mowili kiedys o tym w TV.
                    A Gerbera mają wycofać z rynku ponoc "względy marketingowe"

                    Skomentuj


                      #40
                      ewelinkaaa7 no to właśnie wycofali 1,5 litrowe butelki a w zamian są litrowe i pół litrowe (szczerze nie wiem kto to wymyślił)

                      A co do uranu to jest to pierwiastek naturalnie występujący w skałach, glebie,
                      wodzie w ciałach ludzkich i zwierzęcych. Wiec mnie to nie dziwi, że znajduje się w wodzie butelkowej Uran ogólnie jest słabo promieniotwórczy, także nie ma się co przejmować. Takimi sprawami, zajmują się media, które nie mają nic innego do roboty
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Aha dobrze wiedziec

                        Skomentuj


                          #42
                          tree szcuneczek dla Twojej wiedzy, jestes niemozliwa, na kazdy temat mozna tyle sie od Ciebie dowiedziec
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            #43
                            Akurat temat pierwiastków szczególnie promieniotwórczych to na studiach
                            miałam. Pamiętam jak mnie mój profesor zapytał na egzaminie czy chciałabym
                            aby w Polsce elektrownia atomowa powstała. Ja odpowiedziałam, że nie
                            (myśląc o tacie-górniku ) To mnie ten profesor od ignorantów wyzwał
                            ahh ... to były czasy
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #44
                              No widzisz ja humanistka jestem, wiec na temat tych spraw nie bardzo wiedze posiadam. Tez milo wspominam czasy studenckie
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                #45
                                Ja kupilam baniak żywiec i sie zastanawiam czy gotowac czy nie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X