Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla nauczyciela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

    Ja zdecydowanie nie jestem za kupowaniem dla nauczycieli jakiś bardzo drogich prezentów, raczej coś symbolicznego, jak na przykład taka fotoksiążka http://www.pixbook.pl/schoolbook ze zdjęciami uczniów. Moim zdaniem nauczyciel dużo bardziej doceni właśnie taki prezent, dzięki któremu będzie miał pamiątkę po klasie niż coś w stylu biżuterii .

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

      Ja zazwyczaj od uczniów dostaje piękny bukiet kwiatów... dla mnie to najwspanialszy prezent, nie muszę dostawać nie wiadomo czego! Liczy się uśmiech dzieci.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

        Świetny, sprawdzony sklep, w którym kupowaliśmy prezenty na dzień nauczyciela, zobaczcie to - http://www.giftmania.com.pl Różne ciekawostki można dobrać, pod różne typy ludzi. A ogólnie to już nie jest czas, kiedy nauczycielom daje się nudę. Prezent ma robić wrażenie.

        Skomentuj


          #49
          Prezent dla nauczyciela

          Macie jakieś sprawdzone pomysły na prezent dla nauczyciela. Chodzi mi o coś bardziej oryginalnego niż kwiaty i czekoladki Co myślicie, np o fotoksiażce? W Printu postanowiliśmy przygotować szkolne szablony, które sprawdzą się na zakończenie roku oraz Dzień Nauczyciela Sprawdź->https://printu.pl/fotoksiazka/szablo...la-wychowawcy/

          Skomentuj


            #50
            Odp: Prezent dla nauczyciela

            Co roku dajemy wychowawcy naszych dzieci kosze delikatesowe. Jeden dla wychowawcy a drugi dla trenera. To bardzo fajne rozwiązanie, bo ile można dawać kwiaty

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezent dla nauczyciela

              Nauczycielowi najlepiej podarować kwiaty.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Prezent dla nauczyciela



                Grosze na Empik Foto, a przynajmniej prezent w 100 proc. adekwatny do okazji. Nie ma sensu wydawanie większej kasy. To powinno być coś pamiątkowego, a nie bardzo kosztownego. Drogimi prezentami sami doprowadzamy do dziwnych tradycji...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Prezent dla nauczyciela

                  W szkole mojej córki mamy z trójki klasowej zdecydowały kupić wychowawczyni biżuterię, kwiaty i czekoladki. Na bogato 20 osób ma się złożyć po 50 złotych. Mamy zrobiły na FB ankietę, który z wybranych przez nie zestawów od Pandory najbardziej podoba sie innym rodzicom. Chyba tak to sie obecnie robi
                  Last edited by disne; 10-06-2020, 02:24. Powód: nie opłacona reklama

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                    A może śliczny gadżet, skórzany brelok z logiem auta do kluczy, super pomysł, link do sklepu:
                    Last edited by disne; 10-06-2020, 02:25. Powód: nie opłacona reklama

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                      Ze swoich czasów pamiętam, że eleganckie pióro + bombonierka była popularnym upominkiem. Może coś w ten deseń?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                        U mojej córki w szkole zazwyczaj kupujemy jakieś gotowe kosze dla nauczycieli, raz kupiliśmy też ozdobne pióro.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X