Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skaza Białkowa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Niestety nie stosowałam żadnej z tych maści.Mnie lekarka przepisała Protopic.Po przeczytaniu ulotki trochę się przeraziłam i równiez zastanawiałam się czy smarowac ale ona powiedziała żeby sie nie przejmowac tym co tam piszą.Ta maśc pomogła mojemu synkowi,krostki szybciej znikły a miał wtedy około 3 miesięcy.Najważniejsza jednak jest dieta.
    PATRYK 17.04.2008

    Skomentuj


      #62
      Witam.Moja mała też ma skazę białkową pije Bebilon pepti i jest na diecie bezmlecznej, ale czasem jak coś zje nieodpowiedniego to dostaje jedną lub dwie wielkie krosty które drapie i nie chcą się goić tylko się zaogniają,smaruję je wtedy maścią z antybiotykiem, bo masci sterydowych nie wolno stosować na rany.Elocomem smarowałam (przez dłuższy czas) starszego synka który też miał skazę teraz jest zdrowym 11-latkiem.Jeżeli zmiany są ostre maść sterydowa powinna być zastosowana i nic złego nie powinno się stać.Pozdrawiam.


      Skomentuj


        #63
        dzięki za rady. byłam wczoraj z małą u lekarza i nam przepisała triderm (ma w sobie antybiotyk) i optiderm, kazała smarować na zmianę raz jednym raz drugim. narazie zdążyłam jej tylko raz posmarować tridermem, efekt widoczny od razu policzki stały się trochę bledsze, zobaczymy co bedzie po 4 dniach bo tyle kazała nam to stosować.

        Skomentuj

               
        Working...
        X